• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2 useljiv - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2 useljiv - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2 useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što manji do 60 m2 useljiv" pronađeno 313 nekretnina - prosečna cena 662 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 918 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131361, II/III, terasa, uknjižen, podrum. Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u Braće Krkljuš ulici na drugom spratu bez lifta. Stan ima 49m2 plus terasa 6m². Odmah useljiv. Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

TC STADION 2.0 – VOŽDOVAC Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov i kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Stadion Shopping Center, Voždovac. Stan je površine 55m² i nalazi se na 2. spratu manje novije i uredne zgrade od ukupno 3 sprata. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na 2. spratu, u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se na 5 minuta od Palilulske pijace, Bulevara Kralja ALeksandra, kao i mnogih komercijalno-uslužnih delatnosti i fakulteta. Stan je svetao i funkcionalan. Ima ulazni hodnik, kupatilo, dnevnu sobu sa trpezarijom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i potpuno namešten dvosoban stan od 55m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najmirnijih ulica u blizini železničke stanice. Ova lokacija pruža idealan balans između odlične povezanosti sa gradom i potpune tišine, jer ulica nije opterećena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban kompletno namestenstan površine 65 m2, na 2. spratu novogradnje sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće i dnevne sobe, a poseduje i terasu od 10 m2. Opremljen je centralnim grejanjem i podnim grejanjem u predsoblju i kupatilu, klimatizovan i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m, koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Kompletno namešten, veoma komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta i Bulevara Evrope. Ovaj svetao stambeni prostor sačinjavaju dnevni boravak sa trpezarijom, vizuelno odvojena....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Đorđa Jovanovića, renoviran dvosoban stan sa prelepim dnevno-trpezarijskim delom. Cg, lift, II sprat, useljiv. Ag. provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Savremeno opremljen stan u Savadi - 2.0, 56 m2, garaža, odmah useljivLokacija: Novi Beograd - Blok 67a (A blok), Uroša Martinovića Cena zakupa: 850 eura mesečno Površina: 56 m2 Struktura: Dvosoban stan - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/6 Tip objekta:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao, prostran, luksuzan i kompletno opremljen apartman površine 56m2. Već 6 godina je deo prestižnog lanca jednog od najuspešnijih brendova u segmentu apartmanskog smeštaja u Beogradu. Prostorije ulazni hodnik, open space, spavaća soba sa đakuzijem, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji, 57m2, odmah useljiv, Ledine. Nova zgrada, ima lift, ima mogućnost kupovine parking mesta, oflična konekcija sa centrom grada. Stan se na lazi na 2. Spratu, ima 1 spavaću sobu i veliku terasu sa odličnim pogledom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajem namešten dvoiposoban stan od 57 m2, sa terasom i parking mestom u blizini Djeram pijace i Vukovog spomenika u novoj zgradi sa samo 7 stanova. Centralno grejanje po potrošnji, infostan je oko 2800 din. van grejne sezone. Stan je kompletno opremljen, nova ugaona garnitura, mašina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 550 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 57m², smešten na drugom spratu stambene zgrade u ulici Pariske komune, u blizini Bulevara kralja Petra I. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, a sve prostorije imaju pogled na unutrašnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 86098, II/IV, klima, lift, telefon, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Izdaje se renoviran namešten stan salonskog tipa u strogom centru grada, nadomak Knez Mihailove i Trga Republike. Kompletno je renoviran, nalazi se na drugom spratu zgraade sa liftom i interfonom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u zgradi BW Lumia, u elitnom naselju Beograd na vodi. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Savskog parka. Poseduje moderni ulaz sa recepcijom, podzemnu garažu, skladišne prostorije i uredjeno zajedničko dvorište sa dečijim igralištem i prostorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i prostire se na 58m². Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 600 €, 58,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina stana je 58m2. Stan je kompletno renoviran, još uvek su radovi u toku. Prostor čine tri prostorije, kuhinja i dva kupatila. Grejanje je na struju inverter klima. Nalazi se na idealnoj....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo nov i luksuzno uradjen stan. Prelepa niža zgrada sa 6 stanova. Stan je sa podnim grejanjem, italijanskom keramikom, najkvalitetnijim kotlovima, hans grohe sanitarijom. Odmah useljiv sa terasom. Dodatna mogucnost kupovine garanog mesta! Na cenu ide pdv koji se može na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN  STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9109470.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.900 €, 59,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan dvosoban stan od 59 m² na drugom spratu kvalitetne zgrade, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv, uknjižen 1/1 i ne zahteva apsolutno nikakva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Nova Detelinara, idealan za one koji traže kvalitetno izdavanje stanova u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv i nalazi se na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Osnovne karakteristike: Površina: 60 m² Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 750 €, 60,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lodju i kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9101990.Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu zgrade na Novoj Detelinari.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN PET-FRIENDLY STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9112113.Izdaje se namešten dvosoban stan od 60m2, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lođom na prestižnoj lokaciji u centru grada, nedaleko od Cvetnog Trga, uknjižen na 60m2. Smešten je na 2.spratu predratne zgrade bez lifta, sa novom kvalitetnom i vizuelno lepom fasadom. Prostorije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep dvosoban stan u Radničkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odiše elegancijom i komforom. Prostor je pažljivo uređen, svetao i funkcionalan, sa kvalitetnim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan sa parking mestom u strogom centru grada 2.0, uknjižen 60m2 , 2/5, CG, klima, interfon Prodajemo dvosoban luksuzno renoviran stan u dobroj posleratnoj zgradi sa liftom u mirnom delu ulice Majke Jevrosime i Kondine. Orjentisan je zapadno prema unutrašnjem dvorištu na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran 2.5 stan na Banovom brdu (Golf)Izdaje se renoviran, kompletno namešten stan površine 60 m2, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Banovog brda, u blizini Golf naselja. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade starije gradnje sa ukupno 3 sprata, nije poslednji sprat i odmah....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN TROSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112567. Izdaje se kompletno namešten trosoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji svega 30 metara od Bajloni pijace , u samom srcu grada. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i centralnim grejanjem . Ukupna površina stana iznosi 61 m , uz dve terase površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Centar, Novi Sad Kvadratura: 62 m² Sprat: 2. sprat (zgrada sa liftom) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten Opis nekretnine: Izdaje se moderan i funkcionalan dvoiposoban stan u samom srcu Novog Sada, u pešačkoj zoni. Stan je potpuno opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOIPOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U STROGOM CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9109736.Izdaje se moderno opremljen dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom, u strogom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 187.000 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Iydaje se lep funkcionalan trosoban stan na Telepu, odmah useljiv. Namešten i odmah spreman za komforan zivot. Stan se nalazi na 2. Spratu od ukupno 4. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa potpuno opremljenom kuhinjom, kupatilo sa tuš kabinom, još jedan toalet i zastakljenu terasu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Lomina, moderan i svetao 2.0 stan u centruIzdaje se moderan, potpuno namešten i funkcionalan stan površine 64 m2, smešten u Lominoj ulici na Savskom vencu, u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Zelenog venca, Balkanske ulice i Beograda na vodi.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 184.580 €, 64,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 314)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>