• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 95000 eura Zadnjih 14 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 95000 eura Zadnjih 14 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 95000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 95000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 2 328 nekretnina - prosečna cena 325 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • prizemlje
    • kablovska
    • 1.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 61.800 €, 16,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljena garsonjera na izuzetno atraktivnoj lokaciji, odmah pored fakulteta, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan trenutno uspešno služi za izdavanje studentima i veoma lako nalazi zakupce, što ga čini odličnom investicijom. Garsonjera je funkcionalna,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 16,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112687.Izdaje se lokal 16m2 na Grbavici. Lokal se izdaje prazan. Sastoji se od jedne velike prostorije, mokrog čvora i prostora sa sudoperom. Pogodan je za tihe delatnosti, kao što su menjačnica, kancelarija.Lokal je useljiv od 01.06.2026.....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Filmski Grad, 120 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo garažno mesto u sklopu stambene zgrade. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 79.990 €, 17,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kolar��eva, sut, eg,-Stvarna povr��ina-17m2 , ugovorna povr��ina-11.00m2, U ponudi imamo poslovni prostor, izuzetna lokacija, pogodna za razli��ite namene. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 31.000 €, 17,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja garaže na Grbavici. Odlična nadzemna garaža od 17m2 na top lokaciji. Odlična kao investicija za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 18.000 €, 17,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132270. GARAZNO MESTO - SUTEREN NOVE zgrade 17,50 m2. Za vas auto sigurna zastita od kiše, vlage ili bilo kog oštećenja. Uknjiženo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.200 €, 18,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija, siguran i praktičan prostor za parkiranje, idealan za stanare zgrade ili kao investicija. Garažno mesto se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa lakim pristupom. U blizini se nalaze sve važne gradske....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Kotež po strukturi garsonjera ukupne površine 19 m2.Odlična lokacija.Uknjižen. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Altina, 29.000 €, 19,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

GARAŽA U ZGRADI ADAPTIBILNA U STAN ILI POSLOVNI PROSTOR Izuzetno retko u ponudi. Dva sopstvena ulaza. Naselje Nova Galenika. Lokacija koja je prepuna zelenila i parkova. Zgrada se nalazi preko puta obdaništa i Osnovne škole " Mihajlo Pupin". U blizini je sva potrebna infrastruktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 350 €, 19,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor ,kancelarija u sklopu poslovne zgrade. Vlasnik pravno lice .Ceena 350 eura +PDV sa ukljucenim troškovima grejanje /struja. Kontakt Sandra 064/6860779 OBAVEŠTENJE: agencija naplaćuje usluge po realizaciji u visini 50% od jedne najveće mesečne zakupnine jednokratno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 230 €, 19,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 250 €
08.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera na Limanu 4 – odmah useljiva---Agencijska šifra 9112640.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na Limanu 4, u ulici Banovića Strahinje. Stan se nalazi na 6. spratu u zgradi sa liftom. Funkcionalan i uredan prostor, spreman za useljenje.Depozit obavezan u visini 1. mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 220 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena renovirana garsonjera 19m2 sa većom terasom. Stan je na Novom Naselju, Futoški put, peti sprat zgrade bez lifta. Jedan kauč na razvlačenje, klima, mašina za veš, tv, frižider, mala rerna sa dva kola. Useljivo. Centralno gradsko grejanje, svi troškovi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 200 €, 19,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u naselju Čalije u blizini restorana Romansa. Lokal se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Površina lokala je 19m2 i sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Grejanje je eletrićno putem klima uređaja Portal pruža mogućnost isticanje reklame. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 150 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno uređena i potpuno opremljena garsonjera za izdavanje, smeštena na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u непосредној blizini stadiona, Akva parka, sportskog centra i svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Stan je funkcionalno organizovan i poseduje sve....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se mala vikendica u Čortanovcima na velikom i lepom placu ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevski bulevar, sut/4, ta,-Stvarna površina-20m2 , ugovorna površina-20.00m2, Prodaje se funkcionalna renovirana garsonjera u Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, vrtić, škola, tržni centar Karaburma kao i svi ostali sadržaji neophodni za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 380 €, 20,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najtraženijih i najšarmantnijih ulica starog grada – Kapetan Mišinoj, smešten je ovaj funkcionalan i lepo uređen stan koji predstavlja idealan spoj gradske energije i udobnog života. Donji Dorćol već godinama važi za jednu od najautentičnijih beogradskih lokacija – kraj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 380 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera, novogradnja, Voždovac, 20m2. CG, 1.sprat, lift sa priključkom za kablovsku tv.. Mali balkon. Cena od 380 EUR. Mirna ulica uz Vojvode Stepe. Saobraćaj- bus plus tramvaj. Blizu FON-a. