• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2" pronađeno 30 362 nekretnina - prosečna cena 1.640 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • prizemlje
    • pogodan
    • lift
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se razrađen lokal sa izlogom u Kragujevcu u strogom centru (pešačka zona) Lokal poslednjih 15 godina radi kao servis mobilnih telefona i moguće ga je kupiti sa sve nameštajem i opremom za servisiranje. Useljiv odmah .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 62.000 €, 18,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite stan koji spaja odličnu lokaciju, funkcionalnost i investicioni potencijal – ovo je prava prilika! Na prodaju svetla i izuzetno prijatna garsonjera smeštena u jednoj od najtraženijih zona grada, na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan poseduje....

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.200 €, 18,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija, siguran i praktičan prostor za parkiranje, idealan za stanare zgrade ili kao investicija. Garažno mesto se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa lakim pristupom. U blizini se nalaze sve važne gradske....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.000 €, 18,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 50.000 €
13.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena dvorišna garsonjera. U donjem delu je kuhinjsko trpezarijski deo, drvenim stepenicama se ide na gornji deo gde je spavaći deo. Kupatilo je izdvojeno i nalazi se par metara van objekta. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Hotel "Diamond" Zlatibor Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da smo krenuli sa realizacijom novog stambeno-poslovnog objekta, na elitnoj lokaciji na Zlatiboru. Tačnu lokaciju možete videti na mapi. Udaljenost od hotela Palisad je 180m, od hotela Mona je 300m, dok je udaljenost....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 32.000 €, 18,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 27.400 €, 19,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Garaža u dvorištu zgrade. Nova rolo vrata, poseduje struju, vodu i kanalizaciju. Idealnih je dimenzija i bez problema staju veća vozila. Za sve dodatne informacije nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.000 €, 19,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična nameštena garsonjera sa parking mestom na Telepu.Garsonjera je potpuno nameštena i opremljena,nalazi se u prizemlju ima 20m2.Ispred se nalazi parking mesto 16m2.Grejanje na iverter klimu,troškovi stanovanja veoma niski.Trenutno se u stanu nalazi podstanar kirija....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 40.000 €, 19,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina, 19m2 .. Uknjižena garaža u prvom nivou suterena stambene zgrade, ozidana. Garaža ima 19m2, u izvornom stanju, ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 63.600 €, 19,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam fantastičnu garsonjeru na zavidnoj lokaciji! Reč je o kompletno renoviranoj nekretnini. Prodaje se kompletno namešten. Preko puta zgrade se nalazi vrtić, igralište za decu kao i teren za rekreaciju. U okolini same zgrade je parking van zone. Pored same lepote Limana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 30.900 €, 19,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična prilika na top lokaciji u gradu. Odlična pozicija u blizini Sajma. Najpovoljnija nekretnina uknjizena 1/1 kao stan. Vredi pogledati. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Betanija, 16.300 €, 19,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se ili izdaje garazno mesto u suterenu zgrade u heroja Pinkija od 18.5 m2. Cena nije fiksna i mofuc dogovor oko zakupa.informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43232. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 220 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena renovirana garsonjera 19m2 sa većom terasom. Stan je na Novom Naselju, Futoški put, peti sprat zgrade bez lifta. Jedan kauč na razvlačenje, klima, mašina za veš, tv, frižider, mala rerna sa dva kola. Useljivo. Centralno gradsko grejanje, svi troškovi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 85.500 €, 19,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 25.450 €, 19,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan lokal u samom centru Novog Sada. Lokal je bez ulaganja, pogodan za razne delatnosti iz oblasti ugostiteljstva i administracije, kao i druge... Pozovite! .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, UŽICE, 100 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Издајемо гаражу, површине 19 м2, у Ужицу, у близини основне школе "Нада Матић". Гаража има површину од 19 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.600 €, 19,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu garosnjeru u samom centru, 50 metara od katedrale. Stan je uknjižen na 19m2, u prirodi ima 23m2. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Idealna nekretnina za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 53.050 €, 19,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju nameštena garsonjera na Novoj Detelinari na 1. spratu. Održavana zgrada, kao i stan. Idealna investicija za izdavanje. Kontaktirajte nas za dodatne informacije. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 200 €, 19,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ulični lokal, na visokom prizemlju u stambeno poslovnoj zgradi, novije gradnje. Ima portale do ulice i površine je 19m2. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Odlično je osvetljen. Grejanje je na struju, poseduje i klimu. Pogodan je za frizerski salon, kozmetički salon,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 170 €, 19,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor 19m2 u samom centru grada, Svetozara Miletića ulica, suteren, pogodno za kancelarije. Ima centralno grejanje, zajednički toalet. Cena 170eu+depozit. Pogodno za kancelarije i slično. Provizija u visini jedne zakupnine. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Stan, BRUS, 42.790 €, 19,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Apartman C321 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni ulaz u turistički centar i prilaz polaznoj stanici Gondole Brzeće - Mali Karaman je kroz pasaž samog objekta koji je orijentisan ka glavnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 200 €, 19,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POSLOVNI PROSTOR U CENTRU---Agencijska šifra: 9112614.Izdaje se poslovni prostor u prizemlju zgrade u Centru. Poslovni prostor je odličan za kancelariju.Odmah je useljivo. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 19,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 45.320 €, 19,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam odlicnu garsonjeru u mirnom delu grada! Za vise informacija pozovite .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Altina, 29.000 €, 19,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

GARAŽA U ZGRADI ADAPTIBILNA U STAN ILI POSLOVNI PROSTOR Izuzetno retko u ponudi. Dva sopstvena ulaza. Naselje Nova Galenika. Lokacija koja je prepuna zelenila i parkova. Zgrada se nalazi preko puta obdaništa i Osnovne škole " Mihajlo Pupin". U blizini je sva potrebna infrastruktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 54.000 €, 19,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo garsonjeru na odličnoj lokaciji. U blizini se nalazi Hram, a na minut hoda je Čuburski Park. Izuzetno miran kraj. Garsonjera je veoma funkcionalna i svaki kvadrat je iskorišćen. U okviru zgrade postoji bašta,koja je prava oaza u srcu grada. Agencijska....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 230 €, 19,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 250 €
08.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera na Limanu 4 – odmah useljiva---Agencijska šifra 9112640.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na Limanu 4, u ulici Banovića Strahinje. Stan se nalazi na 6. spratu u zgradi sa liftom. Funkcionalan i uredan prostor, spreman za useljenje.Depozit obavezan u visini 1. mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 39.140 €, 19,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Najpovoljnija garsonjera na lokaciji blizu Sajma. Nameštena, odmah useljiva, gradsko grejanje, informatika 3500 dinara. Uknjižena na vlasnika, bez tereta može i stambeni kredit. Dvorišno orijentisan u zgradi okruženom zelenilom, leti je hladovina. Može da bude pogodna za studenta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 39.140 €, 19,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034782 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 19,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor od 19m2, kao na slikama možete i sami videti ima dovoljno mesta za sve neophodne stvari što se tiče brze hrane, takođe može da bude neka delatnost druga ne mora biti isključivo brza hrana. Prostor sadrži mokar čvor , grejanje na gas,podesiv. IZDAVANJE Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 103.000 €, 19,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Odlična garonjera u centru grada, odličan kako za izdavanje tako i za život. Stan bez ulaganja, u mirnom delu, bez buke. Vredi pogledati. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.810 €, 19,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.626 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 80.000 €, 19,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan od 19 m² na odličnoj gradskoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i Bulevara kralja Aleksandra. Ovaj renovirani stan nudi savremeni komfor i funkcionalnost, idealan za mlade profesionalce ili kao investicija za iznajmljivanje. Uživajte u svom....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 91.500 € na 89.900 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 89.900 €, 19,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 91.500 €
22.02.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjižen. Prodaje se uknjižena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema stanova iznad). Stan je svetao, miran i funkcionalan, sa jedinstvenim pogledom na Petrovaradinsku tvrđavu i Dunav.✅ 19 m², 5/5 (zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 97.891 €, 19,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Apartmani u centru Kopaonika u blizini ski staze, restorana, prodavnicaU zgradi se nalazi recepcija, lift, etazno grejanje, ski box za svaki apartman, internet. Apartmani se prodaju sa namestajem i odmah su useljivi. Cena je sa PDV om, za kupce prve nekretnine moguc povrat 10%....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 200 €, 19,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u naselju Čalije u blizini restorana Romansa. Lokal se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Površina lokala je 19m2 i sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Grejanje je eletrićno putem klima uređaja Portal pruža mogućnost isticanje reklame. Lokal je pogodan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.200 € na 89.700 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 89.700 €, 19,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 92.200 €
04.03.2026 - 89.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Garsonjera na Keju – jedinstven pogled na Tvrđavu i Dunav Na prodaju je uknjižena garsonjera od 19 m², smeštena na 5. spratu zgrade (bez lifta), iznad koje se nalazi tavanski prostor, što znači da nema stanova iznad i da je stan izuzetno miran. Ovaj svetao i funkcionalan prostor....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal P=19m2 u prizemlju zgrade, U lokalu je bio frizerski salon ali je pogodan za različite delatnosti. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika pod brojem 495 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 19,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: G82 Na prodaju polunamešten i renoviran stan površine 19 m², smešten u samom centru grada, na odličnoj lokaciji koja omogućava da vam svi važni sadržaji budu na nekoliko minuta hoda. Stan predstavlja odličan izbor za samca, studenta, zaposlene osobe ili kao investiciju za izdavanje.....