• GoHome Professional
www.indomio.rs 1.sprat 90 m2 što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 1.sprat 90 m2 što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 1.sprat 90 m2 što jeftiniji pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 1.sprat 90 m2 što jeftiniji pala cena" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 2.184 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 254.500 € na 235.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 235.000 €, 95,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 254.410 €
06.02.2026 - 254.500 €
27.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

*RUMENAČKA ČETVOROSOBAN* Prodaje se četvorosoban stan od 95m2 u zgradi izuzetnog kvaliteta. Zgrada ima ukupno 7. spratova, poseduje veliki prostran lift, a stan se nalazi na 1.spratu i dvostrano je orjentisan. Raspored prostrorija je idealan- zgrada je građena veoma kvalitetno sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 850 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 900 €
19.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

PRAZAN PETOSOBAN STAN NA LIMANU 2---Agencijska šifra: 9112529. Izdaje se prazan petosoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom, na Limanu 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, četiri spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase. Dvorišno je orijentisan. U slučaju....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BISTRICA, 900 €, 88,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 1.000 €
22.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje četvorosobnog stan u poslovne svrhe u blizini Bulevara Evrope. Vrhunski kvalitet gradnje i luksuzne opreme u stanu. Nalazi se na prvom spratu u novoj urbanoj vili. - ulične orijentacije - mogućnost izdavanja parking mesta ispred zgrade i garažnog mesta. - kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 1.sprat 90 m2 što jeftiniji pala cena'
300.000 €
1.000 €
95.790 €
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 87,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 1.200 €
08.03.2026 - 1.100 €
08.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na prvom spratu u Dobrinjskoj ulici u Beogradu. Stan je renoviran, svetao i odmah useljiv. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, odvojene kuhinje koja je potpuno renovirana i opremljena savremenim uredjajima, trpezarije. Na raspolaganju....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 1.200 €
25.03.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamesten stan, u zavisnosti od potrebe zakupca može se opremiti. Stan se može koristiti za stanovanje i kao poslovni prostor. Prvi sprat, stara gradnja, dvorišna zgrada, renovirano, mogucnost parking mesta uz doplatu 100€ mesečno. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Zakupnina....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 128.750 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 128.750 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 139.000 €
18.03.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

