• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što veći 200 m2

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što veći 200 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 690.000 €, 215,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od 215m2, 3 nivoa, garaža za 2 automobila, 4 spavaće sobe, 4 kupatila sa podnim grejanjem, jacuzzi kada, 2 kuhinje, 2 dnevna boravka, radna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Ekskluzivan 6.0 stan sa dvorištem 250m2, opremljen najsavremenijim uređajima i vrhunskim nameštajem, pružiće vam osećaj da ste sami u svom komforu, a okruženi zelenilom i prirodom! Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, lux.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 947.999 €, 210,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIX GROPUP BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 4500evra po kvadratu SPECIJALNA PONUDA-do kraja aprila-ova cena NAPOMENA: Cena je za firme. AKCIJA do 31.03.2025 je ova cena. Zgrada je uskoro useljiva, recepcija je pocela sa radom. Regularna cena je 841000 evra. DIREKTNA PRODAJA STANOVA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nova kuća Pr+Sp 200m plac 738m Veternik -novi deo useljivo Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Veternik novi deo Kvadratura: 200m2 Površina zemljišta: 730m2 Broj soba: 5 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 DeLux četvorosoban stan za izdavanje – Centar grada ✨ U ponudi je luksuzan i prostran četvorosoban stan površine 200m² , smešten na 1. spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv ✅, pružajući jedinstven spoj elegancije, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se penthouse na poslednjem spratu u Beogradu na vodi, velika panoramska terasa, 4 sobe, luksuzna oprema i mogućnost kupovine 2 garažna mesta. Na prodaju ekskluzivan penthouse Beograd na vodi, koji se ističe luksuzom, jedinstvenim pogledom i atraktivnom lokacijom. Ovaj prostran....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 239.800 €, 200,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se prizemlje od 200m2, luksuzne kuće u Kaluđerici sa velikim dvorištem i brojnim sadržajima! Predstavljamo vam ekskluzivnu, kompletno sređenu kuću, idealnu za porodičan život. Kuća se nalazi na prostranoj parceli od 6,7 ari, okruženoj zelenilom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.100 €, 200,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 100 m² stambenog prostora + 100 m² terasa sa bazenom Dva privatna parking mesta Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 100 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 500.000 €, 200,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan dupleks od 200 m² sa krovnom terasom – Novi Sad, Bulevar Evrope / Šeraton U mirnoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Šeraton i Bulevara Evrope, izdaje se ekskluzivan dupleks stan površine 200 m², smešten u maloj urbanoj vili. Stan se prostire na dva nivoa i poseduje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan luksuzan što veći 200 m2 (24)
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>