• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 100000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 100000 eura pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 100000 eura pala cena za studente 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 100000 eura pala cena za studente 50 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • interfon
    • prizemlje
    • pogodan
    • 1.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 320 € na 300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 300 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 320 €
26.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan stan od 50 m², smešten na prvom spratu manje porodične zgrade sa svega tri stana, što garantuje mirno i prijatno okruženje za život. Uprkos kompaktnoj kvadraturi, stan je izuzetno dobro organizovan i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora, tako da stan poseduje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 500 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 600 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan sa pogledom na park – Liman 2 U izuzetno mirnom i prijatnom delu Limana 2, iznajmljuje se moderno uređen dvosoban stan od 49 m². Stan je odmah useljiv, svetao i funkcionalno organizovan, pružajući idealan prostor za par, porodicu ili studente koji žele mirno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 100000 eura pala cena za studente 50 m2'
500 €
450 €
350 €
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 800 €
26.12.2025 - 600 €
01.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 50m2, terasa 2m2, CG, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2 Izdaje se stan površine 51 m², koji se sastoji od dve sobe i odvojene kuhinje. Stan je polunamješten i funkcionalnog rasporeda. Pogodan za samce, parove ili studente. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini BEO tržnog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan dvosoban stan površine 51 m2 na odličnoj lokaciji kod Đeram pijace, u Preševskoj ulici, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na 5. spratu uredne novogradnje sa liftom, u zgradi sa video nadzorom i interfonom.Stan se sastoji....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2,5 soban stan u novogradnji kod Mašinskog fakulteta - Ivankovačka ulica Cena: 700 eura | Površina: 53 m2 | Struktura: 3.0 | Lokacija: Palilula - CentarIzdaje se funkcionalan i lepo opremljen trosoban stan u novijoj zgradi u Ivankovačkoj ulici, neposredno uz Mašinski fakultet. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>