• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 150000 eura do 758 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 150000 eura do 758 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 150000 eura do 758 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 150000 eura do 758 eura/m2" pronađeno 22 192 nekretnina - prosečna cena 76 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • pogodan
    • prizemlje
    • klima
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 100 €, 7,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto – klackalica na Vračaru Lokacija: ul. Južni Bulevar 86, nivo -1. Zgrada ima predviđen nivo -1 sa ukupnim kapacitetom do 10 automobila. Sva garažna mesta su uknjižena, redovno se održavaju i servisiraju. Zgrada poseduje građevinsku i upotrebnu dozvolu. Garažno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 250 €, 10,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor,u epicentru podzemnog prolaza,površine 10m2,pogodan za prodaju ili servis mobilnih telefona,butik Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska usluga je besplatna. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo deo naše ponude.Naša....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 150000 eura do 758 eura/m2'
60.500 €
200 €
100 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, PASI POLJANA, 250 €, 10,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi koncept modernih kancelarija je počeo sa radom u Nišu! Izdaju se nove kancelarije u okviru kompleksa Elektronske industrije. Kancelarije se prostiru na 2. spratu poslovne zgrade sa liftom. U ponudi je veći broj kancelarija različitih površina, zavisno od potrebnog broja radnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 200 €, 10,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na Novom Naselju, Bulevar kneza Miloša, površine 10m2. Lokal se izdaje prazan. Idealno za menjačnice, knjigovodstvene agencije Poseduje mokri čvor. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 100% mesečnog zakupa, jednokratno pri potpisivanju ugovora.....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 90 €, 10,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto na Lionu, ugao Ulcinjske i Stanislava Sremčevića. Garaža je u nivou -1, prilaz liftom, nije klackalica. Cena mesečnog zakupa je 90eur plus troškovi zajedničke struje i održavanja lifta. GREJANJE - CG, sprat SU/ ID oglasa: 73262. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NIŠ, Medijana, 80 €, 10,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Box nekretnina, parking mesto u garaži, nalazi se u blizini Klinickog centra, Medicinskog fakulteta, Delta planeta. Parking mesto je pokriveno video nadzorom. Izdaje se na duži vremenski period uz ugovornu obavezu od minimum 6 meseci. Agencija BOX nekretnine je upisana u....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70 €, 10,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se parking mesto na Novoj Detelinari, u ulici Branka Bajića. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 100 eura, jednokratno pri potpisivanju ugovora. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE Kontakt broj 061/61-40-565 i 069/640-221 .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Podbara, 60 €, 10,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Đorđa Rajkovića. Garažno parking mesto u suterenu stambene zgrade. Slobodno odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 150 €, 10,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Garaža, DUVANIŠTE, 8.000 €, 11,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto, u podzemnom delu kompleksa Magdon, veličine 11 kvm. Mesto je zaštićeno, pokriveno leksanom i nalazi se pored samog ulaza u zgradu. Garažno mesto je uknjiženo, kao svojina, a cena istog je 8.000 eur-a VREDI POGLEDATIž Za više informacija agencija nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 250 €, 11,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na pijaci u bloku 70a. Slobodan od 1. Septembra 2024.godine. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 150 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u Poslovnom centru Azzaro u blizini Euromedika. Agencijska provizija 100 evra. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 70% .

