• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 lift interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 lift interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 lift interfon

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 lift interfon" pronađeno 1 368 nekretnina - prosečna cena 1.770 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Voždovcu Stepina magnolijaZa izdavanje dvosoban stan površine 45,44 m2, smešten u novogradnji Stepina magnolija, Milisava Đurovića, Trošarina, Voždovac, Beograd. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno tri sprata.Stan je namešten, grejanje je električno i odmah je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0, podno grejanje, kamin, 1/6, lift, kompletno opremljen. Prodaje se kompletno opremljen stan u centru Zlatibora. Uknjižen je i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za ljubitelje Dorćola i života u starom delu grada, nadomak Kalemegdana i reka, izdajemo odličan, lux renoviran stan, opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na 2.spratu u zgradi sa liftom, interfonom i video nadzorom. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje luksuznog jednoiposobnog stana novogradnja neuseljavan Lekino BrdoIzdaje se luksuzan jednoiposoban stan u novogradnji na Lekinom Brdu u odlicnoj i mirnoj gradskoj zoni. Stan je potpuno nov i neuseljavan, sto znaci da ce buduci zakupci biti prvi stanari.Stan ima povrsinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Skoro nov, namešten , II sprat od 2, balkon, grejanje: etažno na struju.KTV, internet, klima, video interfon, izdvojena spavaca soba, odmah useljiv. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte GREJANJE - Etažno, sprat 2/2, LIFT, INTERFON, VIDEO NADZOR....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98148, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji, nadomak Beogradskog dramskog pozorišta, brojnih marketa, prodavnica, stajališta gradskog prevoza.Stan ima video interfon,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan u centru grada, Dorćol, ulica Kralja Petra, Opština Stari grad. Stan je površine 44 m2, nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam spratova i izdaje se na mesečnom nivou.Stan je u potpunosti renoviran i opremljen potpuno novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan, funkcionalan stan u stambeno-poslovnom objektu Savada 3, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija a zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.210 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi razli��itih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova. Stanovi su orijentisani severoisto��no, prema dvori��tu zgrade. Izgradnja stanova je u toku. Krajnji rok za useljenje je mart 2027. god.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 80.658 €, 44,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0 , 44,81m2(teasa ), podno grejanje, lift, III/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnja, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan površine 44 m2 u blizini Đeram pijace, na Zvezdari. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje sa liftom i odmah je useljiv. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Kneževac - 17.oktobra 2.0, 44m2, 1/4, EG, lift, parking, interfon. Odličan dvosoban stan u centru Kneževca, ma 1. spratu od 4, u blizini osnovne škole, apoteke, prodavnica i autobuske stanice. Prostorije: veliki dnevni boravak, hodnik, spavaća soba, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.900 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 139.900 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajeo 2.0, lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. U blizini se nalaze prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 145.431 €, 44,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Cara Dusana Zemun. Trenutno samo za keš kupce ili kreditne koji imaju veće učešće. 2.0, 44.07 m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. ️ Karakteristike stana * Dvosoban stan sa 1 spavaćom sobom, kupatilom, dnevnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen stan, potpuno opremljen, funckionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, sam centar grada. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Norveški radijatori, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, prelepo opremljen stan na Novom Beogradu, u naselju Belville. Stan je kompletno namešten i opremljen, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, moderne i odvojene kuhinje, dodatne spavaće sobe, kupatila i terase. Dodatnu pogodnost predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 124.878 €, 45,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 1.5, 45m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u novoj gradnji, potpuno opremljen, lepo sređen, poseduje odvojenu spavaću sobu, postavljen je smart home sistem, grejanje po utrošku, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.510 €, 45,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA Jednoiposoban Stan od 45m2 Lokacija: ✉️ Novi Sad, Telep, Ulica Heroja Pinkija. O stanu: ✔ Površina: 45m² ✔ Tip objekta: novogradnja ✔ Dodatne prostorije: terasa Dodatne pogodnosti: mogućnost kupovine parking mesta ✔ Lift ✔ Klima uređaj ✔ Interfon i video nadzor ✔ Kablovska....