• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 140000 eura parking Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 140000 eura parking Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 140000 eura parking Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 140000 eura parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.700 €, 128,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljna ponuda! Stan je neuseljavan,na donjem nivou dnevna i 2.spavaće sobe, na gornjem velika galerija, sp.soba i prelepa krovna terasa. Može da se kupi i parking mesto u dvorištu .Uknjižena zgrada! Potrebna higijenska ulaganja, jer se dugo nije živelo u stanu. Cena je....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 100 €, 7,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto – klackalica na Vračaru Lokacija: ul. Južni Bulevar 86, nivo -1. Zgrada ima predviđen nivo -1 sa ukupnim kapacitetom do 10 automobila. Sva garažna mesta su uknjižena, redovno se održavaju i servisiraju. Zgrada poseduje građevinsku i upotrebnu dozvolu. Garažno....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NIŠ, Medijana, 80 €, 10,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Box nekretnina, parking mesto u garaži, nalazi se u blizini Klinickog centra, Medicinskog fakulteta, Delta planeta. Parking mesto je pokriveno video nadzorom. Izdaje se na duži vremenski period uz ugovornu obavezu od minimum 6 meseci. Agencija BOX nekretnine je upisana u....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70 €, 10,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se parking mesto na Novoj Detelinari, u ulici Branka Bajića. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 100 eura, jednokratno pri potpisivanju ugovora. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE Kontakt broj 061/61-40-565 i 069/640-221 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto 11m2 u garaži stambene zgrade u ulici Gospodara Vučića. Garažno mesto uknjiženo, vlasništvo 1/1. Ulaz u garažu auto liftom, nivo -1. Preporuka za manji gradski automobil ili motocikl. Mogućnost kupovine dva garažna mesta. Provizija za kupca 500e. Agent Nemanja....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 21.800 €, 11,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Pantelej, 11.000 €, 11,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u podzemnoj garaži. Nalazi se na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici u surturenskom delu nove zgrade koja ima upotrebnu dozvolu. Podzemna garaža je obezbedjena rampom. Parking mesto je uknjiženo, vodi se u svojini i površine je 11m2. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 11.000 €, 11,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u dvorištu zgrade u podzemnoj garaži na adresi Jo Lajoša br.52. Površina je 11 m2. CB nekretnine, Subotica Agencija je upisana u Registar posrednika pod brojem: 1390 _________________________________ Eladó parkolóhely a Jo Lajoša 52. szám alatti épület udvarában,....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 80 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJEMO PARKING MESTO -SAJAM KOMPLEKS CENA ZAKUPA 80 EURA NA MESEČNOM NIVOU. UKOLIKO JE PLAĆANJE 12 MESECI UNAPRED ONDA JE CENA 60E Za više informacija pozovite 0668442266. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što manji do 140000 eura parking (8069)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>