• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 60 m2" pronađeno 151 nekretnina - prosečna cena 1.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.300 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

8861, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen, dvosoban skoro KOMPLET RENOVIRAN stan na 11-om spratu, lift, terasa. Stan se sastoji od kuhinje odvojene sa prozorom, ostave, trpezarije i dnevnog boravka, prostrane sobe i kupatila. Terasa je zastakljena sa PVC stolarijom. Radjena hidroizolacija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 68.000 €, 55,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar , na lepom mirnom mestu u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle odličan dvosoban uknjizen stan pogodan kako za život tako i poslovni prostor (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052625 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 85.000 €, 55,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno svetao dvosoban stan,na odličnom mestu u gradu, uvučen od svih Bulevara (Jaše Tomića i Bul.oslobođenja). Održavan, odvojena kuhinja, u spavaćoj sobi garderober, uknjižen 1/1 na vlasnika, moguća kupovina putem stambenog kredita ! .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 60 m2'
98.880 €
81.000 €
82.150 €
  Stan, NIŠ, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.500 €, 55,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Tel. 063 1979 097 - Nis Centar grada Palilula dopijace i rampe 2 min hoda do Margera Pravnog i Ekonomskog Fakulteta lep renoviran dvosoban stan u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta salonac suncan pogled ka centru uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit salonac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 84.460 €, 55,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan komforan dvosoban stan na Detelinari. Stan je odličnog rasporeda, svetao i delimično je renoviran. Blizina pijace, vrtića, škole i brojnih marketa čine ovu lokaciju idealnom za život. Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Pozovite....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost dobijanja još jedne sobe. Stan je u manjoj zgradi, intimnija atmosfera. Prednost samog stana je što se nalazi na prvom spratu a u blizini....

 
 
 
  Stan, UB, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Dvosoban stan 55 m2 na Ubu Stan se nalazi u Lamelama U prizemlju zgrade Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo Velika natkrivena terasa Uknjižen stan, zgrada ima upotrebnu Veliki javni parking ispred zgrade Vlasništvo1/1 Mogućnost realizacije ugovora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.650 €, 55,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Novo Naselje,jednoiposoban stan dobrog rasporeda,kuhinja odvojena sa izlazom na terasu.Uknjižen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050578 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.140 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Odličan duplex na trženoj lokaciji, uknjižen 1/1. U stanu ostaju dve klime (inverter) i kuhinja. Za više informacija pozvati... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 76.740 €, 55,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan bez ulaganja. U blizini kružnog toka i Limana 4. Vredi pogledati. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 62.800 €, 55,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,manji dvoiposoban stan,uknjižen (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050607 .

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja. Manja, uknjižena, useljiva vikendica na većem placu od 37,51 ar, na granici sa šumom NP Fruška....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 55m2( terasa 7m2), CG, klima, dva lifta, podrum, telefon, interfon. Uknjižen. Dvosoban, svetao stan od 55m2 u Sinđelićevoj ulici na Vračaru, nedaleko od Kalenić pijace. Stan se nalazi na visokom prizemlju od ukupno 10 spratova. Ima izuzetno dobar raspored prostorija u koje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Boljevci, trosoban stan u centru sa garažom, uknjižen .. / Boljevci, centar, nedaleko od Crkve, preko puta škole, ul Braće Kokar, funkcionalan, svetao prostor, u starijoj prizemnoj kući, visoki plafoni, trostran, gradska voda, struja, termo izolovani spoljni zidovi, klima, TA grejanje,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 90.000 €
26.10.2025 - 80.000 €
01.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Kaluđerice, Ulica Ružina, u blizini Tržnog centra, autobuske stanice, škole, uknjižen. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, prostranog kuhinjsko-trpezarijskog dela, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, dve terase, svetao, dvostrano orijentisan. Cena sa parking....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 60.000 €
01.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 55m2 u centru grada i u blizini je veliki parking. Uknjžen je kao poslovni prostor, ali se može koristiti i kao stambeni. Sastoji se od ulaza sa stepenicama kojime se penje u potkrovlje, gde je kupatilo, i jedan veliki prostor koji je podeljen....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Bagljaš - Dvosoban stan kod nadvožnjaka površine 55m2 + terasa i lođa. Na petom od devet spratova zgrade s liftom. CG, interfon. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje - Džona Kenedija, Novi Beograd (Blok 7a - Paviljoni)Cena: 700 eura mesečno Kvadratura: 55 m2 Struktura: dvosoban Sprat: 1 / 5 Grejanje: klima uređaj / ostalo Nameštenost: potpuno namešten, sa uređajima Useljivost: odmahLokacija: Beograd - Novi Beograd, Blok 7a (Paviljoni),....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m, koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 60.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa dve terase, komplet renoviran, uknjižen, u lepoj zgradi na atraktivnoj lokaciji. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Stan, KULA, 53.000 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, lep dvosoban stan u centru Crvenke. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi, koji je lepo održavan, parket , klima. Stan ima funkcionalan raspored prostorija. Stan ima lepu dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, odvojenu spavacu sobu, kupatilo, predsoblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 56,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Novom Naselju. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.820 €, 56,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2022.,

