• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći uknjižen pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što veći uknjižen pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći uknjižen pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs što veći uknjižen pogodan" pronađeno 789 nekretnina - prosečna cena 1.832 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.080 €, 68,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Podbari. U mirnom delu, a opet u blizini svih većih uslužnih objekata, škole, autobuske stanice. Ono što je vredno napomenuti, stan se nalazi na svega par minuta ok Keja i Riblje pijace, kao i Kvantaške pijace. Centar je na svega 10 minuta hoda. Lokacija je odlična.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.000.000 €, 35943,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 35943m2, građevinsko zemljište kod Bogoslovije. U blizini komunalnih priključaka (voda, struja, infrastruktura u neposrednom okruženju). Mirna lokacija sa odličnim potencijalom. Pogodno za investiciju, gradnju, turizam, rekreaciju i projekte većeg obima.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 250.000 €, 30200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi ! Imanje u podnožju Kosmaja, pogodno za etno turizam ili porodični biznis ! Zemljište u građevinskom području u jednoj celini pored asfaltnog puta u izuzetno mirnom okruženju u podnožju planine Kosmaj, u naselju Nemenikuće, opština Sopot, udaljeno 50-ak km od Beograda.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što veći uknjižen pogodan'
106.090 €
1.500.000 €
570.000 €
  Plac, RIPANJ, 200.000 €, 29200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

lac se nalazi u lepom i mirnom delu naselja. Pogodan za više namena. Uknjižen. Agenc. provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 143.000 €, 28600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

Na obodu Kosmaja, na blagoj padini, istošno orjentisana u ponudi je ova parcela, kategorisana kao poljoprivredno zemljište. Sastoji se od 4 spojene parcele uknjižene na istog vlasnika. Povezane su kolskim putem sa makadamskim putem udaljeno oko 400m. U proceduri i planu opštine Sopot....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 195.300 €, 18600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac - idealan za investiciju, domaćinstvo ili razvoj agroturizma! Prodaje se izuzetno atraktivan plac površine 186 ari, opština Sopot, sa postojećim stambenim objektima stare gradnje. Plac je smešten na mirnoj i sunčanoj lokaciji, okružen prirodom, pogodan za porodično....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 171.000 €, 17100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Ravan plac pored asfaltnog puta, pogodan za razne namene. Uknjižen kao poljoprivredno zemljište. Mogućnost prenamene. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja 2% od ugovorene cene. .

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 340.000 €, 17100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetan plac na obroncima planine Kosmaj. Sastoji se od dve parcele, prodaje se kao celina, u opštini Sopot, u atraktivnom delu Rogače, ukupne površine 170.85ari. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, voda, struja, dozvoljena gradnja, uknjižen 1/1. Plac se celom širinom....

 
 
 
  Plac, IRIG, 117.000 €, 16600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Irig, Krušedol, Obale, 166ari ------------------------------------ Plac 166 ari poljoprivredno zemljište 4 kategorije. Na asfaltiranom putu u neposrednoj blizini Krušedola. Plac sa perfektnim pogledom, pogodan za skoro sve namene. Fruška gora kao poznato turistično mesto, bogato prirodnim....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 16368,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Cerovcu kod Kragujevca, površine 16368 m2 koji je uknjižen na firmu i u vlasništvu je 1/1. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Pogodan je izgradnju hala, magacinskih prostora, stovarišta, kao i za porodične stambene objekte. Blizina....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132216, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m². Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 299.000 €, 15500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

