• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 188.725 € na 185.268 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.268 €, 69,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2025 - 188.725 €
15.02.2026 - 185.268 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosobni stanovi 69,13 m2 U IZGRADNJI. Cene se kreću od 2.730 eur/m2 sa PDV-om u zavisnosti od dinamike i načina plaćanja. Predstavljamo projekat renomiranog i pouzdanog investitora, prepoznatljivog na tržištu nekretnina po arhitektonskom izrazu, visokom kvalitetu gradnje,....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 90 € na 80 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 80 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 100 €
29.03.2026 - 90 €
10.04.2026 - 80 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno parking mesto u kompleksu Avenija garden. Nalazi se na nivou -1, površine 13m2. Odmah slobodno. Agencijska provizija u visini jedne zakupnine. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 300, 066 82 92 200, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 80 € na 70 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 70 €, 14,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 80 €
08.03.2026 - 70 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE GARAŽNO PARKING MESTO U ZGRADI -1 ! Ukoliko ste zainteresovani pozovite: 0668442277. Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 49.990 € na 47.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 47.000 €, 14,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 49.990 €
27.03.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera, uknjižena kao garaža na 14m2. Kompletno nameštena. Renovirana. Centralno grejanje. Infostan 2000 dinara. Zgrada povučena od ulice. Parking ispred stana. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Vladimir Jovanović br. licence 1773 "Art....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 280 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 280 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 300 €
01.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128721, I/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lepa namestena garsonjera na odlicnoj lokaaciji blizu,, Vera". Mesečno plaćanje, izdaje se na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odlično renoviranu garsonjeru na 4. spratu zgrade iz 2005. godine na Novom Naselju. Zgrada sa liftom, kvalitetna gradnja, okružena besplatnim parkingom, na kom uvek ima slobodnih mesta. Stan orijentisan dvorišno prema zapadu, odmah useljiv bez ulaganja. Uknjižen....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 75.000 € na 70.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vam predstavlja garsonjeru na Novom Naselju, porodičnom kraju. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj starijoj gradnji sa liftom na četvrtom spratu, redovna etaža. Nalazi se u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, pogled je....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 200 € na 170 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 170 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 200 €
24.04.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan,površine 23m2,lociran u Petrovaradinskom podgrađu, ulica Vladimira Nazora, u neposrednoj blizini petrovaradinskog mosta Duga, Dunavskog keja,Vojne bolnice, udaljen je 10minuta hoda do pešačke zone centra grada. Pozicioniran je na prvom spratu obnovljene....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 parking pala cena (654)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>