• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs namešten što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs namešten što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs namešten što skuplji

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs namešten što skuplji" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.915 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 650.000 €, 133,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan penthouse, u luksuznoj novogradnji, u mirnoj ulici kod Botaničke bašte. Stan je jedini na poslednjem spratu, ima dva ulaza i ukupne je unutrašnje površine 133m2, dok terasa iznosi 27m2. U okviru zgrade je pripadajuće garažno mesto, uračunato u cenu stana. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetan, luksuzno namešten četvorosoban stan površine 145 m² na Dedinju, u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan se nalazi u novoj zgradi (2022), trostrano je orijentisan i izuzetno osvetljen, što mu daje osećaj prostranosti i topline tokom celog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 610.000 €, 300,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo poslovni prostor koji je nedavno kompletno renoviran i namešten, na Paliluli, kod Bogoslovije. Prostor je ušuškan, orijentisan prema mirnom delu, suprotno od ulice, dvostrano je orijentisan. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 355.000 €, 84,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo potpuno nov, moderno namešten trosoban stan smešten u ekskluzivnoj rezidencijalnoj zoni naselja Senjak, u modernoj vili sa bazenom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan, kompletno namešten, dvosoban stan u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 289.000 € na 268.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 268.000 €, 75,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 319.000 €
04.08.2025 - 299.000 €
03.09.2025 - 289.000 €
04.05.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u novijoj zgradi na Južnom bulevaru izgrađenoj 2010. godine. Stan je kompletno namešten, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Skadarlije, kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>