• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 3.sprat što veći do 130000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 3.sprat što veći do 130000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 3.sprat što veći do 130000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 3.sprat što veći do 130000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 588 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2
    • do 310 m2
    • 310 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 310 m2
    • 370 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 19.395 €, 1293,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u srcu grada - idealno za vaš biznis! Moderna poslovna zgrada, ukupne površine 1293m, nalazi se na premium lokaciji u samom centru grada, okružena brojnim sadržajima i odlično povezana sa svim delovima grada. Nadomak Beograda na vodi, pijace Zeleni venac, Železničke....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 10.920 €, 758,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se višenamenska poslovna zgrada u Bulevaru oslobođenja, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Pogodna za IT firme, klinike, advokatske kancelarije, predstavništva i showroom prostore. Osnovne informacije: Ukupno: 758m² Kancelarijski prostor: 640m² Komunikacija 74m2....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 7.360 €, 736,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na 2 nivoa sa 8 parking mesta u dvorištu zgrade. Prostor odličnog rasporeda i fuknkiconalnosti. PRIZEMLJE se sastoji od vetrobrana, hodnika i jednog toaleta, što čini površinu od 22m2. PRVI SPRAT se sastoji od samog hodnika sa stepeništem koji čine površinu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 3.sprat što veći do 130000 eura'
115.500 €
3.000 €
5.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 10.000 €, 690,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada koja je adaptirana u hostel u ul. Kralja Petra br. 60, nalazi se preko puta restorana Smokvica. Objekat ima ukupnu površinu nadzemnih etaža 593m2 i to: 1. Prizemlje (119m2) 2. Prvi sprat (128m2) 3. Drugi sprat (127m2) 4. Treći sprat (118m2) 5. Povučeni sprat (101m2)....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.300 €, 310,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuca na Dedinju od 310m2 na 4 nivoa. Pr- 1 garaza, 1 sprat-dnevni boravak+ kuhinja. 2 sprat- 3 spavace sobe+ 2 kupatila. 3 sprat- 2 sobe+ kupatilo. Moze dom za stara lica, poslovni prostor ili stanovanje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 102.900 € na 133.030 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 133.030 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 125.600 €
19.09.2025 - 102.900 €
17.04.2026 - 133.030 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada - Sremska Kamenica.U ponudi su stanovi svih struktura - od funkcionalnih garsonjera do komfornih petosobnih stanova, idealnih kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.Objekat je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

0dličan stan na drugom spratu,u novijoj zgradi sa liftom i terasom,na odličnoj lokaciji GREJANJE - CG, sprat 3/, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 42922. .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 102.900 € na 116.710 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 116.710 €, 42,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 113.190 €
19.09.2025 - 102.900 €
17.04.2026 - 116.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 84.000 € na 96.440 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 96.440 €, 35,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 92.400 €
19.09.2025 - 84.000 €
17.04.2026 - 96.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>