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 45,00 m2 cca 6420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Višnjićeva 2.0, 45m2 (terasa 4m2), 2/3, grejanje na struju/podno grejanje, interfon, podrum, parking Retko u ponudi! U ponudi za prodaju potpuno renoviran dvosoban namešten stan na Dorćolu, u salonskoj zgradi koja je spomenik kulture, u neposrednoj blizini Studentskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 850 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131473, I/V, klima, lift, terasa, garaza, parking, podrum. Izdaje se na duži vremenski period kompletno namešten lux stan u novoj zgradi iz 2024. godine. Stan ima 45 m², plus terasu sa pogledom na privatno dvorište. Opremljen je kvalitetnim nameštajem od medijapana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan, prvi put, u novoizgrađenom i modernom kondominijumu Voždove Kapije koji je izgradio Shikun & Binui Europe. Stan se nalazi na 9. spratu sa bočnim pogledom prema unutrašnjem dvorištu, na dobroj udaljenosti od ulice i samim tim tih i izolovan od spoljne buke. Ukupna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov namešten jednoiposoban stan od 45m2 blizu Dusanovog bazara,Stan je na prvom spratu poseduje lift,interfon,parking u zoni garazno mesto (koje se doplaćuje).Stan se sastoji od hodnika,dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaćom sobom i kupatilom. Potpuno i kompletno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.250 €, 45,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 45m2, 4/4, 86.250 eur. Prodaje se dvosoban stan površine 45m², na atraktivnoj lokaciji u srcu Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mona. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, lepo sređen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, zastakljena terasa, dvostrano orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 158.700 € na 144.270 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 144.270 €, 45,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 158.700 €
17.05.2026 - 144.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 5/9, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina 2.0, 45m2 (terasa 6m2), 7/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno opremljen stan u naselju Sakura park, u blizini TC Delta city. Prodaje se kompletno namešten! Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stepina Magnolija je objekat savremenog izgleda, koji već na prvi pogled odiše luksuzom, ali i novim idejama. Svojim modernim rešenjima i visokim standardima gradnje, predstavlja pravi biser Voždovca. Životni prostor unutar objekta karakterišu spoj modernog i prostranog, kako zbog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u objektu Stepina Magnolija, lepo sređen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat PR/3,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111139, I/IV, klima, lift, terasa. Izdaja se * LUX* STAN U *LUX* URBANOJ VILI nov namestaj 45 m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla I sprat, na TELEPU. Odmah useljiv! Zgrada useljena 2024 g Lift, terasa, interfon, klima, kablovska, internet aktivan. Komplet namesten, posudje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, u zatvorenom kompleksu obezbeđenom kapijom, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu u blizini Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! GREJANJE....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

stan 45 kvadrata u potkrovlju odrzavane zgrade na 4 spratu bez lifta. Interfon, kablovska, fiksni telefon, trofazna struja. Vlasnik 1/1, uknjizen, bez oprerecenja hipoteke. Prodaje se BEZ posrednicke agencije tako da kupac ne placa proviziju postednickoj agenciji od 2%. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u naselju Bagljaš, površine 45m2 na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Sastoji se od velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i terase.Centralno gradsko grejanje, interfon, uknjižen. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Budite prvi stanari u tek renoviranom i lux opremljenom stanu! U blizini Voždovačke crkve i Bajfordove šume, u Ulici Vojvode Stepe, izdaje se kompletno renoviran i opremljen dvosoban stan, sa dve lođe i centralnim grejanjem. Sastoji se iz komotnog ulaznog predsoblja u kome su smešteni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, južno orijentisan, bez buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m2, smešten na 4. spratu moderne zgrade sa liftom u centralnom delu naselja Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika.Stan je kompletno namešten i odlično opremljen, sveže okrečen i odmah useljiv. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 45m2, 8/8, lift, CG, interfon, internet, ktv, klima, Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na padini ka Savskom amfiteatru. Spaja Savsku ulicu sa ulicom Kneza Miloša. Ovaj kraj ima izuzetno razvijenu infrastrukturu, pa se u neposrednom okruženju nalazi sve....