• GoHome Professional
www.indomio.rs 190 m2 opremljen najnovije pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 190 m2 opremljen najnovije pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 190 m2 opremljen najnovije pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 190 m2 opremljen najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 1.500 €
27.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128497, II/VI, klima, lift, terasa, garaza, parking. Extra stan, potpuno sređen, komforan i funkcionalan veoma udoban. Poseduje veliki dnevni boravak, četri spavaće sobe, opremljenu kuhinju i trpezariju, dva kupatila đakuzi i tuš kabina, predsoblje, lepu lođu opremljenu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 3.000 € na 2.700 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.700 €, 180,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 3.000 €
13.03.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

U samom srcu rezidencijalnog Senjaka, u mirnoj i prestižnoj ulici Vladete Kovačevića, nalazi se ovaj luksuzni dupleks koji pruža izuzetnu udobnost i povezanost sa svim ključnim tačkama grada. Stan se nalazi na prvom spratu male, ekskluzivne stambene zgrade i raspolaže površinom od....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.500 €
08.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i luksuzno opremljen petosoban stan površine 200m², na 2. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi iz 1997. godine. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje. Stan poseduje četiri spavaće sobe i dva kupatila, komforan dnevni prostor i funkcionalan raspored koji....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 320.000 € na 280.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 280.000 €, 188,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 320.000 €
20.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na par stotina metara od centra mesta, Osnovne škole, prevoza, marketa, a opet blizu Dunava i sa pogledom sa terase na isti, u ponudi je kuća na dve opremljene stambene etaže koje čine: u prvoj etaži je dnevna soba sa pogledom na ulicu, trpezarija, kuhinja, nadkriven letnjikovac,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 3.150 € na 2.850 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 2.850 €, 193,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 3.150 €
20.02.2026 - 2.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan koji funkcioniše kao višenamenski poslovni prostor. Delimično je namešten. Prilagodljiv za širok spektar delatnosti, lekarsku ordinaciju, IT firme, kancelarije. Renoviran, atraktivan, komforan, svaka preporuka. Uknjiženo na 193 kvm korisne površine, mereno ima 223 kvm.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 75.000 € na 65.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, REKOVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2023 - 70.000 €
07.04.2024 - 75.000 €
24.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu. Objekat dva je lokal za trgovačku delatnost, a na spratu je sala za ručavanje povezana sa objektom 1. Odlična investicija za sve koji nameravaju....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 1.500 €
06.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan na drugom spratu stambene zgrade u centralnom delu Novog Beograda. Nalazi se nedaleko od Starog Merkatora, Dunavskog keja i opštine Novi Beograd. Stan poseduje veliki dnevni boravak, četiri spavaće sobe, potpuno opremljenu kuhinju i dva kupatila. Video nadzor, 5 klima,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 129.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, INĐIJA, 129.000 €, 174,00 m2 cca 740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
08.03.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru Inđije prodaje se hostel koji sadrži 4 trokrevetne sobe, kupatilo sa 4 kabine, muški i ženski toalet i kuhinju. Sve je renovirano, opremljeno i spremno za upotrebu. Odlična investicija! Uknjiženo! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 190 m2 opremljen pala cena (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>