• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat barem 360 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat barem 360 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat barem 360 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat barem 360 m2" pronađeno 119 nekretnina - prosečna cena 807 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 43000 eura
    • do 54000 eura (prosečna cena)
    • do 64000 eura
    • do 541 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 400.000 €, 480,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

U lepom delu Petlovog brda u Rasinskoj ulici / bivša: Ljubomira Ivkovića Šuce / u prodaji je velika porodična kuća, sama na placu od 7ari. Kuća ima u prizemlju veliki, prazan poslovno-kancelarijski prostor, garažu, kotlarnicu, podrum. Na prvom spratu se nalazi lep i sređen stan sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 480,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Topciderske zvezde , Uzicke , rezidencijalna zona , 480m2 merena kvadratura ( uknjizena bez kvadrature ) , 5 ari , cg / gas + struja , luksuzna vertikala kuce , Hrastov parket 1. klase , Alu i drvo stolarija , sanitarije Hans Grohe , Fassau i....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 4.500 €, 480,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativna vila na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini stadiona Crvene zvezde, u ulici Bulevaru Oslobođenja. Objekat ukupne površine 480m2, odnosno 560m2, sa terasama, prostire se na četiri funkcionalno organizovane etaže od po približno 120m2. Vila....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 1.500 €, 340,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u Leptirovoj ulici, početak Veternika. -PRIZEMLJE- POSLOVNI PROSTOR (lokal) pogodan za restoran, kafić, ili bilo koju delatnost.. -1.sprat- 3 spavaće sobe, 2 kupatila, dnevna i kuhinja. Svaka soba ima svoju terasu. Prvi sprat je kompletno opremljen....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 400.000 €, 482,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Jedinstvena kuća u Kertvarošu na tri etaže ukupne površine 482m2. Prizemni deo se sastoji od većeg hodnika koji vodi ka trpezariji, kuhinji i izlazu ka zatvorenoj terasi sa zidanim roštiljem. Spavaća soba, kupatilo, ostava i garaža čine ostali deo prizmelja. Prvi sprat čini prostrani....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 483,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pogodna za staracki dom. Kuca je uknjizena, ima 483m2 i 8,11ara kultivisanog placa. U prednjem delu dvorista su breze, kedrovi, borovi i jelke, parking mesta za dva auta, zidana kuca za psa, dok je zadnje dvoriste pod vocnjakom. Prizemlje: hodnik u mermeru, kupatilo, kuhinja i dve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 1.960.000 €, 489,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Senjaku u rezidencijalnom delu, okružena luksuznim porodičnim vilama i obiljem zelene površine. Kuća je izgrađena 2003. godine, pruža idealan dom za one koji traže mir i privatnost, okružena zelenilom. Obezbeđuje mir i sigurnost, idealno za porodice. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 399.990 €, 490,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, zasebna kuća na placu od 7ari na Petlovom Brdu. Kuća je stambeno-poslovni objekat. U osnovi ima 164m2 i na 3 nivoa je, sa 7 ari urednenog placa. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot. Maxi, Orasac, apoteke, banka,....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća na Voždovcu. Prodajemo prelepu i prostranu luksuznu kuću na jedinstvenoj lokaciji na Voždovcu, udaljenu svega 1.5 km od autoputa i Avale. Kuća je sagrađena 2020. godine i odiše modernim dizajnom, sa tri impresivne kaskadne terase koje pružaju savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 1.450.000 €, 500,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za prodaju kuća u tri etaže od ukupno 500m2 na placu od 421m2. Etaža u prizemlju čine 183m2 koji su trenutno u dugogodišnjoj renti. Etaža na prvom spratu su 125m2 stambenog + 68m2 terase. Etaža na drugom spratu su 125m2 u sivoj fazi, a kupac može sebi da prilagodi da li u stambeno....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna, elegantna i luksuzna vila sa bazenom nalazi se u elitnom delu Banovog brda, u mirnoj slepoj ulici koja obezbeđuje potpunu privatnost, bez buke i sa minimalnim kretanjem vozila i pešaka. Kuća je izgrađena 2019. godine od najkvalitetnijih materijala i projektovana je sa posebnom....