• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat što skuplji barem 3 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat što skuplji barem 3 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat što skuplji barem 300 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat što skuplji barem 300 m2 pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 366 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 27000 eura
    • do 34000 eura (prosečna cena)
    • do 41000 eura
    • do 346 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 270,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća, prostrana, kvalitetne gradnje sa dva garažna mesta u prizemlju kuće, koja je smeštena u lepo održavanom dvorištu, punom zelenila. Kuća je uknjižena na 172m2 a zapravo je osnova objekta 9x10 m u tri etaže, sastoji se od prizemlja, prvog, drugog sprata i tavanskog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, 239.000 €, 380,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2024 - 0 €
04.12.2024 - 760.000 €
21.03.2025 - 260.000 €
29.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU OBJEKAT U CENTRU GRADA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI MLINSKE ULICE I KOMPLEKSA "SAJAM", NA PLACU OD 4,20 ARI. KUĆA SE SASTOJI OD TRI ETAŽE. U PRIZEMLJU OBJEKTA NALAZI SE GARAŽA, PROSTORIJE U KOME JE SMEŠTEN SISTEM ZA GREJANJE, OSTAVE, VEŠERNICA, RADIONICA. UNUTRAŠNJE....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat što skuplji barem 300 m2 pala cena'
1.500 €
2.300 €
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 4.500 € na 4.300 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 4.300 €, 423,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 5.000 €
23.11.2025 - 4.500 €
20.03.2026 - 4.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivnu kuću na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana sa video nadzorom. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>