SOPOT, POPOVIĆ, UKNJIŽEN PLAC OD 1,5 HA, GRAĐEVINSKO/POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 299.000 EURA Lokacija: Popović, Opština Sopot Površina: 155 ari OPIS: NA PRODAJU UKNJIŽEN PLAC U GRAĐEVINSKO/POLJOPRIVREDNOM PODRUČJU U SOPOTU! Na oko 45 kilometara....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 85.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129743, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 185.400 €, 15237,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska Parcela i Poljoprivredno zemljište 15237 m2 na Magistralnom putu Prodajemo na Čeneju Veliku Građevinsko-Poljoprivrednu parcelu 15236 m2 na TOP LOKACIJIParcela se nalazi pored glavnog magistralnog puta za Srbobran i Suboticu,na placu postoje uknjiženi stambeni objekti....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.350.000 €, 14460,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinski plac 14460m2, Jajinci, selo Rakovica, odmah ispod spomen parka Jajinci. Pogodan je za gradnju, investicione projekte, parcelaciju. Asfaltni prilaz sa dve strane placa. Uknjižen, poseduje informmaciju o lokaciji. Voda i struja. Agencijska provizija je 2% Šta....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 160.000 €, 14400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110116, uknjižen, njiva. Njiva. Prodaje se/CENA SNIŽENA/IZUZETNO ATRAKTIVNO POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE od 144 ari na potezu Subotica - Y krak kod KRUŽNOG TOKA AUTOPUTA Beograd - Mađarska, koji je novoizgradjen u pravcu graničnog prelaza Kelebija. Udaljen je 7km od Kelebije....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 392.000 €, 13100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac na ulazu u Petrovčić na glavnom putu, površine 131 ar, širina fronta 47 metara. Pored placa voda i struja. Plac je u nivou sa putem. Građevinska zona, moguća gradnja. Uknjižen, bez tereta i zabeležbi. Pogodno za parcelisanje, porodičnu gradnju, poslovne objekte,.. Izlaz....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 325.000 €, 12496,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Misa - Pelisterska plac, 124.96 ari, front prema ulici 51 metara Prodaje se plac na Misi, 800 metara od glavnog puta za Vršac (Novoseljanski put). Dimenzije placa su 51m (front) x 245m i ovičen je putem sa dve strane. Do placa vodi nasut put, sa uličnim osvetljenjem u okviru....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 20.000 €, 12433,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Ramaća, udaljen od centra Kragujevca nešto više od 20 km. Pogodan za izgradnju vikendice, porodične kuće, ili više njih, kao i za zasade voća i povrća i odgoj životinja, ali i za odmor na svežem vazduhu i u miru. Plac čine dve parcele, voćnjak i njiva, ukupne....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 504.000 €, 12100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U Boleču,uz Smederevski put,na veoma atraktivnoj lokaciji,imamo u ponudii na prodaju plac za više namena,površine 120,57ari. Plac je pogodan za gradnju,u delu brdovite indrustijske zone. Prigradska urbanizovana zona, gradski prevoz, infrastruktura, prodavnice,pumpa i restoran su u....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 480.000 €, 12000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac,Bor_a,Zrenjaninski put,1ha-Odličan,lepo pozicioniran plac,pogodan za komercijalno-poslovnu gradnju.U blizini lokacije gde se gradi novi poslovno-magacinski kompleks.Dimenzije:50x245m, 1.2ha, uknjižen. Agencijska provizija 2% reg.br. 070 .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PEĆINCI, 270.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 260.000 €
17.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132308, uknjižen, njiva. Na prodaju njiva II klase površine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u građevinskom području. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u blizini autoputa i naplatne rampe (oko 500 m), sa odličnim prilazom iz sela, sa zaobilaznice....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKI CRLJENI, 145.000 €, 10900,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 155.000 €
26.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128374, struja, uknjižen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne površine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od 23 m na Ibarsku magistralu, u urbanizovanom delu Stepojevca (opština Beograd).Plac se sastoji od više katastarskih parcela koje čine jedinstvenu....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 115.000 €, 10601,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Mužlja - Vrbarski Red - plac površine 10601m2 uknjižen kao livada 2. klase. Plac je pogodan za komercijalne delatnosti! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 1.580.000 €, 10500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac u komercijalnoj zoni. Ravan i pravilnog pravougaonog oblika. Pogodan za sve namene, lako dostupan šleperima. Ima pristup struji, vodi i asfaltnom putu.10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 419.000 €, 10474,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Toponičkom putu, (blizu odvajanja za Hotel Nais, Tošić pumpe), pogodan za obavljanje raznih delatnosti (proizvodne hale, magacin, parking za kamione i slično) Ukupna površina placa iznosi 10474 m2 (104.74 ara). Izlazi na magistralni put Niš-Aleksinac. Front prema....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 550.000 €, 9700,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac 97 ari, industrijska komercijalna zona, na putu Dobanovci-Batajnica, u Ugrinovcima, opština Zemun. Plac je frontalno širok oko 33m i izlazi na Zemunsku ulicu. Uknjižen, dozvoljena gradnja, informacija o lokaciji od sekretariajta za urbaninzam sa detaljima šta je dozvoljeno graditi....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 90.000 €, 8771,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm. Plac se nalazi na 130 metara od glavnog puta Niš - Prokuplje. Plac je površine 8771 m2. Svojina privatna, uknjižen kao zemljište u građevinskom području. Pogodan za razne delatnosti (poslovni prostor, magacinski prostor,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 91.500 € na 87.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MEĐULUŽJE, 87.000 €, 8600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 99.000 €
29.08.2025 - 91.500 €
08.03.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude uknjižen plac površine 86 ari, poljoprivredno zemljište u građevinskom području, selo Crkvine (opština Mladenovac), idealno za investitore, parcelaciju, vikendicu ili miran život van grada. Karakteristike: -Uknjiženo 1/1, vlasništvo čisto -Zemljani pristupni....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 87.000 €, 8457,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 8457m2, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je gradsko građevinsko zemljište, sa mogućnošću priključka na vodu i struju. Uknjižen, čisto vlasništvo, privatna svojina. Mogućnost kupovine manje....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 6.000 €, 8300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118088, struja, uknjižen, njiva. Prodaje se plac vodi se kao njiva,moguca je prenamena u gradjevinsko zemljiste.Uknjizeno.Pogodno za halu,magacine,stambene zgrade.Put za Crvenku. 83 Ari.U celosti se prodaje.6000 po aru. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 6.000 €, 8300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118087, struja, uknjižen, njiva. Odlican plac u Borci na malom Zbegu. 83,07 Ari,njiva.Moguca je prenamena.Uknjizen.Pogodan za stambene zgrade,hale,magacine. 6000 evra po aru.Prodaje se u celosti. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 950.000 €, 7611,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu, gradsko građevinsko zemljište, površine 7611 m2, dimenzija 40mx200m, u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih objekata. Priključena je struja i voda, na istom je započeta gradnja hale i urađen....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 1.830.000 €, 7317,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan plac u blizini Minovog naselja, na Ledenoj steni, površine 7317m2. Pogodan za izgradnju manjeg naselja sa modernim stambeno poslovnim objektima za stanovanje. Plac je gradsko građevinsko zemljište, kvadratnog oblika, sa namenom dominantnom, stanovanje ili poslovanje.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 103.000 €, 7067,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori na Banstolu Uknjižen Građevinski Plac 7000 m2 na TOP-TOP LOKACIJIPlac je Ravne konfiguracije Idealan za Vikendicu,Apartmane i za Uživanje.dimenzije su 50 x 140 metara Infrastruktura je u blizini Placaput je tvrdPOGODNO JE....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 224.000 €, 7000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Drača, kod Kragujevaca, površine 7071 m2, koji se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac Gornji Milanovac, nedaleko od škole u Drači, a pored placa prolazi i seoski put, tako da je pogodan za izgradnju višenamenskih objekata, kako stambenih, tako ekonomskih....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 85.400 €, 6892,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 69 ari, na putu za Donju Trnavu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pored glavnog puta Niš-Donja Trnava i auto puta Niš-Beograd. Plac se sastoji se od dve parcele pravougaonog oblika. U blizini placa nalazi se i priključak za struju. Plac je pogodan i....