• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji pogodan Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji pogodan Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji pogodan Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 439.000 €, 250,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2023.,

www.indomio.rs

Kuća- u nizu višesobna dvostrano orjentisana u odlično održavanom stanju.UKNJIŽENA na površinu od 250m2 bez tereta, U neposrednoj blizini TC ’’Stadion’’, osnovne škole, srednje škole, javnog prevoza Miran kraj bez velike buke. U okolini dela nasela su individualne porodične kuće,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 150 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za studente u Jagodini, u naselju Kajsijar, odmah pored fakulteta. U ponudi je garsonjera površine 26 m², smeštena na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i predstavlja praktično rešenje za miran i organizovan studentski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 200 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan dvosoban stan iznad hotela Marica. Ukupna površina stana je 52m2, nalazi se na drugom spratu manje porodične stambene zgrade. Sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, preko....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 280 €, 38,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan I nenamešten stan-poslovni prostor u centru grada u blizini Čaira, površine 38m2, na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje je u stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano