• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen kl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen kl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen klima 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen klima 50 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.278 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 89000 eura (malo jeftiniji)
    • 98000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u novogradnji, površine 46 m² u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike stana: Cena: 81.000 EUR Površina: 46 m² Karakteristike: grejanje - norveški....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 66.000 €, 46,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84508, PR/, izlog, klima, uknjižen, novogradnja, lokal. Širi centar, blizina ambulante, studentske poliklinike. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 94000 eura uknjižen klima 50 m2'
79.500 €
79.310 €
400 €
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 89.000 €
12.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan uknjižene površine 47m2, a merene 58m2, u Borči u ulici Dunavske divizije. Stan se sastoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Dvostrano je orijentisan, nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja se nalazi u blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 49,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku prednost i pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade koja ne poseduje lift. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kuću na lokaciji Slavujev venac u širem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijićevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuća je....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € uknjizen Ratko 064/192-9897 2/4 Jabučki rit -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.500 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94122, VPR/I, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, ostava, stambena zgrada. Odličan apartman u mirnoj i tihoj ulici sa sopstvenim parking mestom.Održavan,funkcionalan poseduje sopstveni ulaz van zgrade.Terasa gleda na dvorište koje je uređeno i održavano,idealno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novijoj zgradi u blizini centra, površine 51m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, velikog hodnika u kom su dva velika ugradna plakara, velike terase.Grejanje je centralno na gas (svaki....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, IRIG, 84.900 €, 52,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi komforan dvosoban stan u Vrdniku, preko puta Doma zdravlja, na samom centru. Lokacijski odlično pozicioniran, na visokom prizemlju starije gradnje, gleda na zelenilo u dvorištu i park prekoputa. Stan je kompletno renoviran, nove Bosh peći na struju u svakoj sobi, inverter....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 52,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 52m2(lođa), 2/4, CG, klima, ktv, interfon Nepokretnost se nalazi na Dedinju, elitnom delu Beograda, poznatom po miru, sigurnosti, velikim zelenim površinama, lepim ekskluzivnim vilama, predstavništvima, rezidencijama i ambasadama. Zbog toga je oduvek predstavljao vrlo traženu....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 51.500 €, 53,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²), u prizemlju zgrade u centru Čelareva, idealno pozicioniran za miran porodičan život ili investiciju. Osnovne karakteristike: Prizemlje, starija....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji deo velicine 29 kvadrata nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim stolom,kupatilom i terasom.Odlican raspored koji maksimalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>