• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen bare - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen bare - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen barem 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen barem 70 m2" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 2.440 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 162.225 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

41680, 063 547 298 Branka, Trosoban stan odličnog rasporeda, drugi sprat , terasa i lift.Stan je uknjižen a postoji mogućnost kupovine parkirnog mesta u dvorištu. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 450 €, 73,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamšten trosoban stan kao poslovni prostor preko puta Doma zdravlja, u ulici Vojvode Tankosića u zgradi novije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 73m2. Stan se sastoji iz hodnika do kog se dolazi do svih prostorija, komforne dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 500 €, 152,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan u Niškoj Banji u Deviznom naselju u ulici Carice Teodore (pre Banjske rampe), u porodičnoj kući na drugom spratu, uknjižene površine 152m2 sa grejanjem na struju (etažno grejanje sa kotlom na struju). Stan se sastoji iz dugačkog hodnika koji vodi do svih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen barem 70 m2'
206.000 €
900 €
1.300 €
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 800 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se fenomenalan namešten četvorosoban stan u centru grada u blizini crkve Sv. Luka na jednoj od najatraktivnijih lokacija u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 88m2 sa grejanjem na struju (električni kotao i inverter klima). Stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Savski venac, Brankova, 120m2, sprat 2/4, četvorosoban stan salonskog tipa, dve terase, uknjižen bez upisane kvadrature, mereno ima 120m2, opremljen kao poslovni prostor. Četvorosoban stan u najužem centru grada, jedinstven u ponudi, izdaje se kao poslovni prostor. Stan ima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 522,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građena, sa velikim staklenim površinama. Pogodna je za bilo koju vrstu poslovanja, a idealna za kancelarije, zdravstvene i obrazovne ustanove,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.050 €, 67,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN STAN 67 M2, II SPRAT - Prodaje se veliki, komforan, stan.Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i dve zatvorene terase.Ima cg, podrum.Ima svoj vodomer, PVC stolarija sa troslojnim staklom.U zgradi ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 64,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo troiposoban stan u mirnom delu grada,na Novom Naselju,stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade,sa dve terase,dve manje sobe i spavacom sobom,wc odvojen od kupatila,manja ostava takodje u stanu,u stanu bi ostala ugradna kuhinja,zgrada ima video nadzor,uknjizen,pa je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan koji je takođe na prodaju. Nalazi se u blizini osnovne i srednje škole, dečijeg vrtića, pijace, tržnog centara. Stan ima hodnik, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, RUMA, 102.000 €, 89,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi nov, neuseljivan trosoban stan u blizini centra. Nalazi se u manjoj zgradi, na drugom spratu. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje i ostave. Izuzetno je svetao i prosatran, a postoji mogućnost proširenja na potrktovlje gde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.825 €, 72,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 dvoiposoban stan u novogradnji na Klisi, drugi sprat, terasa. Moguca kupovina nekretnine putem stambenog kredita. IDS 67451. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao stan na drugom spratu u Borči, jednom od najbrže rastućih beogradskih naselja. Stan je uknjižen, sa ukupnom površinom od impresivnih 129m2, što ga čini idealnim za veće porodice koje traže komfor i prostor za ugodan život. Stan je 4.0, što znači da se....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 103,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.5 stan - 103m2 na Banovom brdu , nalazi se u mirnoj ulici , na 2. spratu , dupleks , zgrada iz 2007.godine . Stan ima na I nivou : dnevni boravak , izdvojenu kuhinju , 2 terase , kupatilo , hodnik i 2 spavaće sobe , na II nivou su : 1 spavaća soba i radni deo . Grejanje na gas ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 116.390 €, 75,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40936, 063 555 832 Zoran, Uknjižen trosoban,komforan,odličnog rasporeda ,lux renoviran stan u blizini Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,ostava uz kuhinju. Uknjižen na 75 m2, a 6 m2 terase nije ušlo u kvadraturu. Drugi sprat,lift,terasa, u prizemlju dve biciklane....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 119.900 €, 63,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, UKNJIŽEN STAN U RAKOVICI SA PRELEPIM POGLEDOM, PRODAJA! Cena:119.900€ Kontakt: +38166809121 Lokacija: Rakovica, ul Mile Dimić, sprat 2/2 Površina: 63m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa kunhinjom i trpezarijom;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju. U potpunosti je renoviran: stolarija, elektro i hidro instalacije a prostor je maksimalno iskorišćen. Grejanje je etažno. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 114,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, TROSOBAN, RENOVIRAN STAN U STROGOM CENTRU PANČEVA, POLUNAMEŠTEN, POVOLJNO NA PRODAJU! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 120.000 € Lokacija: Strogi centar Pančeva Površina: 114 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom;....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji kako za porodično stanovanje tako i za izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u samom centru Subotice 74 m U ponudi je izuzetno lepo održavan i kompletno renoviran stan površine 74 m, smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade u strogoj gradskoj zoni. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i odmah useljiv. Karakteristike stana: Trosoban,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 127.000 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan dvosoban stan na Paliluli. Nalazi se u neposrednoj blizini hotela Marica. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu. Površina stana je 82m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, izdvojene spavaće sobe koja ima izlaz na terasu i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.000 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na tri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom, na drugom nivou dnevni boravak sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 129.000 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

