• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji za studente 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji za studente 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji za studente 50 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji za studente 50 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 135.000 € na 128.750 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 135.000 €
27.02.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam uknjižen, funkcionalan dvoiposoban dupleks površine 53 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih ulica na Grbavici. Ovaj prijatan stan idealan je kako za porodični život, tako i za mlade parove, studente ili kao investicija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320 € na 300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 300 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 320 €
26.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan stan od 50 m², smešten na prvom spratu manje porodične zgrade sa svega tri stana, što garantuje mirno i prijatno okruženje za život. Uprkos kompaktnoj kvadraturi, stan je izuzetno dobro organizovan i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora, tako da stan poseduje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U PONUDI ZA IZDAVANJE NA DOBROJ LOKACIJI NA GRBAVICI, ULICA ALEKSE ŠANTIĆ, DVOSOBAN STAN HIGIJENSKI OCISCEN I OKRECEN. IDEALAN ZA PORODICU ILI STUDENTE. DNEVNA SOBA, SPAVACA SOBA, HODNIK, KUHINJA FIZICKI ODVOJENA, KUPATILO, OSTAVA I TERASA. DEPOZIT OBAVEZAN, PROVIZIJA 50%. REGISTAR....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490 € na 450 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 490 €
11.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten trosoban stan, površine 50m2 u Zemunu na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom i porodičnim kućama, sa 2 zasebne spavaće sobe, idealan za studente ili radnike. Nadomak ulice Cara Dušana, odlično je povezan gradskim prevozom do ostalih delova grada. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 500 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 600 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan sa pogledom na park – Liman 2 U izuzetno mirnom i prijatnom delu Limana 2, iznajmljuje se moderno uređen dvosoban stan od 49 m². Stan je odmah useljiv, svetao i funkcionalno organizovan, pružajući idealan prostor za par, porodicu ili studente koji žele mirno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan dvosoban stan površine 51 m2 na odličnoj lokaciji kod Đeram pijace, u Preševskoj ulici, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na 5. spratu uredne novogradnje sa liftom, u zgradi sa video nadzorom i interfonom.Stan se sastoji....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2,5 soban stan u novogradnji kod Mašinskog fakulteta - Ivankovačka ulica Cena: 700 eura | Površina: 53 m2 | Struktura: 3.0 | Lokacija: Palilula - CentarIzdaje se funkcionalan i lepo opremljen trosoban stan u novijoj zgradi u Ivankovačkoj ulici, neposredno uz Mašinski fakultet. Stan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što jeftiniji za studente 50 m2 pala cena (15)
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji za 50 m2 pala cena (34)
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji za studente pala cena (4)
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji za studente 50 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com