• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2 dupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2 dupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2 duplex

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2 duplex" pronađeno 58 nekretnina - prosečna cena 1.121 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • 4.sprat
    • podrum
    • podno grejanje
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 73,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

**PRELEP DUPLEX RAĐEN SA STILOM! Fantastičan dvosoban i komforan duplex na Grbavici, prelepog rasporeda, dodatno radjen i renoviran s ukusom. Stan u dve etaže od kojih donji deo poseduje komforan i jako svetao dnevni bravak sa uvučenom kuhinjom koja ima svoju prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i lep duplex koji se nalazi u Južnom bulevaru na Vračaru. Namešten i potpuno opremljen, čak 4 TV-a i 2 klima uređaja. Grejanje je etažno. Odlična lokacija. U neposrednoj blizini se nalaze 3 velika supremarketa, vrtić, osnovna škola i bezbroj kafića. Stan za svaku preporuku.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2 duplex'
152.000 €
800 €
164.500 €
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 900 €
10.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.5, 73m2, VPR/VIII, EG, renoviran, depozit. Kompletno renoviran i opremljen lux duplex, površine 73 m² u Južnom bulevaru. Stan je potpuno namešten, uređen sa posebnim stilom i ukusom, i opremljen svim neophodnim elementima za udoban život. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.000 €, 74,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban duplex sa odlicnim rasporedom, vredi pogledati! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan, sve novo, veš mašina,sudo mašina, frižider sa zamrzivačem,šporet sa rernom,mikrotalasna, kafe aparat, usisivač, pegla,kompletni sudovi i escajg, pametna brava (ulazak na karticu). Stan je okrenut suprotno od ulice,tako da nema buke. Visoko je prizemlje,ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se duplex stan 5 sprat + potkrovlje. Stan je ukupe površinom 94m2. Neto površina stana je: 5 sprat (56m2) + potkrovlje (iznad 1,6m visine je 18m2) = 74m2 Ispod visine 1,6m u potkrovlju je cca 20m2 koja se takođe može lepo iskoristiti kao ostava za stvari. Stan poseduje 3 sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanija, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Prelep stan-duplex, u najlepsem delu Bezanijske Kose, blizina skole, vrtica, prevoza, marketa, Trznog centra. Po strukturi trosoban, porodican, namesten kompletno sa svim stvarima i tehnickim uredjajima neopodnim za zivot. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, gostinjskog toaleta, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.430 €, 75,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Funkcionalan duplex na veoma traženoj lokaciji. Na donjoj etaži je svetao dnevni boravak, kuhinja je povezana sa boravkom, ali je izdvojena, spavaća soba, wc i terasa. Na gornjoj etaži su još dve sobe i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Stan je dvorišno orijentisan, sklonjen od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetan stan u samom centru grada – Dorćol. U ponudi je trosoban, dvoetažni stan (duplex) površine 75m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u blizini Skadarlije, Bajloni pijace, Gundulićevog venca i Novog Dorćola. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 149.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep komforan duplex na Bulevaru Patrijarha Pavla. Useljiv odmah. Niski računi, oko 100eura ukupno. Dve terase, jedan balkon, dva kupatila i dve spavaće sobe. Lav 2020 nekretnine.Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.Depozit u visini kirije. - Šifra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlična cena , Duplex , samo za keš , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3.0 stan sa velikim potencijalom, na Ceraku, Prištinska ulica, na 1/1, duplex, od 75m2, a uknjiženih 39m2. Na prvom nivou stan se sastoji od dnevne sobe koja ima izlaz na prelepu terasu sa prelepim pogledom na zajedničko dvorište koje pripada zgradi. Kuhinja i trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.100 €, 76,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2022.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN DUPLEX 76m² - 141.100€ NOVA DETELINARA.RENOVIRAN.TERASA.LIFT.UKNJIŽEN.PETI SPRAT.PARKING.CENA SA STVARIMA. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, škola, obdaništa i svih ostalih sadržaja. Prvi nivo je površine 39m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan duplex, na odlicnoj lokaciji na Ceraku, ulica Pristinska. Na prvom nivou, nalaze se hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo i terasa. Na drugom nivou nalaze se dve spavace sobe, kupatilo i terasa celom duzinom stana. Drugi nivo stana je bez kosina, normalna visina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.900 €, 76,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam sjajan duplex na Bul. Patrijarha Pavla! Za vise informacija i zakazivanje pozovite agenta prodaje .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 125.660 €, 77,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan duplex na vrlo traženoj lokaciji. Stan poseduje tri komforne spavaće sobe, dva sanitarna čvora, vrlo dobro održavan. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.600 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su spavaće sobe i kupatilo sa kadom. U dvoristu se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.730 €, 78,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban DUPLEX u blizini Sajma. Na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom. Na spratu su dve spavaće sobe i toalet. Stan je bez ulaganja. Treći sprat, lift..(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052826 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 78,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini novog obdaništa, autobuske stanice, apoteke i prodavnice, koja je udaljena svega 20 metara od zgrade. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan na Južnom bulevaru, u Vračaru, spreman za useljenje. Stan je duplex, sa dodatnom platformom za spavanje od 10 m² koja nije uračunata u kvadraturu. Oprema je potpuno nova i uključuje veš mašinu, sudomašinu, frižider sa zamrzivačem, šporet sa rernom, mikrotalasnu,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.000 € na 146.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 146.000 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 148.000 €
17.04.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo - Svetog Save 3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu manje dvorišne zgrade što ga čini izuzetno mirnim, izolovanim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 162.700 €, 79,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Odličn Duplex !!! Prodaje se odličan duplex sa parking mestom u dvorištu. Nalazi se na lepoj lokaciji u ulici Hadži Ruvimovoj . Stan je dvorišno orijentisan gde je potpuni mir. Prostran duplex sa dve spavaće sobe na spratu. Ima dva kupatila,, na obe etaže po jedno. (AleksUna nekretnine,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.000 € na 146.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 146.000 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 148.000 €
10.04.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 79m2, duplex ( u dva nivoa) po strukturi trosoban a može da se adaptira u 4,0-soban, grejanje na gas, klima, teras, parking mesto. Idealno za veću porodicu ili radni prostor. meksički dekorativni kamen, zidna tehnika ottocento u open space-u, španska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 1.300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana, 'Crystal Lux' duplex smešten preko puta shopping centra Aviv Park na Zvezdari. Dvostrano orjentisan, video nadzor 24/7. Na prvoj etaži se nalazi kupatilo, a dnevni boravak sa kuhinjom čini jednu celinu i ima izlazak na ogromnu zastakljenu terasu. Na drugoj....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 80,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Stan-duplex se nalazi preko puta Opstine, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spvace sobe i terase. Na spratu, predsoblje, tri spavace sobe i kupatilo. Uknjizen 1/1 na 50 m2. .

