• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 3.sprat do 20 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 3.sprat do 20 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 3.sprat do 200 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 3.sprat do 200 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 2.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 390.000 €, 207,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovačka crkva - Kostolačka 6.0, 207m2(terasa 18m2), 1+Pk, U mirnoj ulici, dvoetažni stan sa sopstvenim ulazom, u stambenom objektu sa ukupno 3 stana. sa korišćenjem pripadajućeg dela dvorišta i garažom. II sprat: dnevno-trpezarijski deo od oko 60m2 sa kaminom i bibliotekom kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

0dličan stan na drugom spratu,u novijoj zgradi sa liftom i terasom,na odličnoj lokaciji GREJANJE - CG, sprat 3/, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 42922. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 3.sprat do 200 m2'
430.000 €
115.500 €
116.710 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 84.000 € na 96.440 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 96.440 €, 35,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 92.400 €
19.09.2025 - 84.000 €
17.04.2026 - 96.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novog Sada - Sremska Kamenica.U ponudi su stanovi svih struktura - od funkcionalnih garsonjera do komfornih petosobnih stanova, idealnih kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.Objekat je....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 102.900 € na 133.030 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 133.030 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 125.600 €
19.09.2025 - 102.900 €
17.04.2026 - 133.030 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u Duvaništu. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 99m2 i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih jedna prati celu dužinu stana sa zadnje strane.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 160.900 € na 163.800 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 163.800 €, 59,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 155.000 €
25.07.2025 - 157.950 €
01.12.2025 - 160.900 €
27.02.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan - 58.50 m2 na trećem spratu (isti stan je dostupan i na prvom i drugom spratu)2.750 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 208.182 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 224.224 €, 63,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Centar grada, 62.72m2, trosoban stan, moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je dvorišno orijentisana i nalazi se na drugom spratu zgrade. Postoji isti stan (identične kvadrature, strukture) na prvom i trećem spratu. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 275.000 €, 148,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan triplex stan površine 148m², smešten u modernom stambenom kompleksu u Vidovdanskom naselju, svega 3 km od centra Novog Sada. Odlična povezanost sa svim glavnim saobraćajnicama omogućava brz pristup svim delovima grada. Stan je građen od visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 293.636 €, 98,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 372.182 €, 92,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 92m2 u Sumatovackoj ulici na Vracaru. - Trosoban stan na II spratu. - Planiran zavrsetak radova kraj 2027.godine. - Sastojace se od PR + VI sprata + PO sprat. - Mogucnost kupovine I garaznog mesta. - Mogucnost povracaja PDV-a za kupce prve nekretnine. - 92m2 – II sprat – 409.400....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 409.400 €, 92,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u Šumatovačkoj ulici, na Vračaru. Ovaj objekat se ističe izuzetnim kvalitetom gradnje i modernim dizajnom, pružajući savršen spoj estetike i funkcionalnosti. Planirani završetak radova i useljenje je u februaru 2027. godine. Dodatne pogodnosti:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 659.997 €, 131,00 m2 cca 5040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. Stan S11 je pravi porodični format, projektovan sa prostranom dnevnom zonom koja okuplja boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan - 38.30 m2 na trećem spratu (isti stan je dostupan i na drugom spratu)2.700 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan - 38.30 m2 na drugom spratu (isti stan i na trećem spratu)2.700 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost u stanovima:*....