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.900 €, 510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vila sa bazenom je sagrađena na zasebnom placu u elitnom delu Košutnjaka na Banovom Brdu i okružena je kućama sličnog kvaliteta. Ukupna kvadratura je 510 kvadratnih metara i 4 sprata. Sadrži 6 spavaćih soba od kojih svaka ima zasebno kupatilo. U prizemlju vas čeka prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 520.000 €, 520,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Žikina, pr+I+II+ptk, eg, uknjižena-Kuća izuzetno kvalitetne gradnje iz 2009 godine. Ugovorna površina je 237m2. Ukupna površina oko 520m2 na 7,2 ara placa. Ograđen plac sa elektro kapijom. Idealno za život više porodica ili da se nastavi poslovanje - starački dom - kao što je i opremljena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.290.000 €, 521,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Postoje nekretnine koje zadovoljavaju potrebe – i postoje one koje pomeraju granice stanovanja. Ova kuća pripada upravo toj drugoj kategoriji. Uknjižena na 221m², sa ukupnom površinom od čak 521m²,uz dodatno dvorište od 60 m² i terasu od 28 m², ova kuća predstavlja savršen balans....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.290.000 €, 521,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo retku priliku da vam predstavimo, u prelepom delu grada, na Ceraku, predivan porodično poslovni luksuz sa ukusno uređenim detaljima i prvoklasnim materijalom od kog je zidana. Puno velikih unutrašnjih i spoljnih staklenih zidova i svetla, počevši od prostora u prizemlju gde....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 350.000 €, 333,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja moderne kuće sa tri stambene jediniceNa prodaju je moderna kuća korisne površine 333m2, smeštena na prelepom, ravnom placu od 11 ari. Ova nekretnina nudi udoban i luksuzan životni prostor u mirnom okruženju.Prizemlje: Sadrži prostrani dnevni boravak sa velikom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 522,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građena, sa velikim staklenim površinama. Pogodna je za bilo koju vrstu poslovanja, a idealna za kancelarije, zdravstvene i obrazovne ustanove,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana i uređena do najsitnijih detalja smeštena je na placu površine 9,87 ara. Prostrano dvorište sa ulaznim delom od behaton ploča i sa uređenim....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 950.000 €, 330,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi ! Kuca , Julino brdo , odlicna lokacija , mirna ulica , 330m2 merena kvadratura , 200m2 uknjizena kvadratura , 3 ara , 4 nivoa , perfektna , luksuzna kuca , gradnja 2006. godine , Alu drvo stolarija , prvoklasan Hrastov parket , uvozne sanitarije i keramika , kamin....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 330,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje - Elegantna kuća sa velikim dvorištem i garažom Na prestižnoj lokaciji, u blizini Belog dvora , izdaje se potpuno nameštena kuća na dva nivoa , koja pruža udobnost, privatnost i sigurnost. Imanje je ograđeno, sa bogatim zelenilom, voćkama i ukrasnim biljkama, obezbeđeno fizičkim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BELE VODE, 2.900 €, 330,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Julino brdo , odlicna lokacija , mirna ulica , 330m2 merena kvadratura , 3 ara , 4 nivoa , perfektna , luksuzna kuca , gradnja 2006. godine , Alu drvo stolarija , prvoklasan Hrastov parket , uvozne sanitarije i keramika , kamin , sauna , visina plafona 2,8m , velike staklene....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 4.800 €, 550,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kuca na Autokomandi. Sastoji se od: podruma koji ima deo za ostavu, vešernicu i kotlarnica, 2 garaže, prizemlja u kome se nalaze dnevna soba, spavaca soba, kupatilo, toalet, kuhinja, jedna zastakljena terasa i terasa koja je zastakljena ali čija vrata mogu da se potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 7.000 €, 550,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u Petrovaradinu,2 km od centra grada pogodan za više namena.Prostor ima 550m2 na 3-etaže.U prizemlju se nalaze dve velike prostorije,kuhinja,dva kupatila, tri odvojene sobe i terasa.Na prvom spratu deset odvojenih soba od kojih svaka poseduje kupatilo,na....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 7.200 €, 550,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Senjaka, izdajemo luksuznu kuću od 550 m2 sa dvorištem od 7 ari placa i pomoćnim objektom od 80 m2 (za poslugu). U cenu zakupa uključen je i baštovan. Kuća je odličnog i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od suterena, prizemlja i dva sprata. Podrum se sastoji....