• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90000 eura uknjižen na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 90000 eura uknjižen na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90000 eura uknjižen najnovije 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90000 eura uknjižen najnovije 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 80.350 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41451, 061 234 30 11 Stefanela, Odlična lokacija, sređen, održavan stan na petom spratu u zgradi sa liftom. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Uknjižen. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 37,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

Lociran u naselju "Đurkovac", tzv. "Zlatiborsko Dedinje". U neposrednoj blizini strogog centra Zlatibora, na uglu ulica Erske i Jovanke Jevtanović. Stan ima 37m2 i nalazi se u suterenu ali sa dosta svetlosti i ima 3 prozora. Namešten i spreman za stanovanje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 83.850 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan idealnog rasporeda u ovoj kvadraturi, stan je pozicioniran u centru poslovnog dela Novog Sada, a dovoljno udaljen da ispunjava sve uslove za miran i komforan život. Stan se nalazi na prvom spratu, ulično je orijentisan ali nema buke jer je ulica u kojoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDVNa prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjiženi i spremni za useljenje. Moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, BRUS, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 79.000 €, 37,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Kaluđerica, Smederevski put, 37m2 37m2, 2.0, 2/3, EG, lođa, parking, interfon, izvorno, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u novijoj zgradi, u Klauđerici. Uknjižen na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd-Otona Župančića Jednosoban stan 37m2, sa lepim rasporedom, klasično prizemlje, nije ukopano, lep i uredan ulaz. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, sa cg, ktv, interfon. Odlična lokacija, miran kraj, u neposrednoj blizini prevoza, škole, vrtića, više marketa, tržnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2