• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana barem 60 m - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana barem 60 m - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana barem 60 m2" pronađeno 818 nekretnina - prosečna cena 1.242 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 34000 eura
    • do 43000 eura (prosečna cena)
    • do 52000 eura
    • do 433 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 101.000 €, 62,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na četvrtom spratu (potkrovlju) etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 62,15m2 na 1/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 200 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan površine 62m² na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, u neposrednoj blizini škole, marketa, apoteke, restorana i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Stan je funkcionalan, svetao i uredan, pogodan za porodicu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.110 €, 62,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Avijacija Na prodaju komforan trosoban stan od 62m2 + terasa. Stan je u izvornom stanju, potrebna su odredjena ulaganja. Kontakt - 063446559 Šifra - 1032241 Agencija Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao stan od 62 m² sa dve terase nalazi se u novijoj zgradi sa liftom, na jednoj od najpopularnijih lokacija, na pešačkoj udaljenosti od Tašmajdanskog parka i Hale Pionir. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje i kupatila. Na samo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 102.000 €, 62,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na drugom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na trećem spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nalazi se na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 62 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 275.888 €, 62,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 108.000 €, 62,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na prvom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

STUDENTSKI TRG, STARI GRAD, DORĆOL – DVOSOBAN STAN U CENTRU GRADA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji u centru grada – Studentski trg, Dorćol. Stan površine je 62m² i smešten je na 4. spratu zgrade bez lifta. Kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA DVA PARKING MESTA Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi potpuno opremljen i funkcionalan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan se nalazi u kvalitetnoj i moderno građenoj zgradi, u mirnoj ulici, idealnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji Novog Beograda, u neposrednoj blizini zemunskog keja, u parkovskom okruženju, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je savršena - u blizini je starog Merkatora, Doma zdravlja, Maxi-ja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen potpuno novim nameštajem i belom tehnikom odličan trosoban stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu, na Grbavici u ul. Danila Kiša, u neposrednoj blizini Spens-a, Bul.oslobođenja, centra grada, Limanske pijace Iz predsoblja je veza....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao, kompletno namešten dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda na odličnoj lokaciji u ulici Miše Dimitrijevića. Stan površine 63m2 sastoji se od komforne dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinje, dečije sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 141.600 €, 63,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite porodičan stan po ceni koja je danas retkost za četvorosobnu strukturu - ovo je ozbiljna prilika.Na prodaju četvorosoban stan od 62,5 m2 u Vidovdanskom naselju, smešten na prvom spratu u modernom objektu spratnosti prizemlje + dva sprata, što budućim vlasnicima donosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan 2.5 soban stan na Vračaru, u mirnoj ulici Kneza od Semberije, u neposrednoj blizini Crvenog krsta. Stan ima površinu od 63m² i nalazi se na 4. spratu u zgradi starije gradnje bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 60 m2 GRBAVICA Danila Kiša 60 m2 trosoban prazan stan, 2 spra og 5t, terasa, klima, useljiv CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit GRBAVICA Danila Kiša 60 m2 - 400 Evra - USELJIV 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, IZ 36675 Agencija VENIS Registar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 157.500 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ograničena ponuda! U Expo Residence čeka vas savršen spoj moderne arhitekture i ambijentalne celine, pružajući jedinstvenu priliku za život ili investiciju u najperspektivnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi.Expo Residence se ističe idealnom lokacijom u blizini Aerodroma Nikola Tesla,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 550 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan površine 63m2 na Bežanijskoj kosi. Stan je kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan tokom celog dana. Nalazi se na idealnom drugom spratu, održavane četvorospratne zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan, za poslovni prostor, okrenut ka Karađorđevom trgu. Izdaje se na duže. Infostan 11000 din., el.energija po potrošnji. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Od 01.06. izdaje se namešten dvosoban stan na Limanu 3. Stan ima 63m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom. Veoma je svetao, funkcionalan i prijatan za život, a kućni ljubimci su dobrodošli. Stan se sastoji od predsoblja, hodnika, odvojene kuhinje, kupatila i toaleta, kao i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 850 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno namešten trosoban stan u novogradnji iz 2026. godine, u neposrednoj blizini Šumica i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Stan je površine 63m² i nalazi se na 1. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od: prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

#50469, Izdavanje, Stan, Beograd, DONJI DORĆOL, 64 m. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.390 €, 64,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan koji se nalazi u novom stambenom objektu spratnosti Po1+Po2+P+5 na lepoj lokaciji u blizini keja. Površine je 64,42m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Naselju Čalije. Nalazi se na trećem spratu u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 64 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran stan površine 64 m² u ulici Marka Čelebonovića na Bežanijskoj kosi. Stan se nalazi u održavanoj zgradi koja je prvi put useljena 2007. godine. Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, prostor je izuzetno svetao i prozračan tokom celog dana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, površine 64m2. Stan je vrlo komforan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom i izlazom na jednu terasu, zatim spavaće sobe sa još jednom terasom i kupatila. Grejanje je na struju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE DVOIPOSOBAN STAN JAKO LEPOG RAASPOREDA. U SVE PROSTORIJE SE ULAZI IZ DVORISTA. IDEALAN ZA PORODICU. DNEVNA SOBA, DVE SPAVACE SOBE, HODNIK, POSEBNO WC, POSEBNO KUPATILO. KUHINJA FIZICKI ODVOJENA I DVE TERASE POGLEDOM NA DVORISTE. U DVORISTU SLOBODAN PARKING ZA SVE STANARE.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 400 €, 64,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja (Spens). Kancelarijski prostor nadomak Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda i biro-a. Ovaj prostor površine 64m2 čine dve kancelarije, odvojena nenameštena kuhinja, hodnik, kupatilo, ostava i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na IV spratu stambene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla,prevoza,Osnovne skole Zgrada uvucena u odnosu na glavnu ulicu,okruzena parkovima. Stan je veoma svetao i odlično organizovanog rasporeda, idealan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 788)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>