• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što skuplji ekskluzivan do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što skuplji ekskluzivan do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što skuplji ekskluzivan do 130 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što skuplji ekskluzivan do 130 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Centar Beograda - Brankova | LUX poslovni prostor, 120 m2 U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor u samom centru Beograda, u Brankovoj ulici, idealan za IT kompanije, kreativne agencije, startape, dizajn studije, ordinacije i srodne delatnosti. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja. Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 406.850 €, 140,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Severni Telep-Fantastičan Petosoban stan 140 m2 sa visokim standardom kvaliteta i udobnosti-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Novom Sadu u Urbanoj Vili Ekskluzivan Petosoban stan 140 m2 u mirnom kraju sa Parking Mestom na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u novoj kvalitetno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat što skuplji ekskluzivan do 130 m2'
1.500 €
320.000 €
296.000 €
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragana Rakića, 2/2, eg, dupleks-Stvarna površina-92m2 , ugovorna površina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan površine 92m2, trosobne strukture, smešten u mirnom i uređenom delu ulice Dragana Rakića. Stan se....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 86.900 €, 79,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivna zgrada sa svega tri stambene jedinice, smeštena u mirnom i atraktivnom delu šireg centra Ćuprije. Objekat se ističe modernim dizajnom, vrhunskim materijalima i visokim standardima gradnje. Stan na drugom spratu pruža izuzetno funkcionalan i komforan raspored:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan četvorosoban porodični stan od 112 m2 u mirnom i atraktivnom delu Dorćola. Stan je potpuno nov, moderno opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan salonski duplex stan površine 140 m2 (130 m2 + galerija) u samom srcu Beograda, na Obilićevom venacu. Stan se nalazi na 1. i 2. spratu i dodatno poseduje otvorenu galeriju na trećem nivou. Stan je kompletno opremljen i odmah useljiv. Struktura stana: Na prvom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....