• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs ekskluzivan do 370000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan do 370000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs ekskluzivan do 370000 eura

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs ekskluzivan do 370000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 368.200 €, 143,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj zoni Telepa, u urbanoj vili vrhunske gradnje. Svaki stan poseduje čak 90 m² krovnih terasa, koje dodatno obogaćuju životni prostor,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 370.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 370.800 €, 142,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 391.400 €
10.05.2026 - 370.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Ponosno vam nudimo na prodaju Ekskluzivan stan u urbanoj vili.Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvlitetnijim materijalima i dodatno unapređen tehnološkim inovacijama -SMART HOME SISTEM. Ovaj stan je idealan izbor za sve one koji traže savremeni dom sa visokim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 362.560 €, 207,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthaus na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. Stan je površine 207 m², uknjižen 1/1, u novogradnji završene krajem 2023. godine, i nudi nivo udobnosti i privatnosti kakav se retko pojavljuje na tržištu. Ovaj moderno dizajniran penthaus odlikuje....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 370.000 €, 10000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123459, uknjizen, deljiv. Ekskluzivna ponuda – plac sa pogledom na Dunav, Visnjica (Komarevo) Prodaje se plac ukupne povrsine 10.086 m² (dimenzije 200 x 50 m, front 50 m), u mirnom delu Visnjice, potez Komarevo. Plac ima spektakularan panoramski pogled na Dunav i pruza....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 370.000 €, 10000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123459, uknjižen, deljiv. Ekskluzivna ponuda – plac sa pogledom na Dunav, Višnjica (Komarevo)Prodaje se plac ukupne površine 10.086 m² (dimenzije 200 x 50 m, front 50 m), u mirnom delu Višnjice, potez Komarevo. Plac ima spektakularan panoramski pogled na Dunav i pruža....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 370.000 €, 141,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad. Stan je uknjižen. Po strukturi je četvoroiposoban i prostire se na površini od 141 m2. Smešten je na petom spratu. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa glavnom orijentacijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 365.000 €, 239,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova ekskluzivna porodična kuća pruža savršen spoj luksuza i udobnosti, smeštena na idiličnom placu površine 9 ari sa prelepo uređenim dvorištem punim biljaka. Kuća je građena od kamena i fasadne cigle, sa parketima i pločicama visokog kvaliteta, sa drvenom stolarijom. *Ključne Informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 371.000 €, 107,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u jednom od najtraženijih kompleksa u Novom Sadu, Avenija Garden Residence. Stan je dvostruko orijentisan i iz njega se pruža panoramski pogled na Frušku goru i Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 371.250 €, 99,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRAČARU – STAN 99 m² + TERASA 47 m² - Odmah useljivo Retko se pruža prilika da se na Vračaru pronađe ovakva ponuda – moderan stan u luksuznoj novogradnji, koji spaja udobnost, prostranost i prestižnu lokaciju. Stan se prostire na 99 m² neto stambene površine,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan do 370000 eura (953)
  • www.divisnekretnine.rs do 370000 eura (222)
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>