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 190 € na 150 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 150 €, 11,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 190 €
01.05.2026 - 150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto od 11m2 na odličnoj lokaciji, u Ulici Todora od Stalaća na Crvenom krstu. Nalazi se na -2 nivou sa liftom i to u novijoj zgradi. Mesečni zakup je 150 evra uz depozit u istoj visini. Agencijska provizija je 50% od prve mesečne rente. .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto na -1 nivou od 11m2, sa redovno održavanim auto liftom, u novijoj stambenoj zgradi. Ulaz u auto-lift, garažu i garažni boks je lako dostupan i sa minimamlnim manervom prlikom parkiranja. Garaža je održavana i poseduje struju i vodu. Obavezan depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 100 €, 11,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u podzemnoj garaži u centru grada, površine 11m2. Garaža je obezbeđena video nadzorom. Nalazi se na idealnoj lokaciji. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska usluga je besplatna. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 100 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi garaža površine 11m2 u ulici Stevana Sremca. Nalazi se u dvorištu stambene zgrade. Mesečni najam je 100€, ukoliko se plaća godinu dana unapred cena je 80€. Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 100% u visini jedne mesečne zakupnine. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 100 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u garaži zgrade novije gradnje u ulici Vojislava Ilića. Izdaje se gornji nivo klackalice. Visina 1,63m. Garaža je po principu ulaska auto liftom. Izdaje se na duži vremenski period. Odavezan depozit u visini zakupnine. Agencijska provizija 100eur. .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120 € na 100 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 100 €, 11,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 120 €
01.03.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u mirnoj ulici, u blizini stadiona Obilić. Nalazi se na nivou -2, površine 11,5m2. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Raško Jorović br. licence 015 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 80 €, 11,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u blizini Čaira, površine 11m2. Osvetljeno je 24h ima video nadzor i čipovanu rampu sa daljinskim upravljanjem. Garažno mesto nije pokriveno. Nalazi se na idealnoj lokaciji. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 80 €, 11,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto u podzemnoj garazi, novogradnja, Cair, Branislava Nusica Izdaje se parking mesto u pozdemnoj zgarazi nove stambene zgrade kod parka Cair Garaza je zatvorena i obezbedjena rolo vratima i video nadzorom! Za više informacija slobodno kontaktirajte putem poziva! Ovo je samo....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 80 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJEMO PARKING MESTO -SAJAM KOMPLEKS CENA ZAKUPA 80 EURA NA MESEČNOM NIVOU. UKOLIKO JE PLAĆANJE 12 MESECI UNAPRED ONDA JE CENA 60E Za više informacija pozovite 0668442266. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NIŠ, Pantelej, 80 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se parking mesto u podzemnoj garaži na Panteleju u Studeničkoj ulici, u neposrednoj blizini drugog kružnog toka. Nalazi se u suterenu nove zgrade čiji je prilaz obezbedjen rolo vratima. Površina parking mesta je 11m2. Agencijska provizija je polovina jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 80 €, 11,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u centru, kod Grčkog konzulata. Nalazi se u podzemnoj garaži stambene zgrade. Površina garažnog mesta je 11m2. Postoji lift kojim se vozilo spusta u podzemnu garažu-garažno mesto. Ima struja. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 80 €, 11,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u naselju Novi Niš, u ulici Stevana Sremca. Nalazi se u podzemnoj garaži nove stambene zgrade. Površina garažnog mesta je 11m2. Garaža je obezbeđena video nadzorom. Vrata se automatski otvaraju i zatvaraju daljinskim upravljačem. Izdaje se ozbiljnim zakupcima....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NIŠ, Medijana, 80 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se podzemno parking mesto u naselju Čair. Površina parking mesta je 11m². Pristup je obezbeđen, siguran i pogodan za parkiranje automobila standardnih dimenzija. Za više informacija, agencija nekretnina DONA E sa glavnim sedištem u Nišu u ulici Svetozara Markovića 5, stan 3.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 70 €, 11,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se parking mesto u blizini Pravnog fakulteta, Površina parking mesta je 11m2. Nalazi se u prizemlju nove stambene zgrade. Ima video nadzor. Nalazi se na idealnoj lokaciji gde je parking neophodan. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NIŠ, Medijana, 70 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se parking mesto u dvorištu stambene zgrade, u centru grada. Ugovor se sklapa na minimum 6 meseci. Za više informacija, agencija nekretnina DONA E sa glavnim sedištem u Nišu u ulici Svetozara Markovića 5, stan 3. http://www. donae. rs Agencija DONA E NEKRETNINE NIŠ je upisana....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 60 €, 11,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se parking mesto na atraktivnoj lpkaciji, kod Čaira. Nalazi se u podzemoj garaži zgrade sa video nadzorom i strujom. Površine je 11m2. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska usluga je besplatna. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 60 €, 11,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u podzemnoj garaži u blizini Crvenog pevca, Doma zdravlja, Gradske bolnice, u ulici Dragiše Cvetkovića, površine 11m2 sa odličnim prilazom i rol vratima sa daljinskim upravljačem. Depozit je obavezan u visini kirije. Agencijska usluga je besplatna. Javite se.....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, JAGODINA, 50 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto površine 11m² u širem centru grada. Lokacija je izuzetno pristupačna i pogodna za svakodnevno korišćenje – idealna za stanare, zaposlene ili sve koji traže sigurno i praktično mesto za parkiranje. Površina: 11 m² Lokacija: Širi centar grada Pristupačan prilaz....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, KRAGUJEVAC, 50 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u novoizgrađenom kompleksu Novi Bubanj. Ulaz u garažu sa bolničke strane i iz ulice Milovana Gušića. .

 
 
 
  Garaža, RAŠKA, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je 10 parking mesta u podzemnoj garaži zgrade u centru Kraljeva. Izlaz i garaže kroz prolaz direktno u pešačku zonu. Prvenstveno se prodaje ceo paket, svih deset mesta, uz mogućnost dogovora oko cene za kupovinu cele ponude. Cena pojedinačnog mesta je 9000 evra + PDV. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 7.000 €, 12,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u dvorištu stambene zgrade u blizini Crvenog Pevca. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu....

 
 
 
  Garaža, PANČEVO, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju više garažnih mesta na -1 i -2 nivou. Različitih kvadratura, predbeleženih u katastru. Pristup garažnim mestima predviđen sa dva auto lifta. Odlična cena, 9.500 eura sa uračunatim PDV-om. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121311. Prodajemo parking mesto u dvorištu zgrade, Podbara, siri centar grada. Parking ima preko 12m2 ali je malo uže (idealno za neko manje vozilo ili motore skutere). Prodaje se na trajno korišćenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....