• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 140000 eura uknjižen 4 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 140000 eura uknjižen 4 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 140000 eura uknjižen 4.sprat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 140000 eura uknjižen 4.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.183 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knežev park. Stan je na četvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan uknjižene površine 47m2, a merene 58m2, u Borči u ulici Dunavske divizije. Stan se sastoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Dvostrano je orijentisan, nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja se nalazi u blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 140000 eura uknjižen 4.sprat zadnjih 7 dana'
130.000 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....