• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs luksuzan 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs luksuzan 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs luksuzan 110 m2

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs luksuzan 110 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 4.638 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosečna cena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • renovirano
    • 3.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 497.000 € na 477.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 477.000 €, 114,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 497.000 €
11.05.2026 - 477.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan trosoban penthaus, sa predivnim pogledom, u Beogradu na vodi, u zgradi Quartet 1. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 546.700 €, 114,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzno uređen stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, u zgradi BW Lumia. Stan se nalazi na osmom spratu i ima ukupnu površinu od 114 m². Odlikuje ga izuzetna lokacija, savremeno uređen enterijer i otvoren pogled ka parku, Kula Beograd i Galerija Belgrade. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 103,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se komforan četvorosoban stan površine 103m2, na trećem spratu novog stambeno-poslovnog kompleksa Lux 51 na Bežanijskoj kosi, u ulici Partizanske avijacije. Lokacija omogućava laku povezanost sa ostatkom grada, a neposredna blizina marketa, pijace, doma zdravlja, škole i drugih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 600.000 € na 635.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 635.000 €, 103,00 m2 cca 6170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 670.000 €
24.04.2026 - 600.000 €
04.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo autentičan i luksuzno renoviran četvorosoban stan uknjižene površine 103m2(merene 125m2), u Kursulinoj ulici, u samom srcu Vračara. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade od pet spratova, veoma kvalitetne gradnje, sa samo pet stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Predstavljamo vam luksuzan, dizajnerski osmišljen četvorosoban dupleks smešten u mirnom i prestižnom delu Zvezdare, u neposrednoj blizini Kajmakčalanske ulice. Ova nekretnina predstavlja spoj savremene estetike, vrhunskih materijala i maksimalne funkcionalnosti, pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 549.000 €, 119,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo fantastičan LUX penthouse-stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine na Vračaru u ulici Kneza Stracimira. Zgrada je mala, sa samo osam stanova a stan se nalazi sam na spratu, što doprinosi intimi i udobnosti u svakom pogledu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan, kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica Beograda – Krunskoj, u samom srcu Vračara. Stan je prostran i svetao, površine 100 kvadratnih metara, i poseduje pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade, koje je obezbeđeno rampom. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>