• GoHome Professional
www.ikatnekretnine.com Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.ikatnekretnine.com Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.ikatnekretnine.com Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.ikatnekretnine.com zadnjih 7 dana" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 2.364 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • kablovska
    • dvorište
    • parket
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 247.190 €, 65,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 65,05m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan stan površine 53 m² smešten u mirnom delu naselja (kod crkve Svetog Proroka Ilije). Stan se nalazi u manjoj, održavanoj zgradi od samo 3 sprata (ukupno 12 stanova), što obezbeđuje miran komšiluk i privatnost. Stan se nalazi u samom prizemlju, odmah po ulasku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

Idealan stan za urbani način zivota, Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade sa liftom. Useljivo odmah. Izuzetno funkcionalan, komotan i zdrav, a se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane sobe, kuhinje, zastakljene terase i kupatila. Kompletno je namešten, vlasnik je spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan 57m 2 na prvom spratu stambene zgrade u naselju Kotež na opštini Palilula. Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke. Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 338.352 €, 89,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 89,04 m2. Nalazi se na četvtrtom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo prelep, trosoban svetao i konforan stan kod Liona u mirnijoj ulici Nalazi se u novijoj kvalitetnoj zgradi sa interfonom i bešumnim liftom Stan je uknjižen na 83m2, plus tri terase površine 17 m2 pristupačne iz svake prostorije Nalazi se na petom spratu Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 315.000 €, 78,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu grada, u delu atelje 212, opština Stari grad. Stan je površine 78m2. Vrlo zanimljive i prostrane strukture. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova. Stan je na petom spratu ali bez kosina. Zgrada je starije gradnje ali redovno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 167.390 €, 44,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 44 ,05m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 22.000 €, 86,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

Izuzetno retko u ponudi, prava oaza mira i zelenila. U prilici smo da Vam ponudimo seosko domaćinstvo nadomak Valjeva, kod sela Mratišić. Ovo domaćinstvo se prostire na lepo uređenom placu od 25 ari. Na placu se nalaze i dve kuće. Jedna kuća je površine 40m2, druga 46m2. Kuće su prizemne,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 266.000 €, 70,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 70 m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u Dimitrija Tucovića, na par koraka od hotela Zire. Stan se nalazi na drugom spratu redovno održavane novije zgrade sa liftom. Useljivo od 25. aprila. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je površine 35m2. Vrlo je lepo upotrebljena kvadratura. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan i funkcionalan stan u Mirijevu, Ulica Dragoslava Srejovića po starom, a sada Steve Žigona. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade . Stan se prostire na 47 m 2 i poseduje zaseban ulaz, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....