• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.424 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan trosoban stan na fenomenalnoj lokaciji u samom centru Beograda, na Terazijama, opština Stari grad. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa šest spratova i odličan je izbor kako za život, tako i za poslovni prostor. Površine je 70m², polunamešten, veoma funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOSOBAN STAN U PAP PAVLA---Agencijska šifra: 9112676.Izdaje se prostran dvosoban stan od čak 66m2, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom u ulici Pap Pavla, na svega 5 minuta peške od Trga Slobode.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 m2'
600 €
500 €
700 €
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 211.000 €, 66,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban duplex stan – 66 m² – SC Olimp Na prodaju trosoban duplex stan površine 66 m², smešten u blizini Sportskog centra Olimp, na mirnoj i odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je funkcionalno organizovan na dve etaže:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten stan od 68m2 na prvom spratu pogodan za poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Beogradske Arene. Plaćanje je mesečno i depozit je obavezan u iznosu od jedne mesečne kirije. Mesečne režije 110eura. Dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOSOBAN PRAZAN STAN, PET FRIENDLY - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112668.Izdaje se prostran dvosoban stan od 60m2, koji se sastoji od velike sobe, odvojene kuhinje, manje sobe sa mogućnošću ugradnje male kuhinje u njoj, 2 kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa svega 3 stana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, na Terazijama, izdaje se trosoban stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, 2 toaleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i lođe. Lep salonac, izdaje se polunamešten, sa kunhinjom i belom tehnikom. Zbog lokacije koju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.5 soban stan u centru Novog Sada, ima 70m2. Nalazi se na prvom spratu. Grejanje je centralno. U potpunosti je opremljen novim stvarima, ima dve terase. Jedna velika spavaca soba sa bracnim krevetom, druga spavaca soba koja je namestena kao decija, sa dva manja kreveta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJEN DVOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112673.Izdaje se prazan dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je useljiv odmah, potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen stan, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje. Stan je pažljivo uređen novim nameštajem i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost za savremen način života. Grejanje je podno na električni....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu uredne zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Dorćol-kej,reka. Zgrada poseduje lift i dva ulaza, a stan se izdvaja po odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 75 m2pogled na Hram Sv.Savem, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata u naselju Adice, Novi Sad. Stan je funkcionalne strukture i pruža dobar raspored prostora za udoban svakodnevni život. Nalazi se u mirnijem delu grada, u okviru naselja Adice, što ga....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na prvom spratu, zgrade sa liftom. Sređen, ušuškan u centru grada, blizu Kneza Miloša. Kompletno opremljen svim stvarima. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba sa terasom, kuhinja, trpezarija, velika spavaća soba, manja spavaća soba, kupatilo, mali mokri čvor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>