• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 89000 eura (malo jeftiniji)
    • 98000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.040 €, 49,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan dvoiposoban stan na Adicama novije gradnje. Stan je dvostrano orijentisan. Nalazi se na najboljoj lokaciji na Adicama. Blizu Vam je autobusko stajalište tako da ste dobro povezani sa Centrom, Bulevarom, Promenadom, Spensom. U blizini imate veće i manje markete, apoteke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 46.350 €, 11,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam garsonjeru u strogom centru grada,koja u ovoj površini ispunjava sve uslove za izdavanje. Stan je odlično održavan i zahteva samo higijenska ulaganja. Stan je uknjižen 1/1 i odlična prilika za ulaganje novca. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 23.000 €, 11,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade. Uknjižena, svojina jedan kroz jedan. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 42.000 €, 12,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
29.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130814, III/, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121272, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 25.500 €, 12,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Odlican visenamenski prostor! Odlican za kancelarije i sve tihe delatnosti.Uknjizen. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lion, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128770, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u Sajam kompleksu. Ulaz na parking sa rampom i video nadzorom, prvi red do zgrade, uknjižen. Daljinsko otvaranje, asfaltni prilaz. U cenu je uračunata agencijska provizija Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 066 82 92 224,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 49.500 €, 13,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora . Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine sa većim brojem....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen (2885)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?