• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 do 140000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 do 140000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 do 140000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 do 140000 eura" pronađeno 23 068 nekretnina - prosečna cena 1.125 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • parking
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, 58.750 €, 14,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u podzemnom prolazu u Obrenovićevoj ulici . Lokal je 14m2 , na atraktivnoj poziciji , u blizini ulaza u TC Forum . Čisto vlasništvo , uknjižen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.500 €, 14,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji u najužem Centru grada, pogodan za izdavanje stan na dan. Pozicija stana je perfektna jer su na svega par minuta hoda restorani, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije, srednja škola gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj", pešačka....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 49.000 €, 14,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125931, PR/, izlog, klima, lokal. Lokal unutar Cvetkove pijace. 14 kvm, mokri cbor. Ima veliki izlog. Sredjen. Izadje se za 550 eur sada. Dobar kao investicija I za biznis. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 49.990 € na 47.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 47.000 €, 14,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 49.990 €
27.03.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera, uknjižena kao garaža na 14m2. Kompletno nameštena. Renovirana. Centralno grejanje. Infostan 2000 dinara. Zgrada povučena od ulice. Parking ispred stana. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Vladimir Jovanović br. licence 1773 "Art....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.000 €, 14,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u prvom redu kompleksa YUBC prema ulici Trešnjinog cveta, u pasažu sa pristupom iz te ulice. U neposrednoj blizini dostupne su tri opcije za parkiranje: plava zona, treća zona i parking na sat. U okruženju se nalaze Opština Novi Beograd, trzni centar Merkator, poslovni....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 40.000 €, 14,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, na opštini Vračar. Zahvaljujući atraktivnoj poziciji i velikoj potražnji za parkingom u ovom delu grada, predstavlja idealno rešenje za stanare, ali i odličnu investiciju za izdavanje. Garažno mesto se nalazi na -2 nivou podzemne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 39.000 €, 14,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u TC Milenijum – Knez Mihailova , površine 14.60m2 , idealan kako za prodajni tako i za kancelarijski prostor. Ne zahteva ulaganja . Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Smilja Stojadinovic lic 3006 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 37.600 €, 14,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 36.000 €, 14,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Garaža na I sptaru u zgradi sa garažama. 14 m2 ... Za perezentaciju iste pozovite: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22365 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182 .

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 36.000 €, 14,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi adaptirana garaža u naselju Borča ukupne površine 22 m2.Odlična lokacija, centar 2 u blizini pijace i doma zdravlja. Renovirana,prodaje se nameštena. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo garazno mesto u novoj zgradi na Vracaru kod Kalenic pijace. Nalazi se na -2 nivou, na donjoj klackalici. Uknjizena je na 14,5 m2 a ulazak u garazu omogucen je direktno iz lifta. Visina donje klackalice iznosi 1,65 m, duzina 5 m, dok je sirina, bez spoljnih retrovizora, 1,90....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi adaptirana garaža u stan ukupne površine 14,48 m2. Odlična lokacija, centar 2 u Borči,blizina pijace. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 37.000 €
06.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena garsonjera površine 14m2 u ulici Braće Jovanović u Pančevu. Garsonjera se sastoji od ulazne zone, kupatila i kuhinje sa dnevnim broravkom. U zgradi postoji centralno grejanje. Garosnjeru je moguće proširiti za 20m2. Pored garsonjere se nalazi prostorija koja se....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 28.000 € na 34.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, BEOGRAD, Terazije, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 28.000 €
10.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks The One pruža novu generaciju poslovnih i životnih iskustava koja podržavaju luksuzan, aktivan i udoban životni stil i brinu o udobnosti svojih stanovnika. U okviru kompleksa, izdvaja se veći broj lamela što omogućava mali broj stanova po jednoj lameli.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 32.000 €, 14,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera na Detelinari. Nalazi se u neposrednoj blizini autobuskog prevoza, prodavnica, pekara, pošte i svega neophodnog za svakodnevni život... Stan je odličan kako za izdavanje tako i za život. Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 30.000 €, 14,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je odlično garažno mesto od 14 m2 u zajedničkoj garaži ispod zgrade koja je novije gradnje. Nalazi se na -2 nivou Za svaku preporuku. Agencijaska provizija u skladu sa ugovorom o posredovanju- član 5. Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 28.000 €, 14,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Odličan manji lokal u blizini bolnice. Lokal ima potrebni mokri čvor, grejanje je centralno i postoji magacinski prostor. Dosadašnja namena - optičarska radnja .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 28.000 €, 14,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude izuzetno komforno garažno mesto u novogradnji New Minel na Novom Beogradu, na Tošinom bunaru. Nalazi se na -2 nivou. Postoji mogućnost kupovine više garažnih mesta. Agencijska provizija 750e. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno pozicionirano i komforno parking mesto u podzemnoj garaži kompleksa New Minel, na Novom Beogradu (Tošin bunar). Lako pristupačno i pogodno za svakodnevnu upotrebu. Postoji mogućnost kupovine više parking mesta. Jedinstvena prilika za kupovinu parking mesta na izuzetno traženoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 27.500 €, 14,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u TC Mondo na prvom spratu od dva. Pogodan za izdavanje. Video nadzor, obezbeđenje. Lokal se sastoji iz jednog odeljenja, dok su toaleti raspoređeni po svakoj etaži. Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 063/384-428 Vladimir .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 26.530 €, 14,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 26.000 €, 14,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto na donjoj klackalici na fenomenalnoj i veoma traženoj lokaciji, na raskrsnici Hadži Melentijeve i Maksima Gorkog. U garažu se spušta auto liftom koji je odlično održavan. Agencijska provizija je 1000e. uknjizen Marija 063 723 11 26 PR/0 Hadži Melentijeve -imamo slicne....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 26.000 €, 14,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto površine 14 m² na Adamovićevom naselju. Garaža se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, sa lakim pristupom i dovoljno prostora za parkiranje većih vozila. Ulaz je obezbeđen, što pruža dodatnu sigurnost za vaše vozilo. Lokacija je izuzetno pogodna – miran kraj....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 14,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža u dvorištu zgrade u blizini Socijalnog i Bulevara oslobođenja, ulica Slovačka, površine 14m2. U cenu uračunata agencijska provizija. Uknjiženo, 1/1 bez tereta. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE Kontakt broj 061/61-40-565 i 069/640-221 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 25.500 €, 14,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto površine 14m2 na savremenoj polu-automatskoj platformi. Nije klackalica već savremeni sistem (kombi lift) za parkiranje vozila sa 11 garažnih mesta. Pozivom broja mesta vam dolazi vaše mesto sa autom. U garažu se ulazi preko rampe (nije auto lift) sa daljinskim za otvaranje....

 
 
 
  Garaža, MALI MOKRI LUG, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120134, uknjižen. Na prodaju garažno mesto površine 14 m² u stambenoj zgradi na opštini Zvezdara.Garaža je pokrivena video nadzorom (kamera ispred i unutar zgrade) i poseduje lift.Ispod garaže se nalazi i ostava koja pripada ovom prostoru, što čini ponudu odličnom.✅....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parking mesto u garazi na opstini Zvezdara, u ulici Cvetanova cuprija. Nalazi se u novoj zgradi, ima struju, video nadzor. Daljinsko je otvaranje. Uknjizeno. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Lift, garaža u novijoj zgradi sa lift vratima. Ulaz sa dve strane zgrade. Pogodna i za magacinski prostor. Sa rol vratima. Uknjižena. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u Zemunskim kapijama, garaža-parking mesto, 14m2, -2 nivo, odlična pozicija. Uknjiženo. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Aleksandar Ocokoljić br. licence 2029 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Gara��no mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. .

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 24.500 €, 14,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju garsonjere u Borči - Palilula. Smeštena je na prvom spratu manjeg stambenog objekta iz 1995. god, od samo jednog sprata u mirnom delu naselja. Renovirana 2019. god. Raspored je funkcionalan i sastoji se od: ulaznog hodnika, višenamenske prostorije sa izdvojenim....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 24.300 €, 14,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128817, struja, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Betanija, 24.200 €, 14,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto površine 14,37 m² u suterenu nove zgrade, u blizini Kliničkog centra, u naselju Jodna Banja, Novi Sad. Garažno mesto je uknjiženo 1/1, što obezbeđuje sigurnu i urednu kupovinu. Za više informacija pozovite: 065 385 88 81, Irena www.status-nekretnine.com A57-22489....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 26.000 € na 23.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 26.000 €
17.04.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto, tipa klackalica, donja pozicija u zgradi novijeg datuma uknjiženo na vlasnika bez tereta. Kontakt: Miloš Lukovac, 060/4490-080. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U novijoj zgradi, nivo -2, garazno mesto, klackalica. Visina 1,5m, sirina 2,8m, duzina 5m. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Karaburma, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renovirana garaža sa segmentim vratima. Mirijevski bulevar odmah posle TC Karaburma. Uz garažu se dobija i parking mesto ispred garaže. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Milena Kalezić br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo suterensku garazu na Podbari, u Almaškom kraju. Garaža je u suterenu zgrade, površine je 14m2. Papirološki uredna, vlasnik 1/1. Pogodna je za manji auto ili magacin zbog prilaza. Dimenzije su sledeće : dubina 4,38 , širina 3 i visina 2m, s tim što je ulaz širine 2,40m. Agencijska....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 20.500 € na 22.250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 22.250 €, 14,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 19.600 €
01.02.2026 - 20.000 €
13.02.2026 - 20.500 €
24.04.2026 - 22.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u ulici Kraljevića Marka, u podzemnoj garaži moderne nove stambene zgrade. Garažno mesto se nalazi na nivou -2, veličine 14m2 Garaža ima veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je veoma komforno za parkiranje većih....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 22.000 €, 14,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto od 14m2 u garaži u Ibarskoj ulici na Voždovcu. Ulazak u garažu je pristupačan i širok. Parking mesto je obeleženo plavom bojom. Visina kada se podigne klackalica je 165cm. Garažno mesto je u ekskluzivnom oglašavanju i može kupiti jedino posredovanjem putem....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 21.500 €, 14,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u stambenoj zgradi u ulici Braće Kovač, na odličnoj i traženoj lokaciji. Garažno mesto se nalazi u podzemnoj garazi (donja klackalica), sa lakim i komfornim prilazom. Pogodno za parkiranje svih tipova vozila, uključujući i veće automobile. Prostor je obeležen....

 
 
 
  Garaža, BELI POTOK, 19.000 €, 14,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105905. Autolift, klackalica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Detelinara, 18.800 €, 14,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .