• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 150000 eura 80 m2" pronađeno 2 548 nekretnina - prosečna cena 761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 695 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 75m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na 3. spratu salonske strukture ( visina plafona 3m), dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i wc, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, predsoblje, terasa. Izdaje se na duži vremenski period, mesečno plaćanje plus depozit u visini mesečne kirije. Slobodan od 1.3.2024.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 630 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i prostran stan na Banjici. Odlicna lokacija, mirna ulica, blizu skola, pijace i marketa. Autobuska i trolejbuska stanica su udaljenje par minuta. Stan se sastoji od dnevne sobe, spojene trpezarijom i kuhinjom potpuno opremljene i kupatila.Svi uredjaji su noviji....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u Erdogliji, na lepoj lokaciji. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, renoviranog kupatila, toaleta, ostave i terase duzinom celog stana. Odlican za porodicno stanovanje u blizini vrtica i skole. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2023 - 42.000 €
21.05.2023 - 33.000 €
26.06.2023 - 27.000 €
18.08.2023 - 30.000 €
31.05.2024 - 45.000 €
08.09.2024 - 37.000 €
12.05.2025 - 31.000 €
27.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću.Sastoji se od dva objekta,novijeg koji je 39m2,a ima hodnik,kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje,dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo).Noviji ima ploču,a stari karatavan.Monofazna struja,sengrup,bunar,hidrofor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 162.750 €, 75,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na najtraženijoj lokaciji, Grbavici, dvorišno orjentisan, higensko ulaganje, prodaje se sa nameštajem ali nije uslov, u cenu je ukljuceno i parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjiženo 1/1 na vlasnika, bez tereta, može se kupiti i putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.000 €, 75,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, prostrana terasa 12m2, sa pogledom na park, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Located only moments away from the french and internacional school this nice flat is fully furnished and ready to move in! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep i prostran stan sa 2 spavaće sobe u Kvins parku. Blizu svega i na samo nekoliko koraka od Savskog parka i reke Save. Mogućnost zakupa garažnog mesta, Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 111.840 €, 75,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 850 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

#49299, Izdavanje, Stan, Beograd, ZIRA, 75 m. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 100.000 €, 75,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno opremljen stan u najužem centru Subotice površine 75 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Na podovima je parket, prozori su PVC a grejanje je na struju. .

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan, po strukturi dupleks, koji se nalazi u Balkanskoj ulici, preko puta Vrtića Mali Kapetan, savršen za udoban i moderan život. Osnovne informacije: Lokacija: Balkanska ulica, preko puta vrtića Mali Kapetan Tip: Dupleks Površina: 75 m2 Struktura: Dnevna soba, trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Krunska - Stan za izdavanje Na početku Krunske ulice, za izdavanje trosoban kompletno namešten stan na 6 spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa terasom i ostavom, dnevne sobe, trpezarije sa terasom, spavaće sobe, radne sobe i kupatila. Dvostrano je orjentisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao dvosoban stan u mirnom delu Altine kompletno opremljen. Sastoji se od predsoblja, komforne dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Dvostrano je orijentisan. ​Lokacija je mirna i praktična za svakodnevni život, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 75m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Izdaje se donji sprat dupleksa. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 89.000 €, 75,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, površine 75m2, sa pripadajućim delom dvorišta u površini oko 240m2.Kompletno renoviran.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, malog toaleta, hodnika, ostave. Pored ograđenog dvorišta dodatno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 500 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se minus hladnjača od 75m2 sa magacinom i jednom nus prostorijom od 25m2 pristup kamionom do same hladnjače kao i prostor za parking. U samoj blizini futoške pijace. Za više informacija pozovite: 0668442277 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u novijoj maloj zgradi sa lepim uredjenim dvoristem u neposrednoj blizini Pinka. Stan se izdaje sa natkrivenim pripadajucim parking mestom. Pozicija ovog stana (orijentisan ka unutrasnjem dvoristu)garantuje buducem zakupcu miran i udoban boravak. Smesten u samom centru....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na gas a postoji i kotao na pelet. Na parceli....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 550 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru Pančevu na početku Žarka Zrenjanina od 75m2, useljiv od 01.02.2026.godine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Hadži Ruvimovoj Odličan Namešten Trosoban stan 75 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,ulično je orijentisan ima odvojenu dve spavaće sobe i Dve Lepe Terasezgrada ima liftgrejanje je centralno GradskoParking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izvorno trosoban stan na odličnoj lokaciji, prepravljen u troiposoban. Stan je kompletno renoviran i uz njega ide podrumska prostorija u suterenu zgrade. Zgrada je zavučena i zaštićena od buke, okružena zelenilom. Pozovite da zajedno pogledamo! Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan kod Narodnog pozorišta. Površina stana je 75m2 i nalazi se na VII (nije poslednji sprat) stambene zgrade sa liftom. Stan odlikuje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Salonski stan u Kolarčevoj, prvi ulaz do Trga Repulike, 50m od Knez Mihajlove ulice. Potpuno renoviran 2018 god., izdaje se sa nameštajem kao na slikama. Zgrada iz 1936.god, sa mermernim ulazom, dobro održavana. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 131.400 €, 75,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Panteleju, površine 75m², na visokom prizemlju. Stan se nalazi u novoj zgradi, staroj par godina, i ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora i terase. U stanu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 75,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal od 75m2 u Karadjordjevoj ulici,kod Ekonomskog fakulteta, preko puta Beograda na vodi. Pregradjen aluminijumskom – staklenom pregradom, sa mogućnošću povezivanja u jedan zajednički prostor. Poseduje mokri čvor i manju odvojenu prostoriju. Lokal je visenamenski. Moguca....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 750 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luxury furnished and modernly designed this exclusive flat is simply beautiful! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 680 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, do sada neuseljavan stan, u blizini Čaira. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je delimično namešten, sa opramljenom kuhinjom. Površina stana je 75 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikend kuća u naselju Pavliš, K.O. Čerević, u prirodi ukupne površine 75m2 (50m2 donja etaža, 25 m2 površina galerije u funkciji spavaćeg bloka) smeštena na placu površine 716m2. Uknjižena je na 18m2, opasana terasom površine 75m2, sa koje se pruža predivan pogled na Dunav....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 75,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokal 75m2,kod Ekonomskog fakulteta, preko puta Beograda na vodi. Lokal je visenamenski. Moguca adaptacija po potrebi. Moguce iznajmljivanje parking mesta.Za vise informacija pozvati. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 75,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi sa liftom. Po strukturi je trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostavu , jugoistočno je orijentisan, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 75,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3,5 stan, 75 m2, prizemlje, 3 zasebne kancelarije i jedna prolazna, kuhinja i toalet, etazno grejanje. Renoviran kompletno, za poslovni prostor. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 768)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>