• GoHome Professional
www.indomio.rs 170 m2 uknjižen najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 170 m2 uknjižen najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 170 m2 uknjižen najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 170 m2 uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 499.000 €, 170,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Cerak, Žitomislićka, 4.0, 170m2(2T), garaža 32m2, CG, I sprat/III. UKNJIŽEN. Raskošan stan sa 3 spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa salonom za sedenje i kaminom, dva kupatila i toalet. Fantastična natkrivena terasa od 25m2, obložena granitom, stvorena za uživanje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 399.500 €, 170,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan za prodaju - Centar, Savski venac, Palata pravdeProdaje se prostran petosoban stan površine 170 m2 u zgradi iz 1956 ali je stan nadograđen 2023. godine, smeštenoj u mirnoj ulici u strogiom centru grada, u blizini svih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na petom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 398.000 €, 170,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za prodaju petosoban stan u centru grada u zgradi iz 1956. godine, a dupleks stan je izgrađen 2003. godine. Pozicioniran je na petom spratu zgrade....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 190.000 €, 170,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119174, 13a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(manji stan uz doplatu), mogućnost proširenja, cela. Na mirnoj lokaciji, nudimo vam kvalitetno građenu prizemnu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 280.000 €, 170,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena, kompletno renovirana i opremljena porodična kuća, sa letnjikovcem i bazenom. Nalazi se na oko 25km od Beograda, na Trešnji, na ravnom placu od 14.5ar, opasanom uređenom živom ogradom, sa nekoliko stabala voća i četinara, popločanim prilazom kući, parking mestom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen 1/1, osmosoban stan u Knez Mihailovoj ulici. Pogodan za stanovanje ali i kao poslovni prostor. U funkciji je poslovnog prostora 17 godina organizivanih od strane vlasnika stana pa je moguće nastaviti sa istom ili drugom delatnošću. Stan je adaptibilan (uklanjanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 548.900 €, 170,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Kosančićev venac dupleks, 5.0, uknjižen na 137m2, ukupna površina 170m2 (dve terase), 5/5, EG/norveški radijatori, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon U samom srcu Beograda, tamo gde se susreću Topličin, Zeleni i Obilićev venac, nalazi se penthaus koji, zbog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U najprestižnijoj pešačkoj zoni, u ulici Kneza Mihaila, prodaje se duplex od 170m2. Prostor koji danas funkcioniše kao hostel sa razrađenim poslovanjem, a uz minimalne izmene može postati ekskluzivan gradski stan, reprezentativnog karaktera. Donja etaža stana se sastoji od četiri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 557.000 €, 169,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen penthouse od 169m2 Luksuzan četvorosoban stan, jedini na osmom spratu, sa prelepim pogledom ka zapadu .. Sastoji se od ulaznog dela , dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaći blok sa tri spavaće sobe od kojih jedna master, gostinski toalet, kupatilo , velika terasa,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 170 m2 uknjižen (256)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>