• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji 1.sprat 100 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs što manji 1.sprat 100 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji 1.sprat 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji 1.sprat 100 m2" pronađeno 239 nekretnina - prosečna cena 1.668 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • bazen
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 93.000 €, 105,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 98.000 €
03.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Komforan stan u kući sa delom dvorišta koji mu pripada, kao i dodatnim objektima koji podrazumevaju zidanu garažu i pomoćni objekat strukture jednosobnog stana. Ova nekretnina nalazi se na Paliluli, u blizini Niškog kulturnog centra. Nedaleko od ove lokacije nalazi se palilulska pijaca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 307.000 €, 105,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dupleks stan na Vračaru, u Beogradskoj ulici, deo između Njegoševe i Krunske ulice. Stan je kompletno renoviran i nalazi se u dvorišnoj zgradi, urednoj i održavanoj, na 1 spratu. Stan je organizovan u dve etaže. Na prvoj etaži se nalaze ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 105,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Ledinama od 105m², smeštena na placu od 4 ara u mirnoj i uređenoj ulici – idealna za porodičan život ili kao sigurna investicija! Kuća je podeljena na dva zasebna stana – dvosoban i trosoban, što pruža mogućnost udobnog stanovanja dve porodice ili kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 219.900 €, 105,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kućama u nizu na Petlovom brdu, površine 105m2, sa mogućnošću proširenja na potkrovlje. Nekretnina se nalazi u ulici Omladinsko šetalište, u mirnom i porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini osnovne škole „Vladimir Rolović. Struktura: Prizemlje se sastoji od kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 355.000 €, 106,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

4.0, VOŽDOVAC, LEKINO BRDO, NOV, LUX, 106m2, garaža. Odličan stan na dobroj lokaciji u luxuznoj zgradi koja je u završnoj fazi izgradnje, u mirnoj, porodičnoj ulici na Voždovcu, u neposrednoj blizini Specijalnog suda. Stan je dvostrano orjentisan, svetao, funkcionalan i lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.700 €, 106,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada u izgradnji na top lokaciji u okolini Cara Dusana.Odličan 4,0 stan savrsenog rasporeda 1.sprat.Miran porodični kraj nadomak svih gradskih desavanja,blizina Limana,Sajma, Medicinskog Farmaceutskog i ostalih fakulteta,klinickog centra,Dunava Obezbedjen parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 424.000 €, 106,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux 4,0 stan u izgradnji sa garaznim mestom na prvom spratu na mirnoj lokaciji kod Specijalnog suda. Prostorije: ulazni hodnik, gostinjski toalet, dnevna soba sa kuhinjsko- trpezarijskim delom i izlazom na terasu (5,5m2), ostava, spavaća soba sa zasebnim kupatilom 4-5m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 160.000 €, 106,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji se od hodnika, stepenišnog prostora, višenamenske dnevne sobe, salona, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Očuvan i održavan, u izvornom stanju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

BW TERRACES je ekskluzivna zgrada unutra projekta BW Waterfront-a, koja Vam nudi sve što ste oduvek želeli. Smeštena je na prvom redu do reke i poseduje luksuzan sadržaj za savremeni život. Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan, dvostrano orientisan na visokom 1 spratu, ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, UB, 89.900 €, 106,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U selu Joševa, opština Ub, nalazi se ova kuća za prodaju na placu od 65 ari. Kuća je spratna i uknjižena. U prizemlju se nalaze: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja i kupatilo, dok na prvom spratu su dve spavaće sobe i kupatilo. Osim glavne kuće, na placu su i ostali pomoćni objekti:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 424.000 €, 106,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban, luksuzan stan u novoizgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Deli Radivoja, u neposrednoj blizini Specijalnog suda. Zgrada je trospratna i na svakoj etaži se nalazi po jedan stan koji je liftom povezan sa garažom. Stanu pripada jedno garažno mesto od 14 m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prostor je izuzetno funkcionalan, na prvom spratu. Trostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz kuhinje, trpezarije, 4 prostorije, kupatila, toaleta, predsoblja. Sadrži i dve lodje sa garniturama za odmor i terasu. Stan je nenamešten, pogodan kako za poslovni....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 107,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Apatinu. - Lokacija je kod industrijske zone, u mirnoj ulici 2 km od centra grada. - Površina kuće je 109 m2 u osnovi, a placa je 465 m2. - U suterenu kuće nalaze se 4 prostorije, toalet i ostava. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom iz....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.600 € na 1.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.500 €, 107,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 2.000 €