www.indomio.rs

Stan u izuzetno kvalitetnoj zgradi! Prodaje se polunamešten. Stan poseduje i podrum. Uknjižen na ime vlasnika. Pozovite. .

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 80.000 € na 65.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 80.000 €
22.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.indomio.rs

Avala - Vrčin, objekat na 12 ari placa. Nalazi se na oko 500m od magistralnog puta na glavnoj ulici koja vodi ka centru Vrčina. Plac od 12ari ima širinu fronta 17m i vodi se kao građevinsko zemljište van granica GGZ. Poseduje priključak za vodu i struju. Objekat ima dva nivoa (32+24m2),....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 75.600 €, 56,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja, ulica Kneza Miloša - Na prodaju 1.5 stan u Sokobanji u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade uknjižene površine 56,21 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila, posebno odvojenog toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 103.800 €, 56,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, dvosoban stan površine 56m2 na Limanu 2, na Bulevaru oslobođenja. Deseti sprat. Dvostrano orjentisan. Odlična lokacija. Kuhinja odvojena od dnevne sobe. Ima terasu. Kontakt telefon 0631871348 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.250 €, 56,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan poslovni prostor u novijij zgradi. Dvostrano orjentisan, svetao sa jednim velikim prostorom koji se može po potrebi pregraditi u dva, dimenzija 10x4,5m. Zgrada je sa video nadzorom, liftom, centralnim grejanjem, veoma luksuzna. Poslovni prostor ima dve ostave, oko 15m2, koje....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo srednju etažu kuće, po strukturi dvosoban stan , površine 56 m2. Kuća se nalazi na Zlatiborskom putu, na 700 m od centra grada. Kuća je, kao i sam stan održavana, u solidnom stanju. Stan ima terasu, uknjižen je, nema nikakvih tereta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.750 €, 56,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, prazan, odmah useljiv i uknjižen komforan dvosoban stan od 51m2 na novoj Detelinari u blizini Sajma i medicinskog fakulteta.Kontakt Milan 0638288377 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052752 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Kotežu 2 od 56m2. Stan je uknjižen na 50m2 kolika je i grejna površina i ima veliku terasu od 6m2, na trećem je spratu od sedam spratova u zgradi sa liftom. Stan se nalazi u prvom delu koteže dva bliže ulici Moše Pijade. Stan je u izvornom stanju .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2, sa grejanjem na struju (četiri mermerna radijatora). Stan se sastoji iz mini ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.750 €, 56,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u dobrom stanju,potrebno samo higijensko krečenje,kuhinja odvojena,dve sobe, ima terasu,uknjižen.Parkinga ima dosta,zelenila, u blizini autobusko stajaliste ,pijaca ,skola,obdaniste..Ima ostavu u prizemlju., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053164 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 56m2 u novijoj zgradi u naselju Kertvaroš u Subotici. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Ima terasu. Grejanje na gas. Stan je uknjižen i može se kupiti putem stambenog kredita. U cenu je uračunata agencijska provizija. Za više informacija možete nas....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 92.700 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci, BANSTOL, VIKENDICA - Uknjižen objekat od 38 m2 stambenog prostora, podrumom i pomoćnom prostorijom, na fantastičnom placu od 1295 m2. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 3000247. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.500 €, 56,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadrata ali je uknjizen na 43m2. Treci sprat bez lifta, poslednji sprat.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 97.500 €, 56,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban duplex u naselju Hemel na Zlatiboru. Stan je uknjižen na 56m2, ali merena kvadratura iznosi 75m2. Na prvom nivou se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve terase, a na drugom je otvoren prostor za spavanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Borči, Centar 2. 56 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i velike terase. Ono što ga čini posebnim je pripadajuće dvorište i park za decu pored samog stana. Stan....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma dobar stan u centru Padinske skele. Izvorno dvosoban, adaptiran u dvoiposoban, dvostrano orijentisan (severo-zapad i severo-istok). U stanu promenjena PVC stolarija (ima i komarnike). Zgrada uknjižena, ali nije uknjižen na vlasnika (ima kompletnu dokumentaciju za uknjiženje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 150)

<< <1 2 3 4> >>