• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 100000 eura klima 3.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji do 100000 eura klima 3.sp - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 100000 eura klima 3.sprat 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 100000 eura klima 3.sprat 40 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 619 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten, nov,ne useljavan stan površine 41m2, na 3 spratu ( od 4 sprata), u zgradi sa liftom, savršen za udoban i kvalitetan život.Stan je moderno uređen, s puno ukusa i pažnje prema detaljima, odiše toplinom i prijatnom atmosferom koja ga čini pravim domom.✅....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 68.450 €, 37,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111695, III/, klima, terasa. Izdaje se namešten jednosoban konforan stan na 3 spratu, gradsko grejenje, velika soba sa klimom, kuhinja sa trpezarijom, ostavom i terasom, kupatilo sa veš mašinom i predsoblje, u extra zoni, u blizini fakulteta, promenade, centra, keja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji do 100000 eura klima 3.sprat 40 m2'
350 €
300 €
380 €
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 97.900 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji na dobroj lokaciji Ledina, lux stanovi. Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 320 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u Durlanu kod Durlanske pijace. Stan se nalazi na 3.spratu manje stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 38m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, kupatila i velike terase. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.190 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. Kvalitet gradnje i opremljenost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.100 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 82.400 €, 39,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep moderan stan u novogradnji, na 3. spratu zgrade izgrađene 2024. godine, bez lifta. Poslednji je sprat, bez kosina, iznad je tavan. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena, energetski efikasna, te su mali režijski troškovi. Stan ima pogled na planinu Rtanj. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na trećem spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 320 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan na trećem spratu u kući. Površina stana je 40m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, toaleta, terase i parkinga koji se nalazi u okruženju kuće. Grejanje je na struju, inverter klima i etažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 260 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Smešten je na trećem spratu nove stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u ulici Sestara Baković, na izuzetnoj lokaciji, odmah pored gradskog parka Čair, sa prelepim pogledom na park. Po strukturi je jednoiposoban a sastoji se iz dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, potpuno namešten stan od 40 m² u novogradnji iz 2019. godine, na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda, opremljen klima uređajem i ima terasu koja pruža prijatan ugođaj za svakodnevni boravak. Nalazi se u mirnom i zelenom delu centra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, Vračar – Crveni krst, u Kajmakčalanskoj ulici. Stan je površine 40m², po strukturi jednoiposoban (1.5) i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 330 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, namešten stan jednoiposobne strukture, na trećem spratu stambene zgrade, sa lifom, u novom delu naselja Pantelej. Nalazi se na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog dela, kupatila, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, terase i spavaće sobe. Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 103.250 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova, efikasnost "B" elegantna vrata i materijali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan površine 40 m2, smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje na atraktivnoj lokaciji - Humska, Savski venac. Stan je luksuzno i kompletno opremljen, odmah useljiv, sa pažljivo biranim nameštajem i savremenim dizajnom. Struktura:- 1 spavaća soba (francuski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji u ulici Rasadnik , u neposrednoj blizini Palilulske pijace, povrsine 40m 2 . Idealan za studente ili parove! Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila i terase. Na podovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na trećem spratu zgrade koja je deo kulturnog nasleđa Beograda, izdaje se opremljen kancelarijski prostor površine 40 m². Prostor salonskog tipa odlikuje se velikom visinom plafona, prostranim prozorima i obiljem prirodnog svetla. Orijentisan ka unutrašnjem dvorištu, prostor je miran....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 350 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
08.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan 41m2 na 3 spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, informatika oko 10.000. Useljivo od 05.04.2026. Za ozbiljne zakupce na duži period, bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan u visini zakupa. Kuhinja je odvojena, klima, 2 tv, ima....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se udoban i funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, u neposrednoj blizini Dom zdravlja Novi Sad. Stan se nalazi na 3. spratu (od ukupno 5 spratova) u zgradi novije gradnje (2017. godina) sa liftom. Zgrada poseduje i dvorište. Struktura stana:....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u strogom centru, na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. U obe prostorije su francuski balkoni., a na krovu zgrade je zajednička terasa. Centralno grejanje je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.930 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. orjentacija: jug Kvalitet gradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan površine 42 m2, smešten na trećem spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, na Crvenom krstu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, moderno opremljenog kupatila i terase. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan dvosoban stan površine 42 m2 u novogradnji, u ulici Živka Petrovića, naselje Marija Bursać, Zemun.Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, puno prirodne svetlosti i visokim nivoom komfora. Potpuno je....