• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 420000 eura luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 420000 eura luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 420000 eura luksuzan

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 420000 eura luksuzan" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 4.306 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • renovirano
    • parking
    • 1.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 400.000 €, 66,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan stan od 66 m² sa jednom spavaćom sobom, smešten na 1. spratu zgrade BW Victoria, u neposrednoj blizini reke, na jednoj od najatraktivnijih pozicija u okviru projekta Beograd na vodi. Stan ima otvoren pogled ka reci. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 419.000 €
15.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju kompletno, luksuzno renoviran trosoban stan u Cetinjskoj ulici. Nalazi se u neposrednoj blizini Skadarlije i pruža savršen spoj urbanog života, istorijskog ambijenta i moderne udobnosti. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan u rezidencijalnom objektu BW Scala, u jednom od najprestižnijih delova Beograda na vodi. Nekretnina se izdvaja savremenom arhitekturom, elegantno organizovanim enterijerom i lokacijom koja spaja mirnu atmosferu sa dinamikom modernog gradskog života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Predstavljamo vam luksuzan, dizajnerski osmišljen četvorosoban dupleks smešten u mirnom i prestižnom delu Zvezdare, u neposrednoj blizini Kajmakčalanske ulice. Ova nekretnina predstavlja spoj savremene estetike, vrhunskih materijala i maksimalne funkcionalnosti, pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 103,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se komforan četvorosoban stan površine 103m2, na trećem spratu novog stambeno-poslovnog kompleksa Lux 51 na Bežanijskoj kosi, u ulici Partizanske avijacije. Lokacija omogućava laku povezanost sa ostatkom grada, a neposredna blizina marketa, pijace, doma zdravlja, škole i drugih....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 390.000 € na 385.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 385.000 €, 83,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 390.000 €
20.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Luksuzan četvorosoban stan idealne strukture i orijentacije, komforan i osunčan sa velikim staklenim površinama u novoizgrađenom kompleksu Lastavice na Novom Beogradu, preko puta TC Delta City. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 370.000 €, 69,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan, trosoban stan na drugom spratu zgrade BW Simfonija 2 u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i ima otvoren pogled na miran dvorišni deo kompleksa. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 350.000 €, 57,00 m2 cca 6140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan površine 57 m², smešten na 5. spratu zgrade BW Victoria, u najatraktivnijem delu projekta Beograd na vodi, u prvom redu do reke. Stan poseduje prostranu terasu sa spektakularnim pogledom na Kalemegdan i reku Savu, što ga čini jedinstvenom prilikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 68,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetno moderan i luksuzno opremljen četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, u čijem sklopu se nalazi spa centar sa bazenom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 148,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dva luksuzno opremljena trostrano orjentisana stana, na prizemlju i prvom spratu, koje je moguće povezati, u mirnoj ulici kod TC Stadion u privatno ograđenoj zgradi sa natkrivenim parking mestima u dvorištu i kapijom na daljinsko otvaranje. Zgrada je na dva sprata sa malim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 236.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 236.000 €, 60,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 140.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 71.300 €, 31,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku u Vikend naselju. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>