• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji 90 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 99 nekretnina - prosečna cena 1.464 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 22000 eura
    • do 28000 eura (prosečna cena)
    • do 33000 eura
    • do 280 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Bulevaru Zorana Đinđića, u Bloku 30, nadomak novog Merkatora. Nalazi se na 11. spratu i dvostrano je orijentisan, što doprinosi prijatnom osećaju prostora i boljoj osvetljenosti. Stan je 2.0 strukture i sastoji se od dnevnog boravka, velike trpezarije, kuhinje, spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji 90 m2 zadnjih 7 dana'
159.000 €
399.000 €
204.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 83,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se uknjižen poslovni prostor u naselju Altina, na odličnoj lokaciji sa brzom vezom ka autoputu, što ovu nekretninu čini veoma pogodnom za različite namene. Prostor se sastoji od dve velike prostorije, jednog odvojenog dela, dva sanitarna čvora, hodnika i terase. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 83,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, moderan trosoban stan uknjižen na 83 m², u prestižnom kompleksu West 65 na Novom Beogradu, pozicioniran na 4. spratu od ukupno 7. Ova stambena jedinica predstavlja odličnu priliku za kupovinu u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 69.500 €, 83,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ugaoni poslovni lokal u samom centru Ćuprije, smešten u jednom od najfrekventnijih delova grada, u modernoj novogradnji – zgrada Beladona. Lokal ukupne površine 83 m² organizovan je na dva nivoa – prizemlje i suteren, što pruža odličnu funkcionalnost i mogućnost organizacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, na svega 50 metara od Vojvode Stepe i Voždovačke crkve, izdaje se veoma komforan stan sa 3 spavaće sobe i dva kupatila. Centralni deo stana je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i zasebnom kuhinjom, sa izlazom na terasu sa koje se pruža jedinstven pogled na grad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.300 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan stan u samom centru Beograda, u blizini hotela Palace Hotel Belgrade. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone, a istovremeno je smešten u mirnom i zelenom okruženju Topličinog venca. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 84 m² na placu od 3.8 ari, na odličnoj lokaciji, sa velikim potencijalom za porodično stanovanje ili investiciju. Nekretnina se sastoji od 3 odvojene stambene jedinice, svaka sa posebnim ulazom, što omogućava da funkcionišu kao manje zasebne celine. Jedna jedinica je useljiva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 950 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan 3 - soban dupleks na atraktivnoj lokaciji u Južnom bulevaru poznatom po odličnoj povezanosti i kompletnom sadržaju za svakodnevni život. Stan je moderno koncipiran na dva nivoa. Donji nivo čini prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spvaćom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 329.000 €, 84,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan četvorosoban stan smešten na 14. spratu od ukupno 22 sprata u prestižnom stambenom kompleksu New Minel na Tošinom bunaru. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, master spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.260 €, 84,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE Poslovni prostor: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Centar, , Trg Nikole Pašića, 84m2, 1260 eur agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u mirnom delu Jajinaca, idealan za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i komforan životni prostor u prijatnom okruženju, nadomak centra grada. Stan je pažljivo uređen i potpuno opremljen, sa savremenim enterijerom i kvalitetnim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan na keju. Stan je veoma prostran i komforan, površine 85m2, na II spratu i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje i hlađenje je preko toplotnih pumpi, u kupatilu podno. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedinstven, luksuzno opremljen troiposoban stan površine 85m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje u samom centru Niša. Ova nekretnina se izdvaja modernim dizajnom, vrhunskom opremljenošću i prelepim otvorenim pogledom na Nišavu i Tvrđavu. Stan je pažljivo organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je PoluNamešten nalazi se u prizemlju može da se koristi lepo veliko Dvorište od 670 m2grejanje je na GasMesečna cena zakupa je 250 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIVNe mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.300 €, 85,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan poslovni prostor površine 85 m², organizovan kao open space, koji se lako može prilagoditi različitim namenama – kancelarijskim, administrativnim delatnostima, igraonici, manji restoran i slično. Prostor se nalazi na Bežanijskoj kosi, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada, u ulici Kneza Miloša , izdaje se potpuno renoviran, troiposoban stan, sa dva mokra čvora, kompletnom ugradnom kuhinjom i lepom, velikom terasom. Može se koristiti i kao poslovni i kao stambeni prostor; izdaje se prazan (u narednih nekoliko dana će biti završeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforno prizemlje kuće na Paliluli, površine 85m2 i nalazi se u mirnoj ulici kuće sa prostranim dvorištem. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, dve velike spavaće sobe i velike terase. Izdaje se kao poslovni ili kao stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. U dnevnom boravku je klima, dok su u spavaćim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.600 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U elitnom delu Beograda, na Senjaku, izdajemo troiposoban stan ukupne površine 100 kvadrata . Stan se nalazi na prvom.spratu.odlicno održavane četvorospratne zgrade, okrenut je suprotno od ulice, miran, topao, ušuškan . Izuzetno je lepo i ukusno sredjen i opremljen. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 420 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 86m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta,dve terase i podruma. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.650 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan sa dve spavaće sobe uređen je sa posebnom pažnjom prema detaljima i komforu budućih stanara. Jedna od spavaćih soba je master spavaća soba i sastoji se od garderobera i kupatila, dok druga može biti korišćena kao gostinska soba ili radni kabinet. Pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 395.888 €, 86,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran, kvalitetno sređen stan, opremljen kao na fotografijama (manja soba nije opremljena), komforan, poseduje dve spavaće sobe, garažno mesto i dve ostave uračunati su cenu. Nalazi se u najlepšem delu Banovog brda, okružen zelenilom, mirnom, bez buke. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 430.500 €, 87,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 87.69m2, dvorište 70m2, toplotne pumpe, lift, PR, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Prelep porodični stan u kvalitetnoj novogradnji. Idealna lokacija, blizina šetališta, marketa, dobra povezanost sa svum delovima grada. Lepota ovog stana je dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m², sa dve spavaće sobe, prostranom terasom i podrumom, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji — bez ikakvih ulaganja. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima: hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na duži vremenski period u centru grada. Niske rezije, dozvoljeni kućni ljubimci ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.566 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj izuzetan stan nalazi se u novijoj zgradi unutar projekta Beograd na vodi. Ukupne je površine 87m2 i sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih je jedna master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, dodatnog toaleta, kao i dve terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 87,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvadratura: 87m2 (uknjiženo) / 95m2 (merena građevinska površina) Prodaje se izuzetan, retko dostupan salonski stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Stan je kompletno i temeljno renoviran sa vrhunskim stilom, spajajući vanvremensku arhitekturu i moderan luksuz. Maksimalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep stan na Podbari u Tekelijinoj ulici, polunamešten i useljiv odmah, može da se izdaje i kao kancelarijski prostor. Stan ima svoje parking mesto ispred zgrade. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

ID: C81826 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Elegantan, dizajnerski trosoban stan od 88 m², dvostrano orijentisan, potpuno renoviran i kompletno namešten nameštajem visokog kvaliteta. Nalazi se na 5.spratu u ulici Kralja Milutina, u gradskom delu Savskog Venca nadomak Slavije. Zgrada je održavana, čista i poseduje dva lifta.....