odličan dvoiposonan stan 72m2 na drugom spratu,u veoma kvalitetnoj zgradi, uknjižen, dvorišno orjentisan...grejanje na gas... prodaja hitna!!! .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na drugom spratu 76,00 m2 u okviru zgrade P+4+Pk, dvorišno orijentisan - zapadno, lepo osvetljen. 100 metara od centra, 50 metara od parka, u blizini prodavnice Maxi, 100 m od vrtića, od osnovne škole 1,2km, 300 metara od srednje škole. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.800 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,Trosoban stan u Bore Prodanovića. trospratna zgrada,stan na drugom spratu.84m2,uknjižen. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1012127 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji se nalazi na prestižnoj lokaciji u ulici Aleksandra Nenadovica u Nisu, u neposrednoj blizini tržnog centra Kalce i Foruma, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pošte, vrtića, škola, marketa, restorana, kafića i javnog prevoza. Lokacija omogućava maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Odličan raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika i svaka ima prirodnu ventilaciju. Okolina zgrade je puna zelenila, parking mesta, šetališta i sve ostalo što je potrebno za komforan život. Nalazi se na idealnom drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.780 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban, prostran, konforan, svetao i topao stan, idealan za porodicu, na veoma traženoj lokaciji, Bul. patrijarha Pavla. Stan je dvostrano orijentisan, 1 spavaca soba gleda na bulevar a ostatak stana na Frušku goru. Novija gradnja, 2018 god. Stan je na 2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
19.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 139.000 €, 245,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen poslovni prostor površine 245 m² u TC Danica, u blizini gradske bolnice i centra grada. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade, izuzetno je funkcionalan, trostrano orjentisan. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti (teretana, medicinska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep trosoban stan u novogradnji, u naselju Telep, Novi Sad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva, a površine je 71 m². Objekat je useljiv odmah, legalizovan i uknjižen, uz mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan dolazi i jedno parking mesto, koje je uračunato....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 143.000 €, 85,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici Lipar, u naselju Cerak, prodaje se uknjižen trosoban stan 85m² koji pruža osećaj privatnosti kao u kući. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 2, u maloj i mirnoj zgradi sa svega tri stana, što budućim vlasnicima obezbeđuje mir, malo komšija i prijatno okruženje za....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.000 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je 3,0 stan u novogradnji , na 200 metara od Point centra u Kaluđerici. Sastoji se od predsoblja,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom , kuhinje , dve spavaće sobe, kupatila, dve terase od 10 i 8 m2. U cenu stana uračunato i jedno obeleženo parking mesto ispred objekta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u kući na odličnoj lokaciji na Panteleju. Stan je po strukturi trosoban, površine 97 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve odvojene sobe, kupatila i dve velike terase. Stan se nalazi na drugom spratu u kući kvalitetne gradnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kući na Panteleju u neposrednoj blizini drugog kružnog toka na Bulevaru Svetog Pantelejmona. Stan se nalazi na drugom spratu porodične stambene zgrade Uknjižene površine je 97m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 245)

<< <1 2 3 4 5 6> >>