• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji 3.sprat 60 m2 Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji 3.sprat 60 m2 Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji 3.sprat 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji 3.sprat 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 42 nekretnina - prosečna cena 1.258 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • renovirano
    • podrum
    • uknjižen
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, polunamešten dvosoban stan preko puta Gradske bolnice. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 58 m2 i poseduje hodnik, dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i lodju. Grejanje u stanu je centralno. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sava Kovačevića, Prvomajska, 3.0, LUX, kompletno renoviran, nekorišćen Na idealnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu sa odličnom povezanosti sa svim delovima grada i blizinom svih neophodnih sadržaja za udoban život, prodaje se kompletno renoviran stan sa pažljivo biranim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majke Kujundžića, 3/3, cg, uknjižen-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-51.00m2, Započnite novu avanturu u ovom divnom dvoiposobnom stanu, smeštenom u ulici Majke Kujundžić, blizu Doma zdravlja, Cvetkove pijace i Beo Shop-a! Dobrodošli u svet svetlosti i udobnosti! Ovaj prostrani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji 3.sprat 60 m2 zadnjih 14 dana'
800 €
650 €
182.850 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan površine 55 m², u Dobanovačkoj ulici u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu nove i moderno građene zgrade sa ukupno 4 sprata. Po strukturi stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, dva kupatila i terasu. Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, luksuzno sre��en stan, kompletno opremljen, odvojena spava��a soba, cg po utro��ku, video nadzor, u blizini II ekonomske ��kole, mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Pere Ćetkovića, 3/3, ta, uknjižen-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, najlepšoj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknjižen, odmah useljiv , dvosoban, lako adaptilan u trosoban, renoviran stan, bez ulaganja . Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dobro povezan sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini su Maxi, pošta, zdravstvene i stomatološke ordinacije, brojne zanatske radnje i kiosci brze hrane. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa interfonom i liftom. Stan je luksuzno sređen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Zorice Božović, 55m2, 3.sprat bez lifta. Kuhinja sa dnevnom sobom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Parking mesto 50 eur. Stan je kompletno namešten. Sve novo. Cena 500 eur. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Vracaru, novogradnja, 56m2, centralno grejanje, treci sprat. Lux opremljen novim, nekorišćenim nameštajem, dvostrano orijentisan, sunčan. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! Agencija Alfa Sistem - Vaš pouzdan partner....

 
 
 
  Stan, BANJA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa tri terase i pogledom na reku – idealna prilika za keš kupce! Prodaje se prostran i svetao trosoban stan na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 590 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9107178Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan od 57m2, koji se nalazi na trećem spratu zgrade blizu Bulevara oslobođenja.Useljivo od 18.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 58,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan, funkcionalan i svetao trosoban stan na jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade okružene zelenilom i pruža prelep pogled na park, što dodatno doprinosi osećaju mira i privatnosti.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 500 €
18.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na Karaburmi. Stan je po strukturi dvosoban. Grejanje na struju, norveški radijatori i klima.Stan je odmah useljiv. Obavezan depozit. GREJANJE - Norveški radijatori, sprat 3/5, TERASA ID oglasa: 68689. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je šarmantan salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, idealan za one koji žele da budu u centru gradskih dešavanja. Stan je veoma funkcionalan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, komforne spavaće sobe, potpuno odvojene kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZA KANCELARIJE! Izdaje se noviji, prazan dvoiposoban stan sa opremljenom kuhinjom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spens-a, Bulevara, centra. Treći sprat sa liftom, idealan i za kancelarijsku delatnost. Mesečno plaćanje, obavezan depozit. Br. u Reg.posredn.2107. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep porodičan stan površine 60m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Telepa. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i pruža savršen spoj komfora, topline doma i praktičnosti za svakodnevni život. Stan poseduje dve udobne spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, komforan stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, video nadzor. U cenu stana su uracunati svi troskovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi dvoiposobni stanovi površine 60.61 m² , koji čini hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 sobe , kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 870 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje na struju. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 3/, LIFT, TERASA, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 62,15m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 62,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i porodičnog mira. Ovaj svetao i funkcionalan stan površine 60 m² nalazi se na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.743 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 269.000 €, 63,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Ivankovačka, 3/4, eg-Stvarna površina-63m2 , ugovorna površina-58.00m2, U mirnoj ulici, nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj funkcionalan stan na trećem spratu, manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kuhinja strogo zasebna sa prirodnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno nov, u novogradnji na Voždovcu. Useljiv je odmah. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Treći....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Belvilu kompletno opremljen, III sprat, obezbeđen parking ispred zgrade sa rampom uz doplatu , zastakljena lođa, idealna pozicija zgrade. Cena sa garažom Plaćanje prve i poslednje zakupnine unapred+depozit, Ag.provizija 50 % ID6853 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.842 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Naselju Čalije. Nalazi se na trećem spratu u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 64 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan na Voždovcu, na samoj granici sa Vračarom, u Ulici Veljka Milićevića, u blizini Druge ekonomske škole. Zgrada je novije gradnje, uredno je održavana i poseduje lift, pružajući komfor i sigurnost stanarima. Lokacija se izdvaja kao izuzetno mirna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao 2.0-soban stan na Vračaru, u ulici Prote Mateje, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta i svih važnih gradskih sadržaja. Stan ima 65m² i nalazi se na 3. spratu održavane starogradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban, veoma funkcionalnog rasporeda i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.500 €, 65,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1644 – 2-soban, kompletno opremljen, 65m2 centar, Trg Ferenca Fehera, 3.sprat Odlična lokacija ! Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 550 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-41 (od ukupno 41)

<< <1> >>