• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs opremljen

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs opremljen" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.461 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosečna cena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 60,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan na Vračaru, smešten na šestom spratu kvalitetne zgrade iz 2013. godine. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe od koji je jedna sa walk in garderoberom, kupatilom i dve lođe gde je jedna zastakljena. Svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 650.000 €, 133,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan penthouse, u luksuznoj novogradnji, u mirnoj ulici kod Botaničke bašte. Stan je jedini na poslednjem spratu, ima dva ulaza i ukupne je unutrašnje površine 133m2, dok terasa iznosi 27m2. U okviru zgrade je pripadajuće garažno mesto, uračunato u cenu stana. Stan se....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 71.300 €, 31,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku u Vikend naselju. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 550.000 €, 216,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na najtraženijoj lokaciji Kosmaja, svega 100 metara vazdušne linije od renomirane Kabinet pivare i u neposrednoj blizini novootvorenog hotela “Bikini and Champagne”, nalazi se ova pažljivo osmišljena, moderno opremljena porodična kuća koja kombinuje udobnost, funkcionalnost i uživanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 385.000 €, 181,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno opremljenu kuću sa bazenom, u mirnoj ulici, u Novim Banovcima sa pogledom na Dunav. Kuća se prostire na placu od 9 ari, prilikom gradnje se vodilo računa o svakom detalju, građena tako da vlasniku pruži udobnost i visok kvalitet življenja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo četvorosoban, moderno opremljen stan u okviru luksuznog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac, Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade novogradnje i prodaje se potpuno opremljen, spreman za useljenje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 148,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dva luksuzno opremljena trostrano orjentisana stana, na prizemlju i prvom spratu, koje je moguće povezati, u mirnoj ulici kod TC Stadion u privatno ograđenoj zgradi sa natkrivenim parking mestima u dvorištu i kapijom na daljinsko otvaranje. Zgrada je na dva sprata sa malim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzno opremljen petosoban stan u kondominijumu Wellport, jednom od najprestižnijih stambenih kompleksa na Novom Beogradu. Ova ekskluzivna nekretnina se nalazi na 11. spratu od ukupno 12, u modernoj novogradnji sa spektakularnim panoramskim pogledom na grad. .

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 695.000 € na 910.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 910.000 €, 274,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.01.2025 - 695.000 €
06.04.2026 - 910.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzno opremljenu kuću (SUT+PR+PK) u okolini Partizanovog stadiona i Autokomande ukupne površine 274 m2 sa pokrivenim bazenom površine 28,65m2. Kuća je trostrano orjentisana i nalazi se na parceli površine 305m2. .

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 100.800 €, 21,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno opremljen studio-apartman, udaljen svega sto metara od hotela Grand. Objekat je idealan za one koji žele privatnost i mir, a istovremeno blizinu svih centralnih dešavanja na planini, uključujući ski-staze, restorane, kafiće i prodavnice. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 68,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetno moderan i luksuzno opremljen četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, u čijem sklopu se nalazi spa centar sa bazenom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija na Dedinju, u mirnoj sporednoj ulici, u blizini Hajd parka. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i u potpunosti je opremljen kvalitetnim nameštajem. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i svih sadržaja važnih za kvalitetan gradski život. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>