04.03.2026 - 1.800 €
18.03.2026 - 1.600 €
13.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep stan u diplomatskom naselju na Senjaku. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, terase i open space-a koji čine kuhinja, trpezarija i velika dnevna soba. Stan je veoma svetao, kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 112.000 €, 107,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u strogom centru Sombora. Stan je veličine 107m2, nalazi se na prvom spratu i sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, i tri sobe. Osim atraktivne lokacije ovaj stan krasi i veliki krovni svetlarnik. Grejanje centralno sa sopstvenim kotlom na struju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.384 €, 107,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kancelarijski prostor u poslovnoj zgradi u centru grada 106.4 m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom.Fizičko tehničko obezbedjenje. Mogućnost najma garaze i spoljnog parking mesta www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Beograda, Sremska ulica - renoviran salonac, pogodan za stanovanje ili poslovni prostorIzdaje se prostran i potpuno renoviran salonac u samom centru Beograda, na uglu Sremske i Prizrenske ulice, ukupne površine 107 m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade i odmah je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan, na prvom spratu. Dvostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri sobe, kupatilo, toalet, predsoblje. Dve zastakljene terase sa garniturom za odmor i uživanje, dodatno krase prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Panteleju u ulici Janisa Janulisa. Nalazi se prvom spratu porodične kuće. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima, nema televior i veš mašina. Površina stana je 107m2 i odlične je strukture. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 183.000 €, 107,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prijatan četvorosoban stan ukupne površine 107 m², od čega je 87 m² grejna površina, dok terasa zauzima 20 m². Stan se nalazi na prvom spratu stare, čvrsto građene kuće, u najlepšem i najmirnijem delu Banjice – delu koji je praktično zlatna lokacija za život u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban uknjižen stan na Krunskom vencu u Kneginje Zorke. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposrednoj blizini stana su Hram svetog Save, Kalenić pijaca, parkiralište Viška, garaža u Baba Višnjinoj ulici i parking Vračarski Vidik....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sremska-Stari grad, 1/3, eg, uknjižen, namešten-Stvarna površina-107m2 , ugovorna površina-107.00m2, Izdaje se izuzetno lep i prostran salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada Sremska ulica, u zgradi poznatog Zlatnog Burenceta. Stan se nalazi na 1. spratu dobro....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 750 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u Stanovu, površine 108 kvm ( dupleks kuća - prizemlje i sprat ), grejanje na gas. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, toalet, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i terase ), i sprat ( hodnik, kupatilo, dve sobe i terasa). Kuća je kompletno opremljena, sve komunalije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 216.000 €, 108,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl.). Stan je po strukturi troiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 620.000 € na 600.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 108,00 m2 cca 5560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 620.000 €
10.05.2026 - 600.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2. Stan je kompletno renoviran. Sastoji se od centralnog salona, kuhinje sa trpezarijom i terasom, garderobe, vešernice, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 151.500 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 108,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 151.500 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, kupatilo i ostava; suteren) velika dnevna - spavaća soba i podrumska prostorija; 1. sprat) hodnik koji povezuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 265.000 €, 109,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan, površine 109m2,u mirnom delu Zvezdare u neposrednoj blizini Aviv parka. Sastoji od dve zasebne stambene jedinice (jedne u prizemlju koja ima 42m2 i druge na prvom spratu koja ima 67m2). Stan na prizemlju se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, izdvojene....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 203.000 €, 109,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep poslovni prostor za kancelarijske namene u centru grada Niša, u blizini TC Kalča. Poslovni prostor se nalazi u poslovno-stambenoj zgradi koja ima upotrebnu dozvolu, na prvom spratu, etažno je izdvojen i uknjižen na vlasnika. Sastoji se od pet kancelarija, dva mokra čvora, rešo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 109,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban luksuzan stan sa dve terase i pogledom na Dunav, nalazi se na prvom spratu nove zgrade sa liftom.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki detalj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-239 (od ukupno 240)