• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen pala cena 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen pala cena 70 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.943 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen pala cena 70 m2'
399.000 €
296.000 €
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>