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od interesantnijih ulica u Zemunu, na par minuta hoda od Ugrinovačke ulice, u neposrednoj blizini nove Pošte, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa slobodnim parkingom. Infrastruktura, kao i saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 63 - Gandijeva 0.5, 20m2 (lođa 2m2), 1/6, CG, lift, interfon, parking Izdaje se nameštena, komforna garsonjera sa lođom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini se nalaze prodavnice i stanice gradskog prevoza. Veoma niski troškovi infostana. U okolini zgrade je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 280 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je garsonjera od 20m² za izdavanje u Novom Sadu, u Starom gradu, u blizini Matice srpske i centra grada. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade od dva sprata, što pruža mir i praktičnost za svakodnevni život. Funkcionalan je i opremljen klimom i centralnim grejanjem, pa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo garsonjeru u Bulevaru Kralja Petra I, u neposrednoj blizini se nalaze Bulevar Oslobođenja, Betanija, medicinski faklutet... Pogodan za jednu osobu. Obavezan depozit u visini kirije + agencijska provizija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana garsonjera od 20 m² u prizemlju stambene zgrade sa ukupno 4 sprata, u naselju Sajmište, Novi Sad. Stan je namešten i opremljen za udoban svakodnevni život. Sadrži kupatilo, kuhinjske elemente, frižider, šporet, rernu, ležaj i plakar, a dostupni su i internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9112653.Izdaje se nameštena garsonjera (20 m2) na 1. spratu stambene zgrade na Podbari. Useljiva je odmah. Potreban depozit u iznosu od 150 EUR.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132074, I/, klima. Izdaje se odmah useljiva nameštena garsonjera. Dostupna i za strane državljane, moguća prijava na adresu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan apartman u kući na prvom spratu u ulici Babičkog odreda. Apartman je površine 20m2 i ima sopstveno kupatilo, kao i kuhinju, a na istom spratu je zajedničko kupatilo sa veš mašinom, kao i kuhinja sa elektičnim šporetom i kombinovanim frižiderom, koji su na raspolaganju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 180 €, 20,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kancelarija je sastavni deo poslovnog prostora sa zajedničkim korišćenjem kuhinje i toaleta. U prizemlju stambeno-poslovne zgrade u staroj gradnji. Pogodna je za prijavu firme, uz mogućnost celodnevnog pristupa objektu. Može se iznajmiti i 40 m2, za skladištenje ili kancelariju, za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Klisa, 170 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena, dvorišna  garsonjera na Klisi, u blizini Najlon pijace i tržnog centra Big. U stanu je podno grejanje. Troškovi su mali. Stan ima jako dobru termoizolaciju Ima ležaj za spavanje i fotelju na razvlačenje. Stan je slobodan od 01.06.2026. (AleksUna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 83.000 €, 21,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u zgradi novije gradnje, smešten u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za svakodnevni život. Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, uz brzu dostupnost svih neophodnih sadržaja. Stan se odlikuje veoma funkcionalnim rasporedom kvadratura je maksimalno iskorišćena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 350 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na prvom spratu zgrade u naselju Fontana, jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je funkcionalan, svetao i odmah useljiv, idealan za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a prostor je opremljen svim neophodnim stvarima....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 21,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 320 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljena garsonjera od 21m², na jednoj od najtraženijih lokacija - Grbavici. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – bulevara, marketa, kafića, restorana, kao i fakulteta i poslovnih zona, uz odličnu povezanost sa ostatkom grada. Idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 220 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, izdaje se nameštena garsonjera u blizini socijalnog. Useljiva od 01.06.2026. Mali troškovi režija - informatika oko 5000 din, grejanje je na gas i plaća se samo u toku grejne sezone. Izdaje se isključivo za jednu osobu (samo naši državljani), prednost imaju zaposleni.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150 €, 21,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u strogom centru grada. Površine je 21m2, nalazi se na I spratu, pogodan je kao kancelarijski prostor. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.000 €, 22,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 22M2. U samom srcu Novog Sada, na prestižnoj lokaciji , nalazi se ova izuzetno funkcionalna i kompletno renovirana garsonjera od 22 m² – idealan spoj moderne estetike, praktičnosti i vrhunske lokacije.Stan je smešten u mirnom dvorišnom delu, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.000 €, 22,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan komplet renovirana garsonjera u strogom centru grada. Bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1 Za više informacija i prezentaciju nekretnine, kontaktirajte Danča na 065/3858-888 ili posetite www.status-nekretnine.com, A57-22528. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 788)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>