• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći klima interfon barem 70 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • www.indomio.rs što veći klima interfon barem 70 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći klima interfon barem 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što veći klima interfon barem 70 m2" pronađeno 550 nekretnina - prosečna cena 1.830 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 999 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 63 m2 u ulici Stanoja Glavaša, Opština Palilula, u stambeno poslovnom kompleksu Central Garden. Stan se nalazi na šestom spratu od ukupno sedam spratova i nije poslednji sprat. Odmah je useljiv.Stan je orijentisan ka unutrašnjem uređenom dvorištu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2.0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona u blizini parka Šumice, u tihoj i urednoj Kruševačkoj ulici, nalazi se stan koji predstavlja retku kombinaciju savremene arhitekture....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 205.000 € na 180.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 205.000 €
25.02.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Duplex stan na Senjaku, kod BIGZ – odlična prilika, hitna prodaja Na jednoj od najtraženijih lokacija na Savskom vencu, u neposrednoj blizini BIGZ-a, u ponudi je funkcionalan duplex stan koji predstavlja odličan izbor kako za život, tako i za sigurnu investiciju. Stan odlikuje izuzetno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 290.000 €
27.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 63m2, 3.0, IV/V, cg, klima, internet, lift, interfon, 2 terase, garaža U našoj ponudi, izuzetan stan u novogradnji na Vračaru, nadomak Južnog bulevara. Uknjižen, 63m2, trosobne strukture na 4 spratu od ukupno 5. Zgrada poseduje interfon, video nadzor i lift. Centralno grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-550 (od ukupno 551)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>