• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs lift interfon do 270000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs lift interfon do 270000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs lift interfon do 270000 eura 70 m2

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs lift interfon do 270000 eura 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 70,93m2, terasa 140m2, gas, lift, PR/III, ostava, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 70m2 Na prodaju komforan stan funkcionalnog rasporeda ukupne unutrašnje površine 70,93 m², uz izuzetno prostranu terasu od 140 m² sa direktnim izlazom u privatno dvorište, sa parking mestom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 2.0, 70m2 (lođa) + terasa od 15m2 koja ne ulazi u kvadraturu, 2/11, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor Lux, dvostrano orijentisan i dvosoban stan u novogradnji u elitnom naselju na Novom Beogradu. Postoji mogućnost proširenja još jedne sobe. Izuzetno....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 200.700 € na 245.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 200.700 €
18.03.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 70m2, terasa, EG, 2/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4.0, 70.10 m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, I/I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na prodaju luksuzan stan, tek izgrađen, u prelepoj zgradi niske spratnosti. U gradnji su korišćeni su vrhunski materijali- italijanska keramika prvoklasnog kvaliteta, Hansgrohe sanitarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu u Ustaničkoj ulici. Po strukturi je trosoban, orijentisan severoistocno. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 253.555 €, 70,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a bice i ranije,stan se nalazi na 1 spratu, trosoban po strukturi,lift.Svi fasadni zidovi su urađeni od kvalitetnih termo blokova,poboljšanih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2025.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 70m2(terasa), 4/4, CG, interfon, internet, ktv, renoviran Novobeogradski Blok 45 se prostire pored reke Save. U bloku se nalazi sve što je potrebno za život i uživanje, od zelenih površina, šetališta pored reke, dečjih igrališta, prodavnica, pijace, tržnih centara, škola, vrtića,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.500 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska ekskluzivna lokacija kao i stan - Bulevar Nemanjića do parka Sv.Save Ul Romanijska, prodajem lep izuzetan kompletno lux renoviran i kompletno sa svim novim stvarima opremljen TROSOBAN komforan stan, sunčan svetao stan prelep pogled, uređeno lepo okruženje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 230.000 €
16.03.2026 - 235.000 €
25.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola (placeno gradsko gradjevinsko zemljiste), mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 235.000 €
27.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Milisava Djurovica Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift interfon do 270000 eura 70 m2 (633)
  • www.divisnekretnine.rs interfon do 270000 eura 70 m2 (2)
  • www.divisnekretnine.rs lift do 270000 eura 70 m2 (3)
  • www.divisnekretnine.rs lift interfon do 270000 eura (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>