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 875.000 €, 550,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Tatarsko brdo - Kuća se nalazi na placu površine oko 1.120,00 m2, koji se graniči sa Institutskim parkom. Sa jedne strane imate pogled na Novi Sad, sa druge pogled na park i prirodu. Kuća koja u osnovi ima oko 220m2 je podeljena etažno na: - suteren koji se sastoji od dve garaže,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BELI POTOK, 4.900 €, 550,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Dobro organizovana samostojeća kuća smeštena u vrlo mirnoj ulici u opštini Voždovac. Ukupna površina kuće od 550m2 je podeljena na pet nivoa: podrum, prizemlje, prvi, drugi sprat i potkrovlje. Podrum sadrži dve garaže, grejanje, vešernice i skladište. Prizemlje sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 385.000 €, 328,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana, kvalitetno građena kuća površine 128 m u osnovi, sa ukupno četiri etaže (suteren, prizemlje, prvi i drugi sprat), na placu od 5,85 ari. Objekat je funkcionalno projektovan kao porodična vila sa više stambenih jedinica i bogatom infrastrukturom. Struktura objekta:....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 350.000 €, 555,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na placu od 7,70 ara Pogodna za višečlane porodice U neposresnoj blizini izlaza na autoput Struktura : Garaža , ulaz sa ulice (100m2) Lokal u prizemlju (100m2) Stan od 65m2 u prizemlju ulaz iz dvorišta 1 sprat:kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, ostava , dnevna soba ,2 spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Ledena Stena, 5.600 €, 556,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovna zgrada Ledenoj Steni . Zgrada je površine 556m2 i sastoji se od četiri etaže, PO+VPR+2. Podrum je površine 152m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, tri prostorije, tehničke sobe i kupatila. Visina plafona je 3.8m2, a grejanje je podno. Visoko prizmelje je 152m2 i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 460.000 €, 560,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena od centra na svega 3km. Izgrađena je planski i po evropskim standardima, te pruža mnogo mogućnosti u uređenju enterijera shodno potrebama budućeg....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 385.000 €, 325,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća 325m2 koja se nalazi na placu od 1,61ari. Kuća se sastoji iz etaža: suturen 57m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Poslovno stambeni objekat spratnosti Po+Pr+I+PK ukupne površine 640m2. Osnova 150m2. Nalazi se u Šapcu, naselje trkalište u blizini Mačvinog stadiona, Osnovnih škola i gradske toplane. U prizemlju se nalaze 3 lokala i garaža. I sprat- Lux stan od 170m2, II sprat- Ne dovršen .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 600,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo odličnu spratnu kuću u Sremskoj Kamenici,čvrsta gradanja,kuća ima četiri etaže, prizemlje 170m kao garaža,I sprat 190m, II sprat 135m, potkrovlje 100m. Kuća ima komplet centralno grejanje na gas.Mogućnost kupovine i placa pored od 585m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 4.200 €, 600,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovna zgrada na Ledenoj steni. Objekat je ukupne površine 600m2. Objekat je pogodan za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće i sl. Zgrada se sastoji iz 4 etaže. U suterenu se nalaze šest prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 4.800 €, 600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Rezidencijalna kuća u odličnom stanju ZA POSLOVNI PROSTOR ILI ZA STANOVANJE Suteren: tehničke prostorije, kotlarnica, vešeraj, grejana garaža, prostor za teretanu sa mokrim čvorom. Prizemlje: prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na veliku terasu, kuhinja, spavaća/radna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 1.850.000 €, 634,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju reprezentativna kuća površine 634m2 u jednoj od najcenjenijih i najmirnijih ulica na Senjaku. Prizemlje: hol, velika dnevna soba i trpezarija, glavna kuhinja, garderober, toalet i zastakljena terasa sa izlazom na dvorište. Prvi sprat: hol, jedna manja i dve velike sobe....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 450.000 €, 635,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stambeni objekat sa tri stana ++|++ Nalazi se na odličnoj lokaciji, u prvom delu Preradovićeve ulice. Spratnost objekta Po+P+2. U podrumu je ostava sa stepeništem. Na prizemlju se nalazi stan br. 1, neto površine 191m2, po strukturi 3.0, veliki dnevni boravak, kuhinja, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 350.000 €, 636,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor kod kompleksa Mašinske industrije. Poslovni prostor je ukupne površine 635,55m2 i sastoji se od dva nivoa, prvog i drugog sprata. Prostorije koje su u prizemlju i nisu predmet prodaje imaju svoj posebni ulaz. Prvi sprat je kancelarijskog tipa i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 15.000 €, 650,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Moderna dvospratna poslovna zgrada, idealna za firme, klinike, edukativne centre, IT kompanije i slične delatnosti. Raspored: Suteren: 5 kancelarija, kuhinja sa trpezarijom, WC, ostava Prizemlje: 7 kancelarija, 2 WC-a 1. sprat: 8 kancelarija, 2 WC-a, čajna kuhinja 2. sprat: 8 kancelarija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 119)

<< <1 2 3> >>