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 70.000 €, 80,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 80,08 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 50,03 od kojih je terasa 19,98 m2 i u nivou prvog sprata površina 30,05 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Duplex na odličnoj, vrlo traženoj lokaciji. Trosoban, na prvoj etaži dnevna soba, kuhinja, trpezarija i kupatilo, na drugoj etaži dve spavaće sobe i kupatilo. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata prodaje. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 800 €, 80,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov duplex stan površine 80 m², osmišljen tako da pruži maksimalnu fleksibilnost – savršen izbor kako za poslovni prostor, tako i za komforno stanovanje. Prostor je polunamešten i uključuje kvalitetno urađenu kuhinju i kupatilo, dok ostatak ostavlja mogućnost da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 82.400 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Čalijama, na mirnoj i lepoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene spavaće sobe i dnevnog boravka, spojenog sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilo sa kadom, ukupne površine 40 m2. Na podu je laminat, stolarija drvena.Prodaje se namešten.Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra | Namešten trosoban dupleks, 80 m2 Izdaje se nov, potpuno namešten trosoban dupleks stan na odličnoj lokaciji u centru grada, na Bulevaru kralja Aleksandra, opština Zvezdara. Stan ima površinu od 80 m2 i nalazi se na 4. spratu uredne zgrade bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen porodičan duplex stan na odličnoj lokaciji, na 4.spratu, ulica Pap Pavla. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa ostavom, na donjoj etaži. Na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar, 81m² sa garažom ++|++ Trosoban stan, po strukturi duplex na odličnoj lokaciji. Izdaje se kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa ostavom, na donjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 137.900 €, 81,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Duplex sa komfornim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhijom u donjoj etaži. Terasa ide celom dužinom dnevnog boravka. U gornjoj etaži tri spavaće sobe (jedna dečija i dve velike u koje staje francuski krevet) i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 104.300 €, 81,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar noviji uknjizen funkcionalan troiposoban duplex stan bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047285 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117530, IV/IV, lift, terasa, garaza, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen porodičan duplex stan na odličnoj lokaciji, na 4.spratu. PET FRIENDLY, dozvoljeni manji ljubimci. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SURČIN, 500 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se duplex, komplet, opremljen, na duži vremenski period. Na spratu se nalazi kupatilo i spavaća soba, a u prizemlju prostrana kuhinja sa terpezarijom i velikom dnevnom sobom. Grejanje je na ta peć i dve inverter klime. Ima dva parking mesta, interfon i izlaz na dvorište. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.700 €, 82,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nova detelinara,uknjižen,četvorosoban duplex stan od 82m2 , (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1044071 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>