• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji 100 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji 100 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji 100 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs što manji 100 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 29.000 €, 100,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA U NASELJU SLAVKO ZLATANOVIĆ, POVRŠINA KUĆE JE OKO 100M2, PLAC JE POVRŠINE 5 ARI, KOMUNALNO OPREMLJENA. STRUKTURA KUĆE: HODNIK, KUPATILO, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUMSKI PROSTOR. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 180.000 €, 91,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je na 6 spratu ima trostranu orjentaciju. Sastoji se od slededećih prostorija: Na samom ulazu je hodnik i prva prostorija desno je velika kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.300 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan za izdavanje na Dedinju. Minimum zakupa 12 meseci. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja stana Beograd, ZVEZDARA, MIRIJEVO, Rableova, UKNJIŽEN, useljiv odmah trosoban stan sa dve terase i dva mokra čvora, stambena zgrada, godina gradnje: 1983, sprat: PR/3, cg, u izvornom stanju, ostava, poseduje pripadajući podrum. U izvornom stanju Ovaj stan se može kupiti iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.460 €, 91,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban uknjižen stan odličnog rasporeda na veoma traženoj lokaciji. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 91,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, Troiposoban stan, lep raspored, dvostrano orijentisan, uknjižen, bez većih ulaganja. U ceni ostaje kuhinja i deo nameštaja. U dvorištu parking mesto., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1048703 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 91,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji. Tavan - spoljne stepenice .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 119.000 €, 91,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuću koja se nalazi na izuzetnoj lokaciji, svega 1,3km udaljena od Vrnjačkih Termi. Ova nekretnina prostire se na površini od 91m2, smeštena na prostranom placu od 7,41 ari. Kuća je potpuno opremljena i spremna za useljenje, ne zahteva dodatna ulaganja. Uz sve pogodnosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što manji 100 m2 (3396)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>