****Odličan porodični stan*** Povoljno ! Prodajemo u mirnoj ulici u Veterniku stan u kući. Nalazi se na prvom spratu i ima i pripadajući tavanski prostor koji daje mogućnost za dodatni stambeni prostor. Stan poseduje tri spavaće sobe , kupatilo, predsoblje. Kuhinja, trpezarija i dnevna....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 135.000 €, 94,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 139.000 €
12.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan i svetao stan. Smešten na prvom spratu porodične kuće u mirnom delu Ledina, tik uz Surčin. Zahvaljujući zasebnom ulazu iz dvorišta, stan nudi potpunu privatnost i osećaj življenja u kući, a uz svu udobnost stana. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 139.500 €, 88,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 145.000 €
06.04.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda, veoma je funkcionalan. Stan se prodaje potpuno namešten. Odmah je useljiv. Grejanje je na struju ali postoji i priključak na gas tako da....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.600 € na 154.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 95,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 159.600 €
01.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan četvorosoban stan površine 95 m², smešten na prvom spratu manje, porodične zgrade sa ukupno šest stanova. Prostor je pažljivo osmišljen za udoban i miran porodični život. Ulaskom u stan dolazi se u prostran, dugačak hodnik koji prirodno povezuje sve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 179.990 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.990 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
12.04.2026 - 179.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na dva nivoa u Kačićevoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Aviv parka. Uknjižena na 54m2, kuća se sastoji od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne i jedne spavaće sobe na prizemlju i još dve spavaće sobe na prvom spratu. Oba nivoa su normalne....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 236.900 € na 203.940 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 203.940 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 203.940 €
25.01.2026 - 236.900 €
04.03.2026 - 203.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan površine 83 m² na prvom spratu u novijoj stambenoj zgradi na Petrovaradinu. Stan je idealan za porodičan život zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu prostorija i mirnom okruženju koje pruža ovaj deo grada. Grejanje je rešeno preko kalorimetara....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 223.000 € na 215.600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 215.600 €, 98,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 223.000 €
20.03.2026 - 215.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127230, I/II, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan četverosoban stan u Petrovaradinu 98m2 na prvom spratu. Stan ima dva kupatila i dve terase. Zgrada je manja sa par stanova i odličnog kvaliteta. Uknjižen i dvostrano orijentisan.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.690 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.690 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi, luksuzno projektovan četvorosoban stan koji se s pravom izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih ponuda u gradu. Smešten na prvom spratu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 227.630 € na 222.060 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.060 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 229.690 €
06.03.2026 - 227.630 €
18.03.2026 - 222.060 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U novoj dvospratnoj vili sa ukupno četiri stana, prodaje se nov, luksuzno projektovan i moderan četvorosoban stan. Nekretnina se nalazi na prvom spratu i pruža izvanredan pogled. Raspolaže sa tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, kao i ostavom koja se nalazi na jednoj od terasa.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.100 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.100 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 239.990 €
19.12.2025 - 236.900 €
06.02.2026 - 229.700 €
22.03.2026 - 222.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007779. Prodaje se luksuzan četvorosoban stan na prvom spratu nove zgrade u Petrovaradinu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji izlazi na terasu, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.870 € na 225.050 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.050 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 238.445 €
25.01.2026 - 254.410 €
04.03.2026 - 234.870 €
11.03.2026 - 225.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 95 kvadratnih metara u zgradi kod ABC centra, prepoznatljivoj po žutoj fasadnoj cigli. Objekat ima ukupno sedam spratova, a stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan i ima idealan raspored prostorija. Prostrane i svetle sobe, kao i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 230.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 280.000 €
01.03.2026 - 260.000 €
11.03.2026 - 250.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, norveški radijatori, 1/5, lift, terasa, parking mesto. Veoma prostran i prelep trosoban stan na 1. Spratu, idealnog rasporeda i strukture. Stan je izuzetno svetao i odlično je pozicioniran. Sastoji se od ulaznog dela, kupatila, 2 komforne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 230.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 250.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan na Zvezdari, u ulici Živka Davidovića, u neposrednoj blizini Aviv Parka. Stan se nalazi na prvom spratu novije zgrade iz 2020. godine i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan od 94m2 građevinske površine, na prvom spratu od 6.spratova, lođa i terasa, 2 lifta, cg, topla voda, klima, interfon, internet, podrum. Slobodan parking oko zgrade. Prostorije : ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva mokra....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 305.000 € na 266.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 266.000 €, 82,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 280.000 €
08.05.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 266.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstvena nepokretnost smeštena u najstarijoj zgradi u Beogradu, u samom srcu Starog grada na Dorćolu. Ovaj autentičan i potpuno renoviran stan predstavlja odličnu priliku kako za udoban život, tako i za investiciju u vidu stana na dan, hostela ili poslovnog prostora.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 399.600 € na 360.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 399.600 €
26.04.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvoroiposoban stan na Voždovcu, u blizini stadiona "Rajko Mitić. 90m2, (sa terasama 108m2)nalazi se na prvom spratu, ujedno i poslednjem kuće starije gradnje. Iznad stana nalazi se tavan. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju,špajz, četiri....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 380.000 €
06.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan, dvostrano orijentisan i izuzetno svetao trosoban stan, smešten na prvom spratu kvalitetne i uredno održavane zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u Šumatovačkoj ulici. Zgrada ima svega 8 stanova, što pruža dodatni komfor i visok nivo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2022 - 237.800 €
15.07.2022 - 262.400 €
23.09.2022 - 278.800 €
18.11.2022 - 295.200 €
31.03.2023 - 324.000 €
05.04.2026 - 375.000 €
01.05.2026 - 380.000 €
06.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u mirnoj i traženoj Šumatovačkoj ulici, nalazi se ovaj izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan, dvostrano orijentisan, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše komforom zahvaljujući pažljivo osmišljenom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 395.000 € na 388.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 388.000 €, 86,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 375.000 €
25.06.2025 - 385.000 €
23.01.2026 - 395.000 €
01.03.2026 - 383.000 €
04.03.2026 - 395.000 €
08.04.2026 - 388.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na Vračaru u Šumatovačkoj ulici u blizini Južnog Bulevara. Stan se nalazi se na prvom spratu luksuzne novogradnje iz 2023. god sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>