• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 3. - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 3. - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 3.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 95000 eura uknjižen 3.sprat" pronađeno 50 nekretnina - prosečna cena 1.607 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Centar - četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2 (tri terase), 3/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv. Na najtraženijoj lokaciji za stanovanje opštine Stari grad, pruža se Cetinjska ulica od Svetogorske do ulice Džordža Vašingtona. U neposrednoj blizini se nalazi poznata četvrt Skadarlija i Bajlonijeva pijaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.820 €, 94,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 četvoroiposoban stan u novogradnji na Klisi, treći sprat, terasa, cena sa PDV-om. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita, IDS 70454. .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.250 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dupleks u Tetovskoj ulici, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom. Stan je na trećem spratu nove zgrade, smešten u mirnoj i atraktivnoj Tetovskoj ulici na Lekinom brdu. Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Donji nivo čine ulazni hodnik, moderna kuhinja povezana....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 3.000 €, 250,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Lipovog gaja Uknjižen Poslovni Prostor 250 m2 na TOP LOKACIJIProstor je Nenamešten iz Dve Etaže 140+110 m2 na drugom i trećem spratu,dvostrane orijentacijeuz Prostor se dobija i 10 Parking Mesta a postoji mogućnost Zakupa 400 m2 Placapotreban....