• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći uknjižen do 230000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što veći uknjižen do 230000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći uknjižen do 230000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs što veći uknjižen do 230000 eura" pronađeno 6 788 nekretnina - prosečna cena 1.804 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 87,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Uknjižen, komforan trosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan u dve redovne etaže, sve prostorije izuzetno komforne sa prirodnom ventilacijom. NE zahteva apsolutno nikakva ulaganja. U ceni su uračunti komplet nameštaj, i odlična zidana garaža u dvorištu....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 80.000 €, 401000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno aktraktivna nekretnine s obzirom na trenutnu popularnost Kosmaja. Idealno za one koji žele privatnost ili planiraju ozbiljan projekat (izgradnja kompleksa, brvnara..). Plac se nalazi u naselju Dučina u neposrednoj blizini Kosmaj Zomes-a. Plac je površine 40ari, u građevinskoj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 225.000 €, 150000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116307, struja, uknjižen, deljiv, plac. U ponudi su više parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno više kuća i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom može da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a može i samo plac da....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što veći uknjižen do 230000 eura'
154.500 €
203.000 €
203.000 €
  Plac, BEOGRAD, 150.000 €, 120000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116266, struja, uknjižen, deljiv, plac. U ponudi su više parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno više kuća i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom može da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a može i samo plac da....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 71.500 €, 82000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Belo Blato - plac površine 8.2 hektara. Blizina novog auto puta Beograd-Zrenjanin. Zemljište u komadu. Na zemljištu je posađena topola 2016-te godine. Zemljište se nalazi kod nasipa na Tisi( preko nasipa je reka). Pored zemljišta nalaze se kanali sa vodom. Zemljište se graniči sa....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 140.000 €, 54200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo 5,42 ha spremno za voćnjak (vršeno ispitivanje zemljišta i vode postoji nalaz) na 2,5km od centra Ašanje. Ceo plac ograđen. Na 4 ha postavljeni stubovi sa italijanskom mrežom protiv grada, nevremena, jakog sunca. Na placu su dva bunara (dubine 100m i 70m), postavljena....

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 50000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
  Plac, KOVIN, 220.000 €, 38500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87875, struja, uknjižen, voćnjak. Plac sa 2500 zasada lešnika 7 godina starog,žičana ograda,bunar,solarni paneli za struju,navodnjavanje kap po kap,odlična investicija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 140.000 €, 35000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PLAC U RADNOJ-INDUSTRIJSKOJ ZONI..VELIČINA 350 ari.UKNJIŽEN..BLIZU AUTO PUTA..STRUJA.VODA. 60m FRONT UZ ASVALT. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 150.000 €, 34288,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje – njiva 1. klase – plac površine 34288 m² ili 34,288 ara. Izlazi na asfaltni put preko puta fabrike Radijator. Mogućnost izgradnje hala, stovarišta i drugih poslovnih prostora. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 250.000 €, 30200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi ! Imanje u podnožju Kosmaja, pogodno za etno turizam ili porodični biznis ! Zemljište u građevinskom području u jednoj celini pored asfaltnog puta u izuzetno mirnom okruženju u podnožju planine Kosmaj, u naselju Nemenikuće, opština Sopot, udaljeno 50-ak km od Beograda.....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 200.000 €, 29200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

lac se nalazi u lepom i mirnom delu naselja. Pogodan za više namena. Uknjižen. Agenc. provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 143.000 €, 28600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

Na obodu Kosmaja, na blagoj padini, istošno orjentisana u ponudi je ova parcela, kategorisana kao poljoprivredno zemljište. Sastoji se od 4 spojene parcele uknjižene na istog vlasnika. Povezane su kolskim putem sa makadamskim putem udaljeno oko 400m. U proceduri i planu opštine Sopot....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 70.000 € na 90.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 90.000 €, 25814,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 70.000 €
20.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Sopot, Stojnik - Banjički put plac, 258.14 ari, poljoprivredno zemljište, objekat na parceli 60m2, struja Između Avale i Kosmaja, na nadmorskoj visini od 300 metara, a na sat vremena vožnje od Beograda, nalazi se seosko imanje u mestu Stojnik. U blizini vikend naselja, a na 300 metara....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 103.000 €, 23800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98739, struja, uknjižen, plac. U mogućnosti smo da vam ponudimo,veoma povoljnu nekretninu ,još, jedno od tipično "šumadijskih" malih mesta,sa pitomim,brežuljcima,livadama,šumama ispod planine Kosmaj,u Opštini Sopot,a to je Drlupa,blizu RogačePlacevi i kuća....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 250.000 €, 23717,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Mladenovac, Mala Vrbica - Gajska plac, 237.17a U ponudi parcela u građevinskoj zoni koja izlazi na asfaltnu ulicu. Sastoji se iz dve parcele. Plac je ravan, a do placa je dovedena struja Uknjižen. Poseduje informaciju o lokaciji. Agencijska provizija 2% Agent: Ivana Zeković 060/67-56-640....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 250.000 €, 23700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 69697, struja, uknjižen, njiva. 144 ARA njive 6 klase (moguća konverzija u gradjevinsko zemljište) , i ostatak šuma, vlasnik 1/1, asfalt do placa, struja i voda blizu, na placu pored je kuća, blaga nizbrdica, sunčana padina,500m od Avalskog puta, 500m do Autobuske stanice,izvor....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 7.000 €, 21900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Plac 218,63 ara je gradsko građevinsko zemljište. Do placa dovedena voda i struja. Neposredna blizina asfaltnog puta. Uknjižen. Na prodaju je atraktivna građevinska parcela u Batajnici, koja se ističe svojom odličnom pozicijom i raznovrsnim mogućnostima korišćenja. Ova parcela nalazi....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 214.000 €, 21400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111453, struja, uknjižen. Nudimo vam 2,14 Hektara,zemljišta u GRAĐEVINSKOJ ZONI.DOZVOLJENA JE GRADNJA.Prema informaciji o lokaciji iz jula meseca ove godine,indeks izgrađenosti je 30%,ili maksimalno 6300 kvm,spratnost P+Pk.Može se izvršiti i preparcelacija na parcele....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 31.000 €, 21036,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Belo Blato - plac površine 21.036m2(2.1 hektara). Blizina novog auto puta Beograd-Zrenjanin. Zemljište u komadu. Na zemljištu je posađena topola 2016-te godine. Zemljište se nalazi na obodu sela nekih 200m od sela. Pored zemljišta nalaze se kanali sa vodom. Zemljište se graniči sa....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 110.000 €, 20200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102615, uknjižen, deljiv, plac. Plac u Konaticama na 5 km od Drazevca. Do samog placa asfaltni put,struja voda sve na 4m od istog. Ulična rasveta okolo je naseljeno. Front placa je oko 160m ostalo ide u dubinu. Trenutno je suma jer niko godinama nije sredjivao. Do puta....

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 20.000 €, 19000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na Prodaju plac od 19 ari u Knjaževcu .3 km od centra a 200 m od bazena .Gradsko građevinsko zemljište-dozvoljena gradnja.Nalazi se na samo 30 metara od asvaltiranog puta.UKNJIŽEN U katastru 1/1 kao privatna svojina..Više informacija na broj 064 1750056 .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 195.300 €, 18600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac - idealan za investiciju, domaćinstvo ili razvoj agroturizma! Prodaje se izuzetno atraktivan plac površine 186 ari, opština Sopot, sa postojećim stambenim objektima stare gradnje. Plac je smešten na mirnoj i sunčanoj lokaciji, okružen prirodom, pogodan za porodično....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 91.000 €, 17700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 65973, uknjižen. Plac se nalazi u Staroj Lipovici,Drenjak.Plac je u građevinskoj zoni.Oko 150 metara od asfaltnog puta ,isto toliko je udaljena struja i gradska voda. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 171.000 €, 17100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Ravan plac pored asfaltnog puta, pogodan za razne namene. Uknjižen kao poljoprivredno zemljište. Mogućnost prenamene. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja 2% od ugovorene cene. .

 
 
 
  Plac, LIPLJAN, 130.000 €, 17000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 100927, uknjižen, deljiv, njiva. Na prodaju placevi razlicitih velicina kao i lokacija. Katastarska opstina Donja Gusterica mesto Rupine Džamorka velicina placa 85a.Zabar Kriva Ruska plac 24a.Bara Trnica njiva 34aOrasije Velika njiva 29a.Mogucnost kupovine pojedinacno....

 
 
 
  Plac, IRIG, 117.000 €, 16600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Irig, Krušedol, Obale, 166ari ------------------------------------ Plac 166 ari poljoprivredno zemljište 4 kategorije. Na asfaltiranom putu u neposrednoj blizini Krušedola. Plac sa perfektnim pogledom, pogodan za skoro sve namene. Fruška gora kao poznato turistično mesto, bogato prirodnim....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 16368,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Cerovcu kod Kragujevca, površine 16368 m2 koji je uknjižen na firmu i u vlasništvu je 1/1. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Pogodan je izgradnju hala, magacinskih prostora, stovarišta, kao i za porodične stambene objekte. Blizina....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 150.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131081, struja, uknjižen. SREMSKI KARLOVCI - REMETA PREMA FRUŠKOJ GORI, 155a GRADJEVINSKI plac sa 3 izgradjena bungalova, (40 m2, svaki) u sirovom stanju. Plac je blago strm. Pogled fantastičan! STRUJA. Vodu moguće dovesti sa susednog placa. Za odmor, rekreaciju, razne....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 85.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129743, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 84.000 € na 81.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARAJEVO, 81.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 84.000 €
25.03.2026 - 81.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u građevinskom području,površine 157 ari.Plac se nalazi na oko 600m od centra Vranića.Dvostrano je orjentisan,moguć je prilaz iz dva pravca.Sa jedne strane je asfaltni put a sa druge makadam. Na parceli postoji uknjižen pomoćni objekat,površine 14m2 sa priključkom....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132216, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m². Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 185.400 €, 15237,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska Parcela i Poljoprivredno zemljište 15237 m2 na Magistralnom putu Prodajemo na Čeneju Veliku Građevinsko-Poljoprivrednu parcelu 15236 m2 na TOP LOKACIJIParcela se nalazi pored glavnog magistralnog puta za Srbobran i Suboticu,na placu postoje uknjiženi stambeni objekti....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 120.000 €, 15068,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Kosmaj - Bukovac plac/poljoprivredno zemljište, 150.68a Poljoprivredno zemljište površine 1.5ha na izuzetnoj lokaciji, u podnožju Kosmaja, u neposrednoj blizini Kosmajskih vrtova. Parcela je pravilnog oblika, poseduje lokacijske uslove. U blizini asfaltnog puta. Lokacija sa....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 180.000 €, 15000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 72661, uknjižen, deljiv, njiva. Plac je poljuprivredno zemljiste. Front mu je oko 80m do puta. Sve je asfaltirano do samog placa,struja i voda na 30m. Plac je pod blagim nagibom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 97.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 89.000 €, 14700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na samom ulazu u Umku, uknjižen plac na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Na dve parcele ukupno 147 ari gradsko-građevinsko zemljište. Plac se nalazi na staroj pruzi u ulici Borisa Andruševića. Asfalt do placa, voda i struja. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 218.000 €, 14400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 69698, struja, uknjižen, njiva. Njiva 141 AR, asfalt do placa, struja i voda blizu, sunčana padina, blaga nizbrdica, 500m od Avalskog puta,gas je prošao blizu, dobra investicija za etno selo ili slično Trebalo bi da postoji mogućnost za prema meni u građevinsko zemljište.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 160.000 €, 14400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110116, uknjižen, njiva. Njiva. Prodaje se/CENA SNIŽENA/IZUZETNO ATRAKTIVNO POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE od 144 ari na potezu Subotica - Y krak kod KRUŽNOG TOKA AUTOPUTA Beograd - Mađarska, koji je novoizgradjen u pravcu graničnog prelaza Kelebija. Udaljen je 7km od Kelebije....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 230.000 €, 14180,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju tri parcele površine 141,8 ari (112,96 ari je šumsko zemljište, 28,84 ari je poljoprivredno zemljište). Parcele se nalaze u Zaovinama, na 4 km udaljenosti od jezera i 33 km od Bajine Bašte. Od glavnog puta su udaljene 1km, a kroz same parceleprolazi stari kolski put. Jedna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €, 13956,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 78.000 €
22.04.2026 - 68.000 €
10.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Smederevo, okolina - Gročanska plac, 139.56a Izuzetna prilika za vinograde! U ponudi veći broj parcela (šest parcela) u opštini Smederevo. Četiri parcele KO Smederevo spojene su u jednu, a do druge dve KO Udovice dolazi se putem koji prolazi kroz zajedničku parcelu (pravo prolaza).....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 219.500 €, 13700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113989, uknjižen, njiva. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 150.000 €, 13100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026. - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na obodu Ovče, u neposrednoj blizini Thermal Oasis rekreativno-stambenog centra, budućeg Spa centra i banje Ovča, nudimo Vam uknjižen plac od 130,59 ari. Plac se nalazi u ulici Utrina rit. Moguća kupovina i susednog placa od 86,64 ari. Oba placa su u statusu poljoprivrednog zemljišta,....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?