• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 pogodan ekskluzi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 pogodan ekskluzi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 pogodan ekskluzivan

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 pogodan ekskluzivan" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.882 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje, dvoiposoban, kopletno renoviran, salonski stan 71m2, u strogom centru grada, kod Riblje pijace, ugao Žarka Vasiljevića i Miloša Bajića. Stan se nalazi u visokom parteru, ulično je orijentisan i samim tim pogodan i za poslovni prostor - kancelarije. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 90 m2 pogodan ekskluzivan'
257.500 €
1.000 €
1.100 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – A BLOK, NOVI BEOGRAD 65 m² + privatno dvorište 30 m² | Garažno mesto | Prizemlje Izdaje se ekskluzivan, dvosoban stan u prestižnom kompleksu A blok, Novi Beograd. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini....