• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat" pronađeno 126 nekretnina - prosečna cena 1.306 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 63000 eura
    • do 79000 eura (prosečna cena)
    • do 95000 eura
    • do 795 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno uređen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Sajma u Novom Sadu. Nalazi u novoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Odličnog je rasporeda i sastoji se od svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Dvorišno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 380 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera, novogradnja, Voždovac, 20m2. CG, 1.sprat, lift sa priključkom za kablovsku tv.. Mali balkon. Cena od 380 EUR. Mirna ulica uz Vojvode Stepe. Saobraćaj- bus plus tramvaj. Blizu FON-a. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU---Agencijska šifra: 9112675.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat'
880 €
124.000 €
60.000 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjižen, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odličan kako za život tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Više informacija na:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 270 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Bulevar Evrope, izdaje se odmah useljiva garsonjera od 25m2, 1 sprat. Garsonjera je lepo nameštena novim nameštajem i tehnikom, ima podno grejanje i plaća se po potrošnji. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera površine 27 m2 na prvom spratu u Kertvarošu. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom. Prozori su PVC, grejanje je na toplanu. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 350 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna potpuno nameštena garsonjera u Temerinskoj ulici. Površine 27m2. Poseduje terasu. Nalazi se na prvom spratu. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Bulevar....

 
 
 
  Stan, KOSJERIĆ, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 73.325 €, 29,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvetanova ćuprija U ponudi je moderan i funkcionalan jednosoban stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 29 m² nalazi se u visokom prizemlju, koje po visini odgovara prvom spratu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 550 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 1.5 stan, na izuzetnoj lokaciji, 30m2,na prvom spratu od 3,sa etažnim grejanjem,svetao,ušuškan za svaku preporuku. Odmah useljiv Ukupni troškovi za stan iznose 100e fiksno i plaćaju se zakupodavcu prilikom plaćanja zakupnine za tekući mesec. Agencijska provizija 50% vrednosti....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen jednoiposoban stan površine 33m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg 1. maja, u neposrednoj blizini Sajma. Stan je funkcionalnog rasporeda i pruža prijatan i udoban prostor za svakodnevni život. Sastoji se od svetle dnevne sobe, odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 33,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Sokobanja opremljen apartman, u neposrednoj blizini centra. Stan od 33.5m2 sa terasom, na 1. spratu, jednosobne strukture, studio apartman. Cena apartmana opremljenog i sa parkingom u zajednickom dvorištu 49.000 evra. Za sve informacije stojimo vam na raspolaganju. tel: +38160/636-78-20....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u srcu Nove Detelinare Fantastično Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. stan se nalazi na Prvom spratu, ulično orijentisan,ima dva Ležaja i Lepu Terasu,LiftZakupnina je 250e. potreban je DEPOZITSTAN JE NAMEŠTEN I ODMAH USELJIV. IZDAJE SE OZBILJNIM....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 35m2, 1/2 Prodaje se stan površine 35m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je jednoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m, smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 37m2, u prizemlju etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo održavan stan u Beogradu, u prestižnom delu Vračara. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini praktičnim i lako dostupnim. Zgrada je novijeg datuma, iz 2019. godine, i veoma je dobro održavana, us česta ulaganja stanara.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan stan u mirnom delu Zelenog brda, u ulici Vladana Desnice. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Struktura stana: jedna spavaća soba dnevna soba opremljena kuhinja kupatilo Stan je svetao, prijatan za boravak i idealan za jednu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zvezdare, u blizini Cvetkove pijace i Gradske bolnice, u ulici Preševska izdaje se kompletno namešten dvosoban stan. Stan je površine 40m2, a nalazi se na prvom spratu renovirane petospratnice sa liftom. Stan čine ulazni hodnik, komforan dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01.06.2026. Ima parking mesto. Isključivo nepušači. Idealno za jednu zaposlenu osobu ili par. U stanu nisu dozvoljeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Lekino brdo | Neuseljavan LUX 1.5 stan, 42 m2, terasa U ponudi je potpuno nov, neuseljavan luksuzan stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan dvosoban stan 40m2 na prvom spratu sa novim stvarima. Dvorišno orijentisan sa terasom. Velika prednost je gas grejanje - kalorimetri. Useljivo odmah. Informatika oko 3000. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u kolektivnoj garaži ispod....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan u kući na prvom spratu, sa odvojenim ulazom i zasebnim strujomerom, površine 43m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa odvojenim spavaćim delom, odvojene kuhinje, terase i kupatila. Postoji mogućnost grejanja na struju TA peć. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.000 €, 44,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom, u novoizgrađenom objektu u ulici Ćirila i Metodija, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa koja je zastakljena. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten stan od 44m2 preko puta zgrade Dnevnika i Futoške pijace. Prvi sprat, dvorišna orijentacija, lift, TV, klima, kompletno opremljena kuhinja, veš mašina, posteljina, pegla, centralno grejanje. Računi (Informatika, struja, kablovska TV i internet) se plaćaju unapred na mesečnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u srcu Košutnjaka — podno grejanje, terasa, pogled na šumu Izdaje se potpuno renoviran trosoban stan na prvom spratu u Košutnjaku, površine 60m² (45m² uknjiženo). Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Raspolaže velikom terasom sa izlazom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOSOBAN STAN U CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112665.Izdaje se moderno namešten dvosoban stan, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 76.481 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam 1.5 soban stan na petom spratu u stambenom objektu sa liftom sa 5 spratova u Radijalcu, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 370 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan do sada ne useljavan potpuno nov LUX opremljen, površine 46m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje je inverter klimom.Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mali ušuškan salonac u centru grada na savršenoj poziciji, sve dostupno za ugodan gradski život, ili investiciju. Prostorije: ulazni deo, velika dnevna soba, kuhinja sa trpzarijom, kupatilo, podrum! Odlična povezanost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 47m², na 1. spratu stambene zgrade u ulici Laze Lazarevića. Zgrada je izgrađena 2025. godine i poseduje lift. Stan je orijentisan ka dvorištu. Prostor je funkcionalno organizovan i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, TELEP---Izdaje se nov, kompletno namešten, komforan jednoiposoban stan (47 m2) na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom na Telepu. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 320 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se neuseljavan stan, površine 47m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, ostave i dve terase. Grejanje je na struju. U stanu će biti postavljena kuhinja. Lepo je osvetljen....