• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći pala cena pogodan 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što veći pala cena pogodan 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći pala cena pogodan 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što veći pala cena pogodan 60 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 1.668 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 64,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 1.000 €
24.10.2025 - 900 €
04.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Kod Tašmajdana, izuzetno funkcionalan stan, dvostrano orijentisan. Pogodan na poslovni prostor, ordinaciju. Parking za stanare u dvorištu zgrade. Agent Izdavanja Svetlana Gvozde3nović tel. 064 180 71 85. Agencijska provizija 50%. Near Tašmajdan, extremely functional apartment, suitable....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 65,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 1.200 €
11.03.2026 - 600 €
20.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao stan, Topolska, Vracar, za stanovanje/poslovni prostor. Renoviran. Predvidjen za poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije Polusuteren. Ima prirodno svetlo i standardne prozore. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za različite poslovne delatnosti (kancelarija,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 230 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 250 €
26.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban duplex stan u Kragujevcu - naselje Centar preko Lepenice. Stan je pogodan za smeštaj studenata, radnika,... Stan je slobodan od 15.04.2026.godine. Minimalan period stanovanja 6 meseci i obavezan depozit u visini od 350 eura. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što veći pala cena pogodan 60 m2'
214.000 €
259.000 €
230.000 €
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 64,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
17.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL OD 64 M2 KOD SPENSA---Agencijska šifra: 9111938. Izdaje se prazan lokal od 64 m2 u suterenu nove poslovne zgrade kod Spensa. Sastoji se od open space-a i jednog toaleta. Pogodan je za razne vrste mirnih delatnosti. Useljiv odmah. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 164.800 € na 154.500 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 175.200 €
21.11.2025 - 164.800 €
25.03.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI LOKAL, SOCIJALNO--- Agencijska šifra: 8000147. Prodaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu.  Za....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Zahvaljujući dobrom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen i pogodan kako za....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj zemunskoj lokaciji, u blizini Novogradske, nalazi se ovaj renoviran i osunčan stan sa fantastičnim panoramskim pogledom i obiljem svetla tokom čitavog dana. Dvostrano orijentisan. Ukupna površina 62m², ugovorna i grejna 54m² + 8m² su lođa i terasa. Izvorno dvosoban, uspešno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 550 €, 60,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2026 - 600 €
24.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma kvalitetan poslovni prostor na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Starom gradu, na Dorćolu. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite vrste poslovnih delatnosti (kancelarije, advokatske i konsultantske firme, IT kompanije, ordinacije i slično).....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 800 € na 650 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo ponudu savrsenog dvosobnog lux sredjenog stana, na izuzetnoj lokaciji u širem centru grada. U neposrednoj blizini se nalaze svi mogući infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan život. Vrtići, skole, dom zdravlja, pijaca, fakulteti, velik broj trgovinskih objekata sirokog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje, smešten na prizemlju porodične kuće sa više stanova. Lokacija kućebogata je uslužno-komercijalnim sadržajima, a zahvaljujući udaljenosti od glavne ulice u Rakovici, zaklonjena je od buke. U blizini tržnog centra, banaka, prodavnica, kafića, škola, vrtića i pijace,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 600 €
24.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.11.2023 - 120.000 €
24.01.2024 - 130.000 €
28.01.2024 - 119.900 €
08.03.2024 - 110.000 €
07.04.2024 - 120.000 €
17.05.2024 - 119.000 €
30.06.2024 - 110.000 €
14.07.2024 - 115.000 €
02.08.2024 - 119.000 €
06.10.2024 - 120.000 €
27.12.2024 - 119.000 €
07.02.2025 - 120.000 €
30.01.2026 - 150.000 €
05.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.indomio.rs

Sastoji se od velike prostorije sa šankom, 2 ostave,kuhinje sa ventilacijom i toaleta. Pogodan za razne namene. Kupac plaća proviziju u iznosu od dva posto cene. Moguće parkiranje na obeleženom parkingu-nema svoje mesto. Označen je deo grada- ne tačna lokacija. 069BEOKROV .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran dvosoban stan kod Voždovačke crkve - VoždovacIzdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 60 m2, na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa dva lifta....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 240.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 260.000 €
18.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu starog Beograda, iznad Cvetnog trga, nalazi se ovaj komforan stan. Lokacija sve govori. Odlična infrastruktura. Pogodan kako za život, tako i kao poslovni prostor, ili za izdavanje Stan je uknjižen, odmah useljiv. Prodaje se sa stvarima. U dobrom, održavanom stanju. Preporuka.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke Jevrosime, u ul. Kondinoj. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Merene površine....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 157.590 € na 149.940 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 149.940 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 162.180 €
17.04.2026 - 157.590 €
27.04.2026 - 149.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični život ili kao investiciju u okviru prodaje stanova i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 217.000 € na 210.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 217.000 €
05.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što pruža više privatnosti i mira. Pogodan je i za stanovanje, i za razne poslovne delatnosti – kancelarije, ordinacije, edukativni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 149.350 €
29.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvoiposoban stan koji se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, dečije sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno renoviran: vodovodna instalacija, strujna instalacija, tabla sa osiguračima i TV tabla radi konfigurabilnosti, parket je hoblovan ili nov (tarket),....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3.0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 799 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 799 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 900 €
17.05.2026 - 799 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan kod Palate pravde - Savski venac, 55 m2Izdaje se kompletno renoviran i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 55 m2, smešten u ulici Risanska, u neposrednoj blizini Palate pravde i preko puta Beograda na vodi. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
06.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Стан се налази у прелепом и мирном делу Скадарске улице, даље од буке локалних ресторана и барова. Комплетно је реновиран и опремљен у лукс ентеријеру пре 5 година. Стан се састоји од ходника, тоалета, кухиње са дневним боравком, једном већом и мањом спаваћом собом. Мања спаваћа соба....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 450 €, 55,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 500 €
17.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, pogodan za obavljanje različitih poslovnih delatnosti. Zbog rasporeda prostorija i osvetljenosti, prostor je idealan za: Knjigovodstvene agencije (mirna lokacija, mogućnost organizacije kancelarija); Beauty